Вземате ли форума насериозно?

  • 4 836
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Аз го взимам насериозно. Потърсила съм и съм намерила страшно много информация, която ми е помогнала. Е, в началото не беше така. Доста време си отвисях в Клюкарника, но когато забременях, светоусещането ми се промени и имах нужда от друго. Сега отново надзъртам в Клюто и се радвам като видя познати никове.

# 91
  • Мнения: 2 818
Форума го взимам насериозно, но не взимам насериозно всичко изписано.

# 92
  • Мнения: 822
Да, разбира се. Особено Клюкарника. Но най-важното е, че и мен ме вземат насериозно. Това ме радва, защото в реалния живот (въпреки че там също не ползвам много емотикони) не ме възприемат достатъчно сериозно. Може би заради пламъчетата в очите...

# 93
  • София
  • Мнения: 1 735
Най ми допадат подфорумите за храненето и нашите деца.Тях ги вземам насериозно.В другите подфоруми по някои теми има доста интересни и интелигентни мнения,които ми показват житейски ситуациии тълкувани  по разли4ен на4ин.Харесвам теми,от които мога да нау4а нещо ново и полезно,а понякога само убивам скуката,особено при лошо време.

# 94
  • Мнения: 1 731
Даааа,реални хора в реално време ,няма как да не го вземам насериозно. Hug

# 95
  • Мнения: X
Гледам сериозно на форума от момента, в който усетих, че ме променя към по-добро. Станах по-демократична и свободомислеща, по-непукист. Научих се по-добре да формулирам това, което искам да кажа, бързо да синтезирам важното от маловажното, интересното от това, което не заслужава вниманието ми. Да общуваш с толкова много хора в реално време си е истинско богатство и привилегия.  Peace

# 96
  • Мнения: 4 585
Към изреденото от Жаве бих прибавил и работото върху правописа си.

# 97
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Към изреденото от Жаве бих прибавил и работото върху правописа си.
Joy Вълчо, поработи още малко или си сложи очилата  Wink.

# 98
  • Мнения: 6 615
Естествено ,че да .Ако го приемах на майтап нямаше да кисна толкова време тук.

# 99
  • Мнения: 41
1 към 1, харесва ми все пак, че има и сериозни и не толкова сериозни теми и се настройвам според зависи Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 035
Зависи от темите, някои ги вземам много на сериозно, други не бих казала  Wink

Общи условия

Активация на акаунт