Да искаш и да няма....

  • 1 421
  • 19
  •   1
Отговори
Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В колко форума още ще го напишеш?

И по темата - за да не иска има причина ...

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Накратко,искахме бебенце,направихме го.Всичко точно.И сега девойката ми иска аборт,без никаква причина да има и без никакво обяснение.А аз толкова много го искам...Съжалявам ,че ви занимавам,ама трябваше да си излея мъката някъде.Поздрави.
Може да се страхува. Аз като разбрах първия път,че съм бременна щях да полудея от тревога и страх - исках аборт, но след седмица размисъл ми мина. Идете при познати, които имат бебе - като види бебето ще се разтопи...

# 3
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!

# 5
  • София
  • Мнения: 888
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy

# 6
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.

# 7
  • София
  • Мнения: 888
В колкото си пожелая и най вече ще търся този в който няма да си навреш гагата

Дерзай! Успех ти пожелавам!
JoyТо момчето е искало повече мнения да събере, а ти го  злепоставяш  така пред нас Joy

Повече мнения,аз едно нормално не получих с изключение на твоето ембрион.Малко съм разочарован.
Еми ситуацията е класическа просто - ако приятелката ти е млада, първа бременност - нормално е да се страхува. Ако връзката ви е сериозна ще й мине.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
И да отиде при девойката и да каже  "Процентното проучване на мнението във форумите по нашата дилема сочи, че ти трябва ...."  Joy

# 9
Някой да заключи темата.Благодаря.Лек ден Ви желая.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
othvurlen
Hug

пожелавам ти някой ден да гушнеш своята рожбичка   Grinning

Не бъди нетърпелив  Wink


Вземи поговори сериозно с момичето .... форумите няма да ти помогнат да променят мнението и
Peace


# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами ти баш в змиярника ли намери да си пуснеш темата.
Какво да те посъветвам.Нормално е всяка бъдеща майка да има съмнения дали ще се справи,дали ще имате финанси да го гледате нормално.Поговори с нея,помоли я да поизчака и да поразмисли.Много е вероятно като премине първоначалния шок,да пожелае детето.Въпроса е ти да си покрай нея и явно да демонстрираш решителността си.Успех и ще чакаме да се похвалиш с бебче  Hug

# 13
  • Мнения: 2 448
Да искаш аборт за желана и планувана бременност?!  Rolling Eyes Ако причината не е някаква сериозна здравословна, която жената не иска да ти сподели, не ти трябва такава вятърничава жена за майка на детето ти.
Разбирам да иска аборт, ако не се чувства готова и бременността е случайна и нежелана.
А пита ли я да не би да иска да се откаже и от теб, не само от бебето?  newsm78

# 14

Общи условия

Активация на акаунт