за и против ваксина ПЕНТАКСИН

  • 7 363
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Твърдо съм за тази ваксина защото предпазва от инфекции причинявани от тип b на бактерията Haemophilus influenzae (менингит, инфекция на кръвта и др.) както и коклюша (безклетъна компонентна).Ние също в момента е слагаме съм 100% убедена в неините предимства.
Бих те попитала, как са оцелели поколението на нашите родители и баби, без да са били ваксинирани против никакви заболявания?

Моята баба е загубила две сестри и един брат. В кой смисъл как са оцелели? Някои не са.

# 31
  • Мнения: 1 820
Бих те попитала, как са оцелели поколението на нашите родители и баби, без да са били ваксинирани против никакви заболявания?

Аз пък да те питам, по времето на баба ти имаше ли вируси?Или беше само есенно и лятно грипче?
Ми дай да се върнем в зората на човечеството,то тогава и медицина е нямало. ooooh!
Всеки има право на избор,да ваксинира или не себе си,детето си,ама такива доводи,баба ми и пра -пра баба ми..... #Crazy
А,да ,и баба ми е раждала на "къра'',и на -и свекъра е оцелял,и тя,ама аз исках да си ида в болница -да родя  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт