Оформяне на вежди - Варна

  • 43 195
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Къде във Варна оформят хубаво вежди, от кой салон сте доволни? Че моите нещо не ми харесват, развалила съм ги   Sad

# 1
  • Мнения: 456
Има една мацка,която много добре  работи,специално за вежди.Ако те интересува пиши ми на лични,да ти дам координатите Peace

# 2
  • Мнения: 84
И аз си търся добра козметичка за оформяне на веждите ;
защото навремето едно момиче на име Мария ми ги оформяше перфектно ;но нещо се премести
и не мога да я открия вече в кой салон е .
Моля ви пишете отзиви и координати в темата щом е пусната ;все пак и други момичета
искат да се информират.  bouquet Hug

# 3
  • Мнения: 456
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace

# 4
  • Мнения: 84
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace


  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 478
Много добре оформя вежди МАЯ от MGM studio в гръцката махла.Ако искаш телефон,пиши ми на лични.

# 6
  • Мнения: 89
Цитат
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички

И аз ти благодаря за телефона, а къде се намира студиото все пак и други услуги предлагат ли?

# 7
  • Мнения: 456
Цитат
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички

И аз ти благодаря за телефона, а къде се намира студиото все пак и други услуги предлагат ли?


Трудно е  за обяснение,но накратко ще кажа.Студиото е Magic.Малко е студиото,Има козметик,фризьор,маникюр,и тази мацка  другата която се занимава с оформянето на вежди.Най добре с нея говорете,та ще  ви обясни по точно къде се намира. Peace

# 8
  • Мнения: 456
За по любопитните.Ето едно клипче:
http://www.vbox7.com/play:d335e9fd  Peace

# 9
  • Мнения: 1 540
Дай някакви по-точни координати на това студио. И аз имам нужда някой друг да се захване с веждите ми, тъй като аз самата само си ги окепазявам  Confused

# 10
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
мен също ме интересува къде се намира студиото.

# 11
  • Мнения: 97
Момичета, може би малко късно се включвам в темата, но сега я изчетох и искам да споделя аз как попаднах на една козметичка, оформяща и вежди и сега ходя само при нея. Бях обиколила доста такива салони, че и с часове за предварително записване и почти не бях оставала доволна. Една вечер след работа, с дъщеря ми си говорихме, че е крайно време да отидем някъде за да ни ги оформят отново/дъщеря ми е много чувствителна към тази процедура и почти винаги поне за два часа остава зачервена и подута/, съвсем случайно минахме покрай един невзрачен салон на нашата улица, който основно е фризьорски, но пишеше че има и козметик. Оказа се, че козметичката оформя и вежди и в момента няма клиенти, така че може да ни вземе веднага. Без да ни пита какво искаме, започна процедурата първо с мен, после с дъщеря ми. Момичета, така се харесахме от начина на оформяне, а и дъщеря ми нямаше грам зачервяване, както друг път, та вече ходим само и единствено там. Все още не сме научили името на тази козметичка, а и салонът изглежда много невзрачен, но жената е страхотен професионалист. Салонът се намира на ул.Хр.Попович/но там са два един срещу друг/. Ако някой прояви интерес мога да дам повече информация независимо дали на лична или в темата.

# 12
  • Мнения: 84
vessit давай тука информацията нали за това е пусната темата Grinning
А това Хр.Попович къде беше горе-долу newsm78 и как се казва козметичката или е само една? Mr. Green

# 13
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Много полезна тема   bouquet  И аз имам такъв проблем.Преди 6мес. в квартала,който живеех има страхотна козметичка от която съм много доволна,но вече ми е много далече и сега с веждите се оправям сама,но много ги развалих. vessit пощенската ти кутия е пълна и немога да изпратя лично съобщение.

# 14
  • Мнения: 398
Аз ходя в студио "Натали" на Княз Николаевич.Миналата година козметичка беше Савина.Но тя замина за Банско.Сега има една по-възрастна жена, от която съм много доволна.Работи много внимателно- не боли, пуска успокояваща музичка и така.Ако някой го интересува мога да дам и телефон.

# 15
  • Мнения: 97
me4ta22, разбрах за кутията и току що я почистих, оставих само две-три съобщения/и това с твоя телефон/.
Конкретно по темата. Ул."Христо Попович" е между Градска болница/там се задънва, с един павилион за сироп и пакетирани изделия/ и ул."Бенковски". Салонът/или по-точно май пише фризьорско студио/ е след като повървиш около 30 м. Мисля, че се пада на ъгъла с втората пресечка. Той е в дясно, срещу него вляво има едно луксозно студио, съвсем ново "ню имидж, а по диагонал е сладкарница "Маргарита". Студиото от което съм доволна за веждите е на първия етаж на един стар блок, но са направили стълбички и вход направо от улицата. Не знам името на козметичката, но тя е само една, около 35 г. видима възраст, малко пълничка. Вечер работят до 18 ч., но не знам в колко започват сутрин. Цената преди месец беше 3 лв. Аз ходя веднъж месечно, дребните корекции си ги правя сама у дома. Т.е. и на мен вече ми е време за поредното посещение.
Всичко разбира се свързано с козметиката е въпрос на индивидуалност, но единственото за което гарантирам е, че ако не ви разкраси както сте желали, със сигурност няма да ви орезели.

# 16
  • Мнения: 97
Забравих само да допълня, че в неделя категорично не работят. Понякога работят в събота, но е желателно да се провери по телефон. За съжаление не съм взела номера, понеже ми е съвсем наблизо, живея на същата улица. В понеделник ще го взема, реших че тогава ще съм свободна и мога да направя нещо за себе си. Разчистих си кутията и ако някой се интересува, може след понеделник вечер да ми пише там, че да не стане реклама. А аз не рекламирам и не агитирам никого, само споделям мнение по темата.

# 17
  • Мнения: 97
Както обещах, публикувам раб. време, телефон и името на козметичката. Раб. време се оказа, че е от 11 до 19 ч., но понякога като нямат клиенти затварят и в 18 ч. Телефонът в салона е 63-70-09. Козметичката се казва Десислава. Понякога работят и в събота, но след предварителна уговорка по телефон. От визитката установих, че официалният адрес е "Парижка комуна" 1, но входът си е откъм "Христо Попович".
Ако някой прецени, че това е реклама и ми дадат спам, ще помоля да оставят информация, че за желаещите ще дам информация на лична.

# 18
  • Мнения: 296
Момичета ,а знае ли някой добра козметичка за оформяне на вежди в Пловдив? Моите вежди са с много дълъг косъм и въпреки,че ги реша,мокря,фиксирам и т.н.,след малко време "клюмват" надолу и е много грозно. Моя приятелка ми каза,че в такива случаи се подстригвали...... Но после не щръкват ли още по-грозно? Дайте съвет за козметичка в Пловдив или пък как да ги оправя сама? Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 625
Мн. хубава темичка! Hug

# 20
  • Мнения: 63
Аз съм много доволна от Ели от Newlife, намира се до Винса.

# 21
Аз също ходих при Светла.Мнооооого готина мацка,много.Невероятно нежна и внимателна.И по важно,много сам доволен BlushС мои приятели ще направим май пътечка.Но и колежките и са  приятни мацки.Записах и при тях часове,но после ще споделям за тях.Малко е студиото,но пък обстановката е супер.Студиото е на “Цар Асен “36

# 22
  • Мнения: 32
dnes hodih pri svetla, na ul.car asen i sym mnooooooogo dovolna. bravo na momi4eto Simple Smile samo pri neq ot sega natatyk Simple Smile  Grinning

# 23
hubavo,ama folkadjiika ne iskam da stavam Naughty

# 24
az oba4e 6te ucha v Tarnovo,
....tam 6te mi kaje li niakoi za dobra kozmeti4ka

# 25
# 26
  • Мнения: 1 472
Тази дама Светла още ли е на ЦАр Асен,  за да я посетя и да видя какъв ще е резултата.
От оформяне съм доволна от едно момиче в салон до подлеза на Шипка, което обаче относно внимателност и сръчност при почиставане хич не я бива - 2 пъти съм ходила и 2 пъти ми е смъквала чак кожа от веждите, но формата беше хубава.
Надявам се да остана доволна. Как се казва салона?

# 27
# 28
  • Мнения: 2 803
Само се записвам. Не съм се престрашила да отида на оформяне. Тази зона ми е много чувствителна и ме е боли.

# 29
  • Мнения: 0
Аз също съм ходила при Светла, но сега съм си намерила козметичка, която е близо до нас и е много добра! Кожата ми е много чувствителна и след почистване съм винаги зачервена. От както ходя при нея, проблемът ми изчезна. Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Винаги слага по две маски и дарсонвал :]] . Работи с израелски продукти. Страхотни са! Салонът се казва "Effect" на "Македония" 92. Ако някой се инересува да ми пише на лично Simple Smile

# 30
  • Мнения: 7
Някакви контакти на това момиче Светла имате ли? (:

# 31
  • Мнения: 1 472
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace
Не успях да отида при Светла, но ходих при Деси, която е открила салон в новата сграда срещу Мол Галерия. Останах супер доволна. Доколкото разбрах преди е работила в салона на гърба на  Мебелната палата.

# 32
  • Мнения: 6
Тук  темите са наистина много полезни! Много пъти обаче съм казвала че всичко е въпрос на вкус. Аз ползвам Роди за вежди и други процедури, но примерно на мен ми харесва да ми изглеждат като изписани, независимо че са с чупка./т.е. да са без нито едно отклонение в линията/ Не харесвам естествено изглеждащи вежси- един косъм надолу, един нагоре.

# 33
  • Мнения: 69
 Много хубави думи за тази Светла ама никой не каза ,че взема по 10лв.за едни вежди......

# 34
  • Мнения: 1 472
Simple Smile))  не е питал никой, че някой да ни каже. Множко си е, при положение че за 3 -5 лв пак много добре работят, но за следващия път ще питате като запазвате часове някъде.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
На мен веждите са ми болна тема...бях много доволна от Натали, но тя забременя и сега е в майчинство...намерих си друга козметичка, но тя пък замина...днес се жертвах в студио Уникато...не съм очарована...боядиса ми ги черни, а съм с тъмно кестенява коса...не ми ги направи добре...те и моите вежди са доста отвратителни, но все пак...взе ми 10 лв за цялото удоволствие. И понеже ми предстои сватба юни месец събирам мнения за наистина добри и опитни козметички, които да ми оформят добре веждите. На мен ми е пределно ясно, че не може да са абсолютно еднакви, но поне да не се вижда разлика на пръв поглед...и да има други бои освен черна и светло кестенява  Tired

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 364
Потърсете козметик, който оформя веждите с конец - прецизно е и не може да се сравни нито с кола-маска, нито с пинцета, да не говорим, че кожата е чиста много по-дълго. Аз си я правя сама процедурата, но знам, че има козметици, които предлагат тази услуга.

# 37
  • Мнения: 7
 Shocked 10лв!!! Много са ми.. Някой за по-малко и пак да ги оформя хубаво?!?!.. Аз последно ходих в Angel Face и там ми казаха, че естествената форма на веждите ми е такава, че просто освен да ми ги почистят няма какви друго да направят.. Е мерси!! Да си ги почистя мога и сама Simple Smile искам да са като изписани Simple Smile ..

# 38
  • Стара Загора/Варна
  • Мнения: 0
На мен веждите са ми болна тема...бях много доволна от Натали, но тя забременя и сега е в майчинство...намерих си друга козметичка, но тя пък замина...днес се жертвах в студио Уникато...не съм очарована...боядиса ми ги черни, а съм с тъмно кестенява коса...не ми ги направи добре...те и моите вежди са доста отвратителни, но все пак...взе ми 10 лв за цялото удоволствие. И понеже ми предстои сватба юни месец събирам мнения за наистина добри и опитни козметички, които да ми оформят добре веждите. На мен ми е пределно ясно, че не може да са абсолютно еднакви, но поне да не се вижда разлика на пръв поглед...и да има други бои освен черна и светло кестенява  Tired

Jorjeta,ако искаш може да пробваш Меги:)По принцип всеки си има критерий за хубаво,аз докато бях във Варна ходих при нея.Първо с пинсета ги пооформя и след това с конец:)(само да добавя,че не боядисва).Ако проявиш интерес,ще ти пратя на лични координатите и:)

Последна редакция: вт, 27 апр 2010, 22:04 от mashaka

# 39
  • Мнения: 130
0896637227-светла.Това  е номера ма мацката,която оформя невероятни вежди.Успех на  всички Peace
Не успях да отида при Светла, но ходих при Деси, която е открила салон в новата сграда срещу Мол Галерия. Останах супер доволна. Доколкото разбрах преди е работила в салона на гърба на  Мебелната палата.

и аз доста време  ходих при Десито ,но когато беше на гърба на Мебелна палата и съм много доволна.И при мен въпросът с веждите е доста деликатен смисъл че държа на добра козметичка.В момента съм си намерила друга понеже ми е по близко и по удобно,о от Десито съм много доволна.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Jorjeta,ако искаш може да пробваш Меги:)По принцип всеки си има критерий за хубаво,аз докато бях във Варна ходих при нея.Първо с пинсета ги пооформя и след това с конец:)(само да добавя,че не боядисва).Ако проявиш интерес,ще ти пратя на лични координатите и:)

Ами държа да боядисва понеже освен всичко друго моите вежди са бледи много и са като безцветни, а съм некадърна и самичка няма да мога да ги боядисам  ooooh! абе ... ужас...
...ама ми прати, моля те, все пак телефона...да видим туй Меги  Crazy

# 41
  • Мнения: 1 472
В лудото обикаляне от козметик на козметик, за да ми се оформят веждите, стигнах до извода, че задължително трябва да видя веждите на човека, който ще миги оформя и така да преценя дали ще се харесам.
За козметиците в Ейнджъл фейс не искам да коментирам- или добро или нищо, не бих потретила за каквото и да е там. Както и в Ескейп, и аз мога да си ги почистя в къщи и да си следвам натуралната линия.

Хубаво оформяне с конец, пинсета и ножица имаше в салон Тарз или Тарц- сега ще объркам името на улицата, но салона се намира след подлеза на Шипка в дясно, посока гарата. Мацката прави страхотни вежди, само дето в почистването не я бива- отвреме на време остава кожичка по пинсетата Simple Smile. Но формата е перфектна! Не знам все още дали е там.

# 42
  • Мнения: 106
Много хубава тема! Laughing
От месец си ги пускам, че ги бях изтънила много.Сега търся къде да ми ги оформят, че има много материал.Ако може да е около Майчин дом или Спортна зала, че трябва да е набързо, защото няма кой да ми гледа детето задълго.

# 43
  • Varna
  • Мнения: 264
та каде има с конец?  bouquet

# 44
  • Мнения: 398
Аз ходя в студио "Натали" на Княз Николаевич.Миналата година козметичка беше Савина.Но тя замина за Банско.Сега има една по-възрастна жена, от която съм много доволна.Работи много внимателно- не боли, пуска успокояваща музичка и така.Ако някой го интересува мога да дам и телефон.

# 45
  • Мнения: 2
До нас на колхозния отвориха страхотен салон.Козметичката прави много хубави вежди и цените и  са нормални.

# 46
  • Мнения: 861
Да повдигна темата. Търся козметик за оформяне. Видях, че често се споменава Светла. Бих била благодарна за актуални нейни координати или за други предложения за козметик.

# 47
  • Мнения: 6
Някъде около колхозния да знаете някоя козметичка за оформяне на вежди.
Ще съм много благодарна   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 472
Някъде около колхозния да знаете някоя козметичка за оформяне на вежди.
Ще съм много благодарна   bouquet
В една пресечка над пощата /централна/ до сладкарница Маргарита -Ню Имидж е салона. Катя се казва козметичката. Много съм доволна.

# 49
  • Мнения: 15
Здравейте,

може ли някой да ми предложи козметичка, която да оформя добре вежди около спортна зала или в Чайка. Също така доста често се споменаваше Светла, актуални координати имате ли?

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте, бихте ли ми препоръчали козметичка, която да оформя добре вежди в град Свищов. Ако успеете да ми помогнете ще ви бъда много благодарна. Приятна вечер от мен.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 20
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Simple Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed 

# 52
  • Мнения: 0
Цитат
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed

Това в град Свищов ли е?

# 53
  • Мнения: 0
Също така бих искала да попитам и за козметичка, която да оформя добре вежди в град Плевен. Ако успеете да ми помогнете ще ви бъда много благодарна. Приятна вечер от мен.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Oх, luna извинявай, ама не виждаш ли, че темата е за Варна.Колко варненки мислиш, че си оправят веждите в Свищов или в Плевен.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 20
Цитат
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed

Това в град Свищов ли е?

Ами не във Варна, съжалявам Wink

# 56
  • Мнения: 7
Хайде сега и аз да питам за някоя коСметичка Laughing от която сте доволни, а ако има и снимки на веждички след процедурата ще е много доволно...Аз съм с доста редички вежди Tired и тъмна коса  Confusedа искам друга форма и ми се струва че гоня вятъра ...Ако има някоя вълшебница с пинсета Winkмоля не я крийте ...Благодаря предварително!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 20
Аз съм много доволна от моята козметичка, много добре и внимателно работи, като ходя за вежди си релаксирам направо Simple Smile.Казва се Силвия-тел.0898574219, взима по 5 лв. за почистване и оформяне(при мен и ги подстригва), а салонът се казваше май №5 или нещо такова, в района на Червения и Цар Асен в уличките, като й се обадите тя ще ви обясни , че преди работеше в салон Белисима до Св.Петка и още не съм й запомнила новия адрес Embarassed 

Извинете момичета ама май съм объркала номера и сте звънкали на фризьорката ми, актуалният номер е 0899557918  Embarassed

# 58
  • Мнения: 15
fabula би ли споделила малко за работата на тази Силвия, т.е ти ли казваш как да ти ги оформи или тя преценява според лицето ти, изтънява ли много или ги оставя по плътни, изобщо всичко каквото споделиш ще е от полза, ако пък сложиш и твоя снимка на веждите ще съм много благодарна.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 20
fabula би ли споделила малко за работата на тази Силвия, т.е ти ли казваш как да ти ги оформи или тя преценява според лицето ти, изтънява ли много или ги оставя по плътни, изобщо всичко каквото споделиш ще е от полза, ако пък сложиш и твоя снимка на веждите ще съм много благодарна.


Ами аз ходя при нея най-вече за подстигването, моите вежди растат надолу и мн добре ми оформя чупката отдолу и с малка поддръжка от моя стана ходя на 3-4 седмици.Аз имах ясна визия как исках да ми ги оформи и в началото и обясних и сега само лягам и тя си върши работата Simple Smile. В началото може би малко повече ги изтъняваше, но като и казах, че ги искам по-плътни се коригира. А и ходила съм при др козметички и винаги ми ставаха малки ранички след това, а при нея нямам такъв проблем.Надявам се съм била полезна, ако се сетя нещо др ще пиша и като намеря снимка ще кача  Simple Smile

Ето малко снимков материал
преди
след

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 12:59 от fabula

# 60
  • Мнения: 15
fabula би ли споделила малко за работата на тази Силвия, т.е ти ли казваш как да ти ги оформи или тя преценява според лицето ти, изтънява ли много или ги оставя по плътни, изобщо всичко каквото споделиш ще е от полза, ако пък сложиш и твоя снимка на веждите ще съм много благодарна.


Ами аз ходя при нея най-вече за подстигването, моите вежди растат надолу и мн добре ми оформя чупката отдолу и с малка поддръжка от моя стана ходя на 3-4 седмици.Аз имах ясна визия как исках да ми ги оформи и в началото и обясних и сега само лягам и тя си върши работата Simple Smile. В началото може би малко повече ги изтъняваше, но като и казах, че ги искам по-плътни се коригира. А и ходила съм при др козметички и винаги ми ставаха малки ранички след това, а при нея нямам такъв проблем.Надявам се съм била полезна, ако се сетя нещо др ще пиша и като намеря снимка ще кача  Simple Smile

Ето малко снимков материал
преди
след

Благодаря много за информацията и за снимките най-вече. Явно всички козметички искат да изтъняват  Laughing  На тебе ти отива такава форма, но на мен точно с чупка не ми седята, изглеждам като вечно сърдита и ядосана  Mr. Green Може да я пробвам и нея другата седмица и ако съм доволна ще споделя.

Благодаря ти още веднъж   bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте, дами! Искам да ви помоля за актуални координати на Светла и Деси. Благодаря! 

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Дамииииииии да обновим малко темата !  Laughing
Споделете нова информация от коя козметичка за оформяне на вежди сте доволни ? newsm78 newsm78

# 63
  • Мнения: 458
Препоръчвам ви Катя, работи в салона на Търговски център Явор, срещу Кауфланд. Оформя вежди с конец. Много е добра Simple Smile

# 64
  • Мнения: 625
Севда-в козметичния салон на Елитис до Практикер.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Благодаря за темата наистина е много полезна,но ще се радвам да споделяте и малко повече за стила и техниката  на работа на самата козметичка,а не само адрес и  име.
Аз също ходя при Светла и съм много доволна.Оформя ги прекрасно подрязва,а ако искам боядиса/въпреки че лично предпочитам да ги подчертая с молив/ бих пробвала и нещо ново или пък да ми е резервен вариант при екстрени случай,но имам определени изисквания и не ми се ще да се хвърлям на сляпо.

fabula За съжаление при мен снимките не се отварят.

# 66
  • Мнения: 237
Препоръчвам ви Катя, работи в салона на Търговски център Явор, срещу Кауфланд. Оформя вежди с конец. Много е добра Simple Smile
Момичета,
спешно! Ням оправия с тези веджи, пуснала съм ги, мажа ги... не че растат но... Чудя се къде да отида- да легна за 30мин? Преди години добре ми станаха с конец в студио край Макао.
Някой има ли номер на "Дани" пресечката край Макао- техникумите? Всеки иска час да и запазваш,а ла бала- все едно операция в болница!?!!? WTF  Wink  Confused  Rolling Eyes  newsm78
Големи философии- това са едни веджи все пак  newsm78

# 67
  • Мнения: 22
Здравейте Simple Smile И аз ходих  при тази Светла преди 2 мес и още веждите ми не могат да се  оправят .... отидох с дебели , хубави и плътни вежди исках само леко да ми ги оформи , а тя така ми ги направи че като се погледнах в огледалото щях да се разплача.....Нямаше и спомен от веждите ми.... бяха тънки на това отогре не равни и едната ми вежда имаше дупка, която още седи макар че са минали 2 мес.... Sad Не съм доволна, подведох се от една позната и от коментарите в форумите за което много  съжалявам, надявам се скоро да ми пораснат и да отида някъде където да ми ги оформят добре...

Последна редакция: пт, 13 фев 2015, 12:54 от Nelinka92

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Аз също не съм възхитена от Светла. Цената и вече е 15 лв., но беше коректна и ме предупреди при запазването на час. Но заедно с боядисване ми идва много (още 10лв).
Последните при които ходих ми ги направиха на дъги, а аз имам естествена чупка.
Виждала съм резултата на Меги в Конфуто, много добре, но тя ми дава час за след 26!!! дни.
Една Кремена от Цветния, при която 1-2 години правех почистване на лице  с вежди и от време на време само вежди, ми отказа само вежди - искала само клиенти които си държат на външния вид , демек заедно с процедура за лице.
В момента търся спешно сносна козметичка за вежди. Моля дайте координати, някакви. В/ около центъра и по-далече ще отида ако трябва, само да са актуални телефоните!!!  Praynig

# 69
  • Мнения: 237
има още 2 салона, където могат да те направят хубаво и то с конец в района на колхозния  Peace

# 70
  • Мнения: 55
Имате ли нови мнения за козметичките във Варна. Почнах вече да се стархувам ... Sad Не мога да намеря някоя която да оформя добре и да подрязва ...

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Аз подкрепям работата на Светла. И всеки път ме пита за мнението ми, въпреки че всеки път й казвам, че й се доверявам и каквото направи... тя и оформя и подрязва.
Други момичета пък не са доволни от нея, но все пак  трябва да се пробва и ясно да се каже какво искаш и очакваш и тя да си каже какво може да направи Simple Smile

# 72
  • Varna
  • Мнения: 417
Нови мнения за добра козметичка,по възможност в Чайка с оформяне на вежди?

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте, дами! Искам да ви помоля за актуални координати на Светла и Деси. Благодаря! 

Здравейте, мога ли и аз  да помоля за актуални координати на  Светла? Благодаря Simple Smile

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Здравейте, дами! Искам да ви помоля за актуални координати на Светла и Деси. Благодаря! 

Здравейте, мога ли и аз  да помоля за актуални координати на  Светла? Благодаря Simple Smile

Мога да дам координати за Светла. Ако все още се интересувате ми пишете на лични Wink

# 75
  • Варна
  • Мнения: 288
Здравейте,
Аз се опитвам да намеря кординати на Меги от Конфито за оформяне на вежди. Някой може ли да ми напише телефон или адрес да я намеря?
Благодаря!

# 76
  • Мнения: 55
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace

# 77
  • Мнения: 299
Здравейте, може ли координати за козметичките  в района на колхозния на лични bouquet

# 78
  • Варна
  • Мнения: 556
Ходила съм при Петя в Ескейп бях много доволна, но не знам дали още работи там.

# 79
  • Мнения: 22
Здравейте, може ли координати за козметичките  в района на колхозния на лични bouquet

Студио 33 Ваня Simple Smile тел:  052 600 971

# 80
  • Мнения: 31
Здравейте! Да посъживим малко темата? Някоя мацка от която сте останали доволни от обслужването?  Laughing

# 81
  • Варна
  • Мнения: 54
Веднага споделям любовта си към Деси от Студио 35!
Намира се срещу строителния техникум в Младост. Никога не ме е питала как искам да ми оформи веждите, просто лягам и ме започва.
Оставям координати, ако някой реши да пробва. Гарантирам, че няма да сгреши!!!
0886932947 - Деси Simple Smile  bouquet

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 019
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace

И аз ги оформям в квартала, но моите не подлежат много на промени.

# 83
  • Мнения: 31
А да знаете къде се предлага услуга за оформяне на вежди в кв.Христо Ботев?

# 84
  • Мнения: 55
Аз намерих една много добра козметичка, прави ми уникално добре веждите, но в Аспарухово, ако има заинтересовани, да пишат.  Peace
Здравейте, козметичката е в Аксаково, мн се извинявам, че съм написала грешно име Sad Sad

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 916
След като козметичната ми се премести, взех инфо оттук и ходих при Ваня от Студио 33. Много съм доволна. Почиства с пинсета, бързо и оформя добре. Препоръчвам! Намира се на ул. Велико Христов 33.

# 86
  • Мнения: 456
Нови предложения за козметички,които се справят добре с оформянето на вежди!!!Благодаря!

# 87
  • Мнения: 456
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха

# 88
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 747
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

# 90
  • Варна
  • Мнения: 288
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 1 579
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

Явно си от редовните за това си на тази цена Wink

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 747
И аз последния път платих 12лв, но включваше и боядисване.

Явно си от редовните за това си на тази цена Wink

Явно всички за една и съща жена говорим.
И аз бях предупредена за редовни, че ще е 12, а за такива като мен веднъж на 3 месеца ще е 15  Joy Joy

# 93
  • Варна
  • Мнения: 288
Чакайте, аз не зная за кого говорите Simple Smile
Аз казвам колко аз съм платила. Аз ходих при едно момиче, което се казва Ирина Калашникова. Видях нейни постове в ФБ страница й и ми хареса как се справя с боядисване и оформяне на вежди и просто запазих час по телефона и отидох. Работи в района ма училище Цас Симеон. Взе ми 12лв за боядисване и оформяне, което ми се стори разумно като цена. И останах доволна.
Намерете я във ФБ ако искате да погледнете. Не съм й редовна клиентка Simple Smile

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Чакайте, аз не зная за кого говорите Simple Smile
Аз казвам колко аз съм платила. Аз ходих при едно момиче, което се казва Ирина Калашникова. Видях нейни постове в ФБ страница й и ми хареса как се справя с боядисване и оформяне на вежди и просто запазих час по телефона и отидох. Работи в района ма училище Цас Симеон. Взе ми 12лв за боядисване и оформяне, което ми се стори разумно като цена. И останах доволна.
Намерете я във ФБ ако искате да погледнете. Не съм й редовна клиентка Simple Smile

Извинявам се грешката е моя,но останалите ме разбраха Mr. GreenПо някаква случайност Ирка ми е съседка,но никога не съм се сещала да  пробвала услугите и,защото не изневерявам на навика. Обаче поста ти ме провокира и ще го направя. Peace

# 95
  • Мнения: 456
izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy


Координати на Диляна,ако може! Praynig

# 96
  • Мнения: 456
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

И боя и оформяне,няма такава цена 12лв... newsm78Нормално оформяне на вежди,и подстригване е м/у 5и 8лв. Peace

# 97
  • Мнения: 456
А,да ви попитам кола маска на интимни части,къде ходите--на разумна цена,разбира се Peace

# 98
  • Варна
  • Мнения: 3 415
izgarq6tata, всеки е писал от кой е доволен. Според мен гледай в кои райони ти е най-удобно и звъни на момичетата за час...аз съм писала и пак пиша - Диляна е козметичката за вежди за мен  Crazy


Координати на Диляна,ако може! Praynig

0887344314 е телефона...пиши отзиви след това, моля bouquet

# 99
  • Мнения: 299
В кой район е тази Диляна?

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Meikana, пазарчето на Чайка.

# 101
  • Varna
  • Мнения: 417
Meikana, пазарчето на Чайка.
Може ли малко по-подробно-къде на пазарчето?
Там има няколко салона

# 102
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много съм зле с обясненията и затова давам страницата и  Crazy

# 103
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Много съм зле с обясненията и затова давам страницата и  Crazy
Оо това и мен ме заинтригува. А някоо може ли да каже приблизително цена за микроблейдинг  bouquet

# 104
  • Варна
  • Мнения: 7 146
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...

# 105
  • Мнения: 1 746
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

при коя?

# 106
  • Мнения: 456
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

при коя?
[/quote




До колкото знам и тази Светла взема 12лв.само оформяне и подстригване(с боядисване сигурно 15лв.-не съм сигурна)!Другата която проверих,беше Ирина Калашникова-там също са 12лв.Тия хора как не им е неудобно да взимат толкова пари за едни вежди?🤐 Като има балами

# 107
  • Варна
  • Мнения: 2 747
От никой ли не сте доволни за оформянето на вежди?Днес звънях по препоръка-ами то няма такава цена 12лв.Тия хора полудяха


Kоя друга взема 12 лв ?
Аз си мисля, че само аз давам на моята толкова  Joy

при коя?
[/quote




До колкото знам и тази Светла взема 12лв.само оформяне и подстригване(с боядисване сигурно 15лв.-не съм сигурна)!Другата която проверих,беше Ирина Калашникова-там също са 12лв.Тия хора как не им е неудобно да взимат толкова пари за едни вежди?🤐 Като има балами

Давам си 12 лева без проблем ! И 20 ще дам, защото съм доволна. Не си го позволявам всеки месец, а може би на 2-3 месеца веднъж, когато прекалено много си разваля формата и не мога сама да я оправя.
Не смятам, че сме балами, като даваме по толкова пари , а по-скоро некадърни сами да си ги оправим  Joy. За всеки влак си има пътници !

# 108
  • Мнения: 1 746
Miss_V, с това отговаряте ли ми на въпроса по някакъв начин, или си водите диалог по между си с изгарящата?

# 109
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Miss_V, с това отговаряте ли ми на въпроса по някакъв начин, или си водите диалог по между си с изгарящата?

Мисля, че стана ясно , че говорим за Светла Wink

# 110
  • Варна
  • Мнения: 1 019
Малее аз давам по 3лв. за вежди. За мен е с намалние, че съм позната иначе е 5.
Нямам и толкова вежди, че да искат много прецизност.

# 111
  • Мнения: 456
Е да ме извинят,но на 2 седмици,няма как да давам по 12лв.🤐 Има козметички,които правят перфектни вежди за по 5лв.✔

# 112
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Точно. Моята за 4...

# 113
  • Мнения: 7
За 4 лева с боядисвание?

# 114
  • Варна
  • Мнения: 7 146
За 4 лева с боядисвание?
не, оформяне и почистване

# 115
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Очаквам да споделите за тези козметички, които взимат по 3-5 лева. Най- вече ме интересува в кой район са  newsm78

И пак казвам, че  не давам всеки месец по 12-15 лева, а на 2-3 понякога дори 4 месеца, когато си разваля формата и не мога да я оправя сама Wink През останалото време се скубя сама!

# 116
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 Peace

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 17:23 от trevichka

# 117
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Очаквам да споделите за тези козметички, които взимат по 3-5 лева.
 
Вили се казва моята козметичка. Района на Колхозния, павираната улица зад Била. Ако искаш, ще дам и телефон.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Мисля, че са супер неадекватни и невъзпитани коментарите кой колко пари давал за каквото и да е.
  newsm78 Ъъъъъ, че тя не е ли за това темата? - Мнения, съвети, цени...?

# 119
  • Мнения: 7
значи 12 лева с боядисвание, а не само оформяне и почистването ?

# 120
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 HappyKali, разбира се, че е за това темата  Peace  ...редактирах си поста...друга ми беше идеята, но както и да е  Peace

# 121
  • Мнения: 22
Здравейте,Момичета! Искам да споделя разочарованието си и некоректността от Илиана в салон " Lovely Brows Academy " в който си направих процедурата Микроблейдинг вежди...По-принцип нямах кой знае каква нужда от Микроблейдинг, но исках да ми станат малко по-плътни веждите... 1 седмица след процедурата почти нямах нищо, на това отгоре не са ми равни веждите, eдната ми е по дебела!

Последна редакция: пн, 25 сеп 2017, 22:47 от Nelinka92

# 122
  • Варна
  • Мнения: 3
Здравейте. Искам да попитам в кой салон работи Светла и ако може актуален телефон. Благодаря! Simple Smile

# 123
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.

# 124
  • Мнения: 237
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...
Здравей, интерсувам се... а и живея в района. Моята козметичка поива, освен това докато ми даде час трябва да ходя със слънчеви очила или да си пусна бретон?!? Cry(
Мерси Wink

# 125
  • Варна
  • Мнения: 7 146
В района на Колхозния пазар, Вили. Това е моят човек и за кола, и за вежди. 4 лв. за вежди. 29 лв. кола на цели крака и интимна зона. На павираната улица зад Била се намира салонът...
Здравей, интерсувам се... а и живея в района. Моята козметичка поива, освен това докато ми даде час трябва да ходя със слънчеви очила или да си пусна бретон?!? Cry(
Мерси Wink
Олеее, извинявай, чак сега виждам...
Вили - 0884/07 05 59
Не знам точен адрес, на павираната улица зад Била е салонът. Тя ще ти каже адресът. Кажи й, че Калина ти е дала телефонът й.

# 126
  • Мнения: 16
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.


може ли да ми кажеш кое е салончето:)

# 127
  • Варна
  • Мнения: 522
Хоп. Ей ме на и мен тук сред вас. Четох ,четох.. Не успях да  си "харесам" никоя . Това беше преди повече от 2 месеца. Тръгнах напосоки по улиците и се бухнах в един козметичен салон, където се оставих да ме окепазят. Но инак лелката беше много сладкодумна. Както и да е, оставих си веждите да израстат обилно като през това време поразпитах по-възрастни познати къде ходят  и  днес  ме заведоха в едно салонче на Чаталджа . Честно, възхитена съм от жената. Отдели ми 40 мин да се занимава с веждите ми , да ги оформи както исках и да се чувствам  добре в ръцете й. При това за 4 лв. !  Не очаквах цялото това внимание да ми струва " без пари" буквално.

Бих я препоръчала при интерес на лс. Каза, че прави и кола на триъгълник, при това пак за някаква дребна сума.


може ли да ми кажеш кое е салончето:)
И аз се интересувам Simple Smile

# 128
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Мога , разбира се Wink

Всички,които насочих до сега, май са доволни. Никой не ми се е цупил, та пиша адрес , номер и име.
С уговорката от козметичката, че прави и много други неща, а не само вежди.

Теменуга Ванкова
Сава Радулов 15
0898 541401

# 129
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Мога , разбира се Wink

Всички,които насочих до сега, май са доволни. Никой не ми се е цупил, та пиша адрес , номер и име.
С уговорката от козметичката, че прави и много други неща, а не само вежди.

Теменуга Ванкова
Сава Радулов 15
0898 541401


Ох, там има 105 салона..., в кой по-точно е ?
Аз бях ходила в един салон Бижу на тази улица на маникюр, имаше и козметичка.

# 130
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Мис В, обаждаш се за час и се разбирате Wink Вратата е плъзгаща се отляво на дясно, а до витрината е фризьорка. За козметичката се минава през помещението до вътрешното такова. И аз всеки път, от как ме заведоха, си блъскам челото като муха докато я намеря кое беше.. Joy

# 131
  • Мнения: 1
До нас на колхозния отвориха страхотен салон.Козметичката прави много хубави вежди и цените и  са нормални.
kude se namira salona

Общи условия

Активация на акаунт