за фенове: Depeche Mode с ново видео - какво мислите?

  • 1 379
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
Песента е много добра. Видеото трябва да го гледам няколко пъти, че не го схванах от първия.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 176
Песента много радва.
Видеото го загледах едва сега.

# 17
  • Мнения: 6 029
Страхотно, отдавна песен не ме е грабвала от първия път.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 183
Добро е видеото, добро.
Айде да идва май месец!

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
да попитам - успявате ли да гледате песента в HD формат? дава такава възможност, аз не мога, сече ми, въпреки, че нета е доста добър.

# 20
  • Мнения: 5 370
да попитам - успявате ли да гледате песента в HD формат? дава такава възможност, аз не мога, сече ми, въпреки, че нета е доста добър.
Искаш ли да ти я препратя, от моя комп, имам я в ДВД формат?
Около 80 МБ е, обаче това е лайв изпълнението в Германия на наградите.

# 21
  • Мнения: 39
Брутален е клипа! Страшно ми хареса!

# 22
  • Мнения: 6 029
Що не ми дава да го гледам вече?!

# 23
  • Мнения: 3 091
много ми харесва - и клипът, и песента

# 24
  • Мнения: 156
мм. значи песента я слушах в концертно изпълнения. не е лоша, но ми е "много дарк и много арт". клипа сега не мога да го видя, че съм в офиса. но все пак аз не съм заклееет, заклет фен и мнението ми е просто като на ценител.

# 25
  • Мнения: 2 796
Преди още да минат наградите в Германия и да го пуснат за първи път, гледах Гор в студио как работи точно по парчето - синтваше си нещо, докато Дейв кристализираше  в същото време "wrong" за фон. Нямах идея какво правят тогава, до момента в който не я чух - прониза ме от първия миг....
И все още така си ходя!

А клипа - клипа е страховит. Гиганти просто!

П.С. Дано от октомври не са ми пожълтели билетите вече - голямо чакане му изчаквам.

# 26
  • Мнения: X
Песента е супер:) клипът е доста оригинален

# 27
  • Мнения: 18
Много идеен клип. Определено не е лесен за гледане, но това са Депеш все пак. Незнам защо, но докато го гледах още първия път имах чувството, че зад маската е Дейв.  Rolling Eyes
Иначе, от всичко което успях да чуя до момента, Wrong ми хареса и то много.   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 22 782
Харесва ми клипът,даже много.Тежък сюжет,кара ме да съжалявам,че съм се родила в тези времена.

# 29
  • Мнения: 5 370
Много идеен клип. Определено не е лесен за гледане, но това са Депеш все пак. Незнам защо, но докато го гледах още първия път имах чувството, че зад маската е Дейв.  Rolling Eyes
Иначе, от всичко което успях да чуя до момента, Wrong ми хареса и то много.   Heart Eyes

Абсолютно си права за мене лично!!! Дори аз смятам-и го написах-че това е една метафора на собствените му wrong ways, wrong questions and wrong replies.

Като внушение ми напомня Suffer well.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт