Как да ''навия'' таткото?

  • 5 044
  • 72
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Сега сигурно ще ми се смеете...но аз да си кажа мъката.
Детето ми тръгва на ясла.По-точно тръгна вече,но е болен и е в къщи.
Незнам,дали е от това,че къщата ми става безкрайно празна без него,но много се замислям за второ бебче.
Мечтата ми е да имам момиченце и разликата с баткото да е 2-3години.Но тати не ще.Дърпа се.
Той иска да изчакаме докато малкия стане на 5-6г и тогава.
А аз съм се побъркала.Не та не.Искам!Искам пак да съм бременна,много ми харесва.   CrazyЕ,ако може да не качвам пак 30кг...    ooooh!
Наистина силно искам една прекрасна принцеса,която да сбъдне мечтата ми.Мечтая за Нея цял живот.
Има ли други мами като мен,които са искали второ,а таткото не?Поне не сега де.Успяхте ли да го ''навиете'' и как?

# 1
  • Мнения: 4 490
Ох,, какво да ти кажа, при нас е обратното - таткото иска трето, аз не съм готова май още.  Laughing
Не мога да ти дам съвет, това си е ваш избор, но наистина е прекрасно да имаш две деца, а си представям с три и повече каква веселба е. Дано се навие скоро, успех!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 817
Аз навих мъжа ми много бързо. Само за една ракия време. Laughing
Ще се навие, недей да спираш да искаш.
И аз цял живот съм мечтала за една госпожичка, но станах майка на две чудесни момченца. И съм луда по тях. Heart Eyes
А, момичето ще получа в някой друг живот явно. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 086
Пожелавам ти да го навиеш скоро! Laughing
При нас беше обратното. Той повече искаше второ дете. Сега вече сме на етап да обмисляме за трето. Засега само на теория.

# 4
  • Мнения: 753
Пиша на лични, че са наши семейни неща Wink
Успех!

SMG, и аз съм от твоята партия Wink

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 22:38 от ayas

# 5
  • Мнения: 400
Ако наистина не иска сега-просто няма как да го " навиеш".Най-разумният начин е да поговорите като големи хора-всеки да изнесе аргументите си-"За" и "против".Разбирам желанието ти WinkУспех! Laughing

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
uanda,мога,мога и ще.Той и първо не искаше още,ама ето го,порасна.И сега си мисля,че е само въпрос на време.А и както казах,той иска,но не сега.Което не го разбирам.     Crazy
ayas,отговорих ти....       Wink

# 7
  • Мнения: 400
Е,щом можеш да му извадиш душичката с памук-действай WinkЧакаме резултати LaughingИ дано е девойка много е хубаво наистина Laughing

# 8
  • Мнения: 2 374
Оф при нас беше обратното...и в крайна сметка не ме пита де,той вече беше взел решение и понеже знае,че много исках второ,(но не сега) реши да ми го направи,е не сме се карали-напротив сега сме много щастливи,винаги съм мечтаела за такава разлика между децата си.....още като дете.
Успех пожелавам ти го от сърце!Дано успееш да го навиеш въпреки,че ако наистина се дърпа много едва ли. Hug

# 9
  • Мнения: 1 354
И според мен е въпрос на време,пожелавам ти скоро да се похвалиш  Hug

# 10
  • Мнения: 6 711
Има ли други мами като мен,които са искали второ,а таткото не?Поне не сега де.Успяхте ли да го ''навиете'' и как?

Ами аз искам също 2-3 години разлика. В момента обаче таткото не ще и да чуе, още повече бебка още спи трудно, буди се по 3-4 пъти на нощ, знаеш как е. Wink Обаче аз не се отказвам - ходих на зъболекар да ми оправи един зъб, почвам фолиева киселина. Въобще - взимам мерки, пък все си мисля, че и той ще се реши. Всъщност в определени моменти той съм си го предлага, ама до поредното будене през нощта. Simple Smile
Тактика - нямам никаква. Просто говорим от време на време, аз междувременно съм в готовност и така. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 341
Оф при нас беше обратното...и в крайна сметка не ме пита де,той вече беше взел решение и понеже знае,че много исках второ,(но не сега) реши да ми го направи,е не сме се карали-напротив сега сме много щастливи,винаги съм мечтаела за такава разлика между децата си.....още като дете.
Успех пожелавам ти го от сърце!Дано успееш да го навиеш въпреки,че ако наистина се дърпа много едва ли. Hug

Това все едно аз съм го писала!

Успех и от мен! Hug

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз навих мъжа ми много бързо. Само за една ракия време. Laughing

 Ей този начин е най-сигурен Simple Smile

 Не се самонавивай за девойка, разочарованието ти ще е голямо, ако пак е момче.Успех с таткото Wink

# 13
  • Мнения: 959
Нашето второ дете, стана на шега. И двамата искахме второ - но след време. Whistling

Обаче, таткото попадна на една от всеизвестните формули за определяне пола на детето. Laughing  Естествено искахме да е момиче, нали си имахме вече момче. Та, там се оказа, че само в един месец ни се падаше да уцелим девойка, после чак след година и нещо. И така, на шега решихме да пробваме, само този месец. Пък каквото стане. То взе, че стана. От раз. Резултат - девойка. Heart Eyes

Та, мисълта ми е, пробвай с някаква хитрост  Wink(въпреки, че от една страна е тъпо).  Успех.  Grinning

# 14
  • Мнения: 202
Изчакай да тръгне малкия на ясла и почни пак да го навиваш.Успех

Общи условия

Активация на акаунт