Отговори
# 45
  • Мнения: 1 218
Bruk_the_best , доста наивно изказване , някак неприсъщо за 22 годишен младеж , по скоро за 9-годишно лапе   Laughing
Както вече ти казах , проблема е в твоя телевизор  Mr. Green
Спирам по темата  Peace

Наталия , ако бъдем точни...от както аз следя темата ...  newsm78  вече може би 1 год и повече, тук мъж не се е обаждал , само този, който оня ден каза 2 думи за актрисата ХТ   - рече си човека каквото имаше да казва и си излезе, без да се занимава с една тумба майки Whistling
Изводите ги оставям на Бруковия фен  Crazy

Ivs , знам, че няма да си признаете , нямам време да ровя , а и нямам никакво желание ...
Изказването беше по доста остър начин написано , с лека подигравателна нотка  Peace

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Ivs , знам, че няма да си признаете , нямам време да ровя , а и нямам никакво желание ...
Изказването беше по доста остър начин написано , с лека подигравателна нотка  Peace
ами прочетох го... нейното е доооста по-грубо и вулгарно. Нарича всички, които защитават Брук - к.... и с неморално поведение  Rolling Eyes
Но наистина не искам да се връщаме към онази тема, и аз спирам Peace

# 47
  • Мнения: 2 311


Наталия , ако бъдем точни...от както аз следя темата ...  newsm78  вече може би 1 год и повече, тук мъж не се е обаждал , само този, който оня ден каза 2 думи за актрисата ХТ   - рече си човека каквото имаше да казва и си излезе, без да се занимава с една тумба майки Whistling
Изводите ги оставям на Бруковия фен  Crazy

Джинджи,имаше мъж в темата(даже 2-ма ,но единия за кратко),не помня точно кога ,може би лятото.
Аз също я следя повече от година,макар и с друг ник

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 14:38 от Наталия

# 48
  • Мнения: 3 214
Джинджи,имаше мъж в темата(даже 2-ма ,но единия за кратко),не помня точно кога ,може би лятото.
Аз също я следя повече от година,макар и с друг ник

Имаше един с ник дядо хаджия като че ли  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 311
Да ,и друг имаше ,но не го помня....
Тогава коментирах,че и баща ми гледа стриктно повторенията на ДиК сутрин,когато е нощна смяна ....
И ме разпитва за предстоящи събития,защото знае ,че чета тук.
Когато му казах преди време ,че Тейлър е жива,помисли,че майтап си правя с него Crazy

# 50
  • Мнения: 347
Лана, аз коментирах, че ккл се снима по бельо и не й е дискомфортно /не за героинята,а за жената ккл говорех/
на мен това ми е направило много кофти впечатление, защото ми се струва ужасно
мен лично би ме спряло да го направя заради срама който ще изпитат наще и децата ми от мен
но явно не всички мислят така и само си казвах, не съм я заклеймила в никакъв случай
има ги всякакви жени по света и аз не съм критерий за морал
а за децата й казвах, че са имали проблеми не защото се снима майка им по бельо, а доколкото помня когато зрителите не са одобрявали някоя нейна постъпка
брук-фена пак нещо не е разбрал  Laughing и грешно ти е разяснил
аз лично бих се радвала да разкажеш за живота на двете , както предлагаш
ще ми бъде интересно

# 51
  • Мнения: 1 218
Аааааа, да бе, дядо ви Хаджия забравих , ма за другия не се сещам...
Е, добре - значи поправям изречението от по-горе :
...  са се появили 3-ма мъже, писали са 2-3 реда и са изчезнали,  а не са се занимавали с една тумба майки  Flutter

# 52
  • Мнения: 660
Не мисля, че има значение колко мъже са се включвали в темата. Щом я намират за забавна всички са добре дошли. Но започнат ли личните нападки става неприятна за четене. И това се случва на 2-3 месеца. Имало е стотици постове на които съм искала да върна хапливо, но премълчавам и след минути ги забравям. Иска ми се поне тук всеки да иронизира САМО героите. Та нали целия филм е една комедия. Не вярвам някой тук да го взема на сериозно..
Лана, хайде..чакаме cry

# 53
  • Мнения: 1 218
Не вярвам някой тук да го взема на сериозно..

Бе  ... и аз така не вярвах, ама ... друго излиза  Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 660
Джинджи, кога роди, кога станахте на 3 месеца ooooh!сега видях лентата. Много хубаво име. Моята футболистка трябва да излиза другия месец, но ме мързи да слагам лента. Като излезе тогава. Дано имам време за тук, че тогава ще е най-закучено с Тейлър и Брук, и темата ще ври и кипи.

# 55
  • Мнения: 1 218
Ооооо , Milian    Hug
Ех, че хубава новинка  newsm68
Слагай най-сладката лентичка , да ти се радваме всички  Hug
Приеми моите най-искрени поздравления , желая ти лекинко добременяване и още по-леко раждане на твоята сладкишка   bouquet   bouquet   bouquet

За времето за форума ... няма да имаш със сигурност,  то и аз нямам, използвам момента , че свеки е тук няколко дена .
Но какво пък, ако бебка е спокойно бебче , що пък да не можеш да хвърляш по едно оче ...  Wink

# 56
  • Мнения: 2 311
 Milian ,Браво,ама как ще те мързи да си сложиш лентичка,айде слагай и ще стискаме палци всички....

Не мисля, че има значение колко мъже са се включвали в темата. Щом я намират за забавна всички са добре дошли. Но започнат ли личните нападки става неприятна за четене. И това се случва на 2-3 месеца. Имало е стотици постове на които съм искала да върна хапливо, но премълчавам и след минути ги забравям.

 Peace

# 57
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Milian, хайде безпроблемно бременеене до финала и леко раждане от мен  Grinning Hug
Да се разпиша и аз в новата тема  Grinning

# 58
  • София
  • Мнения: 9 963
Сори, мацки, ама заспах, снощи бях на купон и довечера съм пак...така че ще пиша, ама малко да ми остане време...не са два реда или три Simple Smile
Само две думи на Yanoren - по никакъв начин не искам да осъждам поставям под въпрос или отричам мнението ти. Само с изказването кой бил по уравновесения човек (истинския човек) не съм съгласна. Както знаем и двете актриси са се снимали голи, и двете се появяват в сериала по бельо, за това ми се стори малко пресилено заключението за ККЛ. Но разбира се ти имаш право на това мнение, и аз го приемам и уважавам Peace

# 59
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Анкетата още по-убедителна от предишната Peace


Наистина , анкетата е просто поредното доказателство, че темата е само за едни  ...
само за едни.......интелигентни хора
Въх,отивам  да си прережа вените  Naughty -ми кой да знае дали влизам у групата на интелигентните Thinking newsm78

Общи условия

Активация на акаунт