Отговори
# 45
  • Мнения: 4 566
спокойно.... мислете позитивно Hug
никой не може да ни урочасва Naughty
просто отслабваме здравословно, на седмица е нормално по 2кила примерно , не е нормално по 5
bubeto аз поне по 200-300гр си пия кола лайт на ден миналият път не ми се отрази това, а миналият път ядях основно по тази диета , но изкуши ли ме нещо задължително само опитвах по една хапка,за да не си тормозя и пак 6 кила + 1 който се въртеше за 15 дни не са малко , а аз не съм от бързо слабеещите по ген
даже когато съм много натоварена физически и психически качвам , а когато по цял ден лежа , ям и гледам филми т.е спокойствие -свалям
аз съм така и това не е странно , просто стреса ми се отразява пълнеещо
ето нещо за настоение http://www.vbox7.com/play:23c66198

# 46
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА! ЗАПРАЗНИХТЕ ЛИ ВЕЧЕ? АЗ ТУКУ ЩО НАХРАНИХ МЪЖОТО А СЕБЕ СИ ПОЧЕРПИХ С 5 МАЛКИ КЕБАПЧЕТА С 1 С.Л. ЛЮТЕНИЦА. ДНЕС НИЩО НЕ БЯХ ХАПВАЛА НО СЕГА КАК СЕ ОБЛАЖИХ САМО smile3508
ХАЙДЕ НЕ ОСТАНА ДО ЛУНАТА И ОТ СЕГА СЕ НАСТРОЙВАМ ЗА ЦЯЛ ДЕН НА ВОДИЧКА И ЧАЙЧЕ.
СЕГА ОТИВАМ ДА КЪПЯ БЕБО И ПО КЪСНО ПАК ЩЕ ПРЕГЛЕДАМ ПЪК ДАНО НЯКОЙ СЕ ПОХВАЛИ ПОНЕ С -0.100г .

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!Малко е късно,знам,но съм нощна смяна и.......Аз.....лекинко си разваих диетата снощи- с алкохол и то доста и сега ми е много тъпо,ама в същото време ми беше хубаво да се видя със стара приятелка,да си поклкарстваме и да пиинем по нещо Rolling Eyesтака или иначе трябва да почна от начало,затова мисля и утре да хапна малко въглехидрати-основно мляко и сирене,понеже много ми липсват и от 5.02. пак съм с вас и обещавам тоя път да съм по стриктна.
Пожелавам ви лека нощ!

# 48
  • Мнения: 19
добро утро
днес аз ще направя кафето
да го пием да закусим и който е на луна в 9.45 да заповяда с мен на

аз си приготвеих яйчица бъркани с лук и някоя маслинка с кеф ще си ги изям eat
дано някой се похвали с минус .аз още не съм се качвала на кантара

# 49
  • Мнения: 10
Добро утро , момичета !
От днес вече съм редовна ... без прегрешения ! Да видим за този втори етап какви ще са резултатите =)
Днес още нямам идея какво ще хапвам ... но има време и определено ще го измисля . Сега ви желая лек и успешен , изпълнен с минуси ден =) !

# 50
  • Мнения: 62
Добро утро.За луната да питам от сутрин 9:46ч.,до четвъртък 18:07ч..Аз много добре се издържам но съм се нагласила да се кача на кантара след 2 дни .

# 51
  • Мнения: 37
 Hug И аз днес лунувам,или поне ще се опитам само на чайчета и вода,и кафе  Peace Дано успеем Thinking

# 52
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО! ДНЕС СЪМ НА ВОДИЧКА ЧАЙ И КАФЕ. ЛУННАТА ДИЕТА Е ДО ЧЕТВЪРТАК 10.15- ДАНО ИЗДЪРЖИМ ВСИЧКИ!

# 53
  • Мнения: 1 616
И аз лунувам. За сега държа ама е още рано, да видим нататък как ще е.

# 54
  • Мнения: 94
Привет и от мен!Мигленче,мерси за кафето!Днеска дами и аз съм с вас на лунна!Предполагам,че ще издържа Peace!На работа съм - довечера ще пиша повече!Спокоен ден на всички!

# 55
  • Мнения: 4 566
момичета от къде намирате енергия за  тази
как се чувствате по време на това гладуване

# 56
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте момичета!!!! Докато ме е нямало много работа сте отметнали, нова тема, 4 страници вече изписани, браво на вас!!!  smile3501
Аз съм в почивка, и не смея да се кача на кантара  Mr. Green, ама за сега все още си обличам " кльощавите" дънки, да видим до кога. най-много още 5,6 дни и пак съм с вас, че искам поне още 3 кила да сваля, + това дето съм качила през почивката, офф дано не е много....... Не съм се оливала с ядене, ама не можах да ям разделно, хем си бях разпечатала таблицата, ама то все в нея да зяпам за да гледам кое с кое мога да ям, много ми стана досадно и го подкарах през просото  Mr. Green
Лека 3 дневна седмица от мен!!!  Hug

# 57
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте ,както казах и аз лунувам,ама и се разболявам та да видим довечера дали няма да хапна нещо Thinking Че мн ми е зле Tired Та да ви съобщя че аз от утре почвам 3 път диетката,и дано накрая кантара да показва 6 отпред Peace Peace Peace Лек ден на всички,и успех Peace

# 58
  • Мнения: 1
Аз вече умирам от глад от това лунуване. Сутринта изядох една пил.пържола и сега така ми стърже стомаха, че ще умра. Аз сутринта като се мерих бях -500 гр от вчера. Ще вида утре сутринта какво ще е е след лунуването.
Смея се като чета напред как всички сме се угоили тия дни Simple Smile

# 59
  • Мнения: 19
добро утро как сте мацки
аз пак да направя кафето сутринта
още малко остана до края на луната newsm10
аз за сега не се чувствам гладна и предполагам че до 10. и нещо ще издържа
кантарчето доста ме зарадва показа 89.100 newsm44 newsm44 newsm44
а вчера сутринта показваше 90.900 доволна съм Hug
момичета как издържате да не се качвата с дни на кантара аз постоянно вися на него преди работа след работа moresmile
лек ден за сега от мен  newsm51

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 07:08 от МИГЛЕНА МИТЕВА

Общи условия

Активация на акаунт