И нашия отчет

  • 585
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Здравейте, мамета.
Ние още сме си в БГ, но в неделя се прибираме и ви драскам сега.
След една почивка, която не беше никак почивка. Руби спря да спи още с пристигането, започна да се буди по няколко пъти на нощ, аз го взимах при мен, и се стигна дотам, че сега се буди всеки час и половина, не мога да го успокоя никак. Не съм спала от 4 седмици  и съм СКАПАНА!
За изпълненията със свекита не ми се говори, само ще кажа, че мъжът заяви, че те повече в Холандия няма да идват, а ние ще намалим ваканциите в БГ.
Дайте съвет как да отучвам Руби от това будене нощем, не мога да си представя, че в понеделник съм на работа, а спя поо 3-4 часа нощем.
Поздрави от нас, Сара

# 1
  • Мнения: 508
Не се притеснявай-нормално е детето да се е будило.Може да е от много неща-смяна на легълцето му,климат,непозната обстановка.А може да е и от зъбките.Децата имат такива периоди.Може би и голямото ти детенце е било така,но си забравила.Успокой се и ще видиш че всичко ще си дойде на мястото.А за "роднините "Simple Smile))-всеобщ проблем би казала-не си го слагай на сърце

# 2
  • Мнения: 456
Здравей Сара, съжалявам , че не си успяла да си починеш.

Mоят Mарк беше малко по-голям от твоето бебче като бяхме до бг, но нямахме проблеми със спането ама си беше неспокоен като цяло . Това, което исках да ти кажа е , че като се прибрахме, той се успокои , според мен разбра, че си е в къщи и за 2-3 дни всичко влезна в релси. Слагай го спокойна в леглото му , защото нали знаеш, че те усещат тревогата на мама...И ако можеш, не ставай при всяко събуждане , особено ако не плаче силно. Често се самоуспокояват и заспиват пак. Ох, всичко е до дете. Дано нещо от тези неща проработи при твоето!  Пожелавам ти го! Grinning

# 3
  • Мнения: 4 244
Сара, хич не ти е било лесно
Предполагам че всичко това е било заради жегите - все пак бебетата страдат доста от тях. А като знам и хладния климат в Холандия, малко множко му е дошло на Руби.
Предполагам че като се приберете ще се отпусне веднага. Има деца които всяка промяна в обстановката ги изважда от равновесие и не могат да се ориентират.
Пдоходи спокойно въпреки изтощението ти от недоспиване, гушкай го като се събуди, не му говори, не му пей, само го полюлявай от време на време, докато се унесе.
ВИе не носихте ли негови играчки от къщи - това помога много за преодоляване на такива кризисни моменти

Ей на сега - моя син след 2 седмици при баба си в Бг продължава да има проблеми с обстановката и не иска да спи в леглото определено за него и търси баба си. А първите няколко нощи спеше качен на главата и, това по нейни думи

Много е важно да се успокоиш - просто е фаза. А погледнала лиси дали не му никнат зъбки  newsm78 щото и това може да е

# 4
  • Мнения: 768
И Валето не спа в Бьлгария. То бяха истерии, чудо. Лазеше вече от умора по пода всяка вечер цялата обляна в сьлзи не можеше да заспи. Причината че го няма нейното мляко. Всички млека опитахме в Бг но никое не пожела да пие. Като си дойдохме тук пьрвите дни пиеше само нейното мляко с литри.
Пьрво си мислехме че е от новата обстановка, но сега се убедихме че е заради млякото. Като бяхме сега на почивка спа на най-обикновено легло за вьзрастни - вечер или следобед като си изпиеше мялкото и всичко беше ок. Не мога да повярвам че така се е пристрастила кьм точно това мляко което  за нещастие май го има само вьв Франция.  Sad Sad

# 5
  • Мнения: 151
Здравей Сара,

дребния също не спеше добре докато си бяхме в БГ (за месец) и доста рева първите дни. Когато се върнахме имаше няколко дена аклиматизация и сега си спи доста добре.
Пожелавам ти и при вас да се оправят бързо нещата.

# 6
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Олеле не ме плашете! Това значи ли, че и хищника ще го удари на безсъние?!? Той дори в къщата на свеки като бяхме на гости за един ден не спа, та какво остава за повече време  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 244
Олеле не ме плашете! Това значи ли, че и хищника ще го удари на безсъние?!? Той дори в къщата на свеки като бяхме на гости за един ден не спа, та какво остава за повече време  Rolling Eyes
Предупредения е въоръжен, нали знаеш  Wink
Ти сие подготви за най лошото пък по добре да мине добре

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 092
ха дано! Послушал те и хищника Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 629
Здравей Сара,
много ти се е събрало явно в родината. Мисля, че Руби ще спре да се буди като се приберете. Сигурно е било от смяната на обстановката и непознатата за него среда

# 10
  • Мнения: 3 491
Моето бебче беше с нас в България на годинка и 1 месец - спа прекрасно там! При това сме били само за 3 седмици. Може би си зависи от детето.

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Много гадна история Confused.Жалко ,4е не си могла да си по4инеш в Бг и не си се наслаждавала на по4ивката си Confused.
А за бебока...ами смятам ,4е слд акто се приберете той пак ,Ще си спинка напьлно нормално.И моя така като не си е в негото "пространство" е много нервен ,но когато си легне на "заплУтото "легьлце и заспива ан момента.





Общи условия

Активация на акаунт