Април почуква на вратата,на бебчетата вече хич не им се чака!

  • 19 406
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 444
Цитат на: dena_klv
Nanny дали е главично може да се определи и без ехограф.
Нищо не ми казаха по въпроса, само аз си гадая според ритниците. Thinking
Заглавийцето си го бива. Wink
Имамама, милите мъничета, дано започнат да наддават и скоро да се гушкат вкъщи с мама. Praynig Hug

# 286
  • Мнения: 309
Ето ни и нас на отчет!
Днес бяхме на ЖК по ЗК - при дебелата злобна докторица от поликлиниката! smile3516
Естествено лекарката я нямаше, акушерката ми премери кръвното - 105/60, при положение че пих 2 кафета, ядох вафли, пих фанти и т.н. та поне да стигна до кабинета, много ми беше зле днес!
Мерих се на дръгливия кантар - от началото +16 Embarassed Cry
Мери корема, таза и т.н. - всичко в норма, добре съм била, отговаряла съм на седмицата - 34-та!
Даде ми болничен лист - този за 45-те дена преди термин и направление за хоспитализация.Обменната карта - след 15 дни, тогава и още изследвания ще ми правят май, трябвало и на кардиолог да ме праща за всеки случай, както и там разни други изследвания, които явно са забравили, че трябва да ми се правят, а аз откъде да знам?! smile3515докторката обаче щяла да излиза в отпуска /понеже много се е преработила, то кило сланина не се изяжда лесно! smile3515/ и затова да не съм отивала преди 30 март/иначе днес е 6, +15 - трябва на 21 март да отида!/, че от 1 април била в отпуска и да не се съберяло после много време без да ме преглеждат! smile3515
Аз мислех, че сега трябва да ми дадат тези изследвания до тук и картона, ама не!
ААА, слушахме и тоновете на онзи странен апарат: слуша ги точно 2-3сек. - добре били!И вътре имаше и друга жена, която много любопитно ме зяпаше! smile3515
Уф, толкова мразя да ходя там, как можах да направя грешката да се запиша там!ама карай!
Извинете ме за гневния пост! EmbarassedЩе се реванширам със следващия! Peace

# 287
  • Мнения: 6 365
Цитат на: dena_klv
Nanny дали е главично може да се определи и без ехограф.
Нищо не ми казаха по въпроса, само аз си гадая според ритниците. Thinking
Заглавийцето си го бива. Wink
Имамама, милите мъничета, дано започнат да наддават и скоро да се гушкат вкъщи с мама. Praynig Hug


Мда, онова твърдо закръглено нещо под ребрата ми всъщност е задничето на бебето. От време на време го поглаждам, действа му успокояващо, ако много се разрита.

Относно консултацията- имам номер на лекаря, ще ходя пак чак на 1 април, дотогава- само ако има оплаквания. Честно казано, когато всичко е наред, ходене на две седмици ми се вижда доста.

# 288
  • Мнения: 541
ПРАВЯ ТЕМА Grinning

# 289
  • София
  • Мнения: 292
Чакаме новата темичка Simple Smile
Дано утре не се успя на курса за кърмене.
Днес такива емоции. Качвам се в колата, и бързам да не закъснея за 4Дто. И по  чувам едни странни звуци, но продължавам да карам  Thinking Бавно в дясно.. и гледам, че един шофьор ме изгледа странно и прави някакви знаци. Свих аз в първата пряка и паркирах. Оказа се спукана гума. Такова нещо не ми се беше случвало. newsm78 После търся такси, едва намирам и шофьора беше един весел такъв. Много го било страх да вози бременна жена, да не родя в таксито Simple Smile Joy
Добре, че бебка пак на прегледа се видя много добре. Всичко ОК. Малко сме дребнички, но за една седмица 200 грама е наддала. Ще видим във Вита другия петък. Дано стигнем 3 кг до раждането
Лека вечер от мен!

# 290
# 291
Привет на всички!!И аз съм от мамите,които трябва да раждат през Април,но не мога да си избера лекар.Първото ми детенце родих в ОК.болница,при д-р Шуманов,но той вече не работи там и сега съм в затруднено положение, без да съм избрала екипа при ,които да родя.Предложете ми др.добри лекари от Ок.болница,на които да се доверя.Предварително благодаря за съветите! newsm10  bouquet Какво мислите за д-р Балтаджиева,д-р Илиева , д-р Манев????

# 292
  • Враца
  • Мнения: 2 219
мимоза

не тук, влез в новата ни тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381910.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт