LaRedoute.fr - 104 - Поръчките ВСЕ ОЩЕ закъсняват!

  • 86 349
  • 1 588
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 350

П.П.Днес не е ли сьбота?  Thinking


Малей....  smile3511
Цял ден си мисля, че е неделя! Съжалявам.
Ей заради тоя щур емотикон , ти прощаваме. Laughing

# 31
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
да ,дънковата пола е с номер напред....

Това означава че трябва да се поръчва с един номер по голяма или идва уголемена и трябва да се поръча един номер по малко ?
Съвсем се обърках сложила съм в коша 38 номер , а мерките ми са :талия – 74 , Ханш – 99 , кажете ми за кой номер съм от тази пола ?


Означава , че е уголемена и трябва да си поръчаш по-малък номер.
аз съм със същите мерки и аз съм за 38 номер...искам ии аз да се вкл=ча в нечия поръчка,че вчера пуснах една и сега само за тази пола не си струва пак да пскам...

# 32
  • Мнения: 491
да ,дънковата пола е с номер напред....

Това означава че трябва да се поръчва с един номер по голяма или идва уголемена и трябва да се поръча един номер по малко ?
Съвсем се обърках сложила съм в коша 38 номер , а мерките ми са :талия – 74 , Ханш – 99 , кажете ми за кой номер съм от тази пола ?


Аз съм с твоите мерки и си поръчах 38 номер. Съвсем малко ми стяга, но това е дънков плат и ще се отпусне .

# 33
  • Мнения: 438
Искам да попитам нещо.....
С риск да подразня много от вас искам да попитам как става поканата към приятел. Прегледах първия пост ,но не открих това,което търся.
Благодаря предварително!

# 34
  • София
  • Мнения: 8 280
dilibaby, надявам се, че са ОК сестра ми получи от евтините лачени сандали на "REDOUTE CRÉATION" 36 и са й ОК - кракът и е норален, т.е не е тесен  (http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8752397& … ue&ksource=-1)
ако са малко умалени ще се събера, че съм с тесен крак, ако са уголемени ще намаже я сестра ми, я майка ми

# 35
  • Мнения: 2 577
да ,дънковата пола е с номер напред....

Това означава че трябва да се поръчва с един номер по голяма или идва уголемена и трябва да се поръча един номер по малко ?
Съвсем се обърках сложила съм в коша 38 номер , а мерките ми са :талия – 74 , Ханш – 99 , кажете ми за кой номер съм от тази пола ?


Означава , че е уголемена и трябва да си поръчаш по-малък номер.
аз относно тази пола пак да питам, който я беше вече получил - как стои - широка ли е в ханша - като клош или по тялото.
Защото виждам, че има набор отгоре.

# 36
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Искам да попитам нещо.....
С риск да подразня много от вас искам да попитам как става поканата към приятел. Прегледах първия пост ,но не открих това,което търся.
Благодаря предварително!
заповядай
http://www.pazaruvane.com/search/label/laredoute

# 37
  • Мнения: 5 790

П.П.Днес не е ли сьбота?  Thinking


Малей....  smile3511
Цял ден си мисля, че е неделя! Съжалявам.

Аз реших,че ти е дошло много от предишната тема и си съкратила един ден.

hahaha hahaha hahaha Хихи, Алекс, аз пък помислих, че ще пътуваш някъде и затова я пускаш сега  Hug

Малей... момичета... Вярно, че ми дойде в повече, но не предната тема. Снощи имахме лек битов инцидент вкъщи, който продължи до днес следобяд. Не съм си лягала два дни, откакто станах в петък сутринта за работа.
Ако днес е събота, де...  hahaha

# 38
  • Мнения: 438
gul4i - много ти благодаря за отговора!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 843

Малей... момичета... Вярно, че ми дойде в повече, но не предната тема. Снощи имахме лек битов инцидент вкъщи, който продължи до днес следобяд. Не съм си лягала два дни, откакто станах в петък сутринта за работа.
Ако днес е събота, де...  hahaha

 Събота е! Ако всичко е наред вече лягай да спиш.  bouquet

# 40
  • Мнения: 284
Хайде и аз в новата тема.Алекс   bouquet
Момичета в старата тема четох,че тези балеринки    са умалени,а аз вече си поръчах моя номер Sad .Някои дали може да ми каже колко см. е стелката на 37ми номер?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Алекс1, не си само ти - и аз си мислех, че е неделя днес. Crazy Така че новата тема ми дойде точно навреме. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 3 214
Алекс, събота е все още  Mr. Green Дано всичко е приключило благополучно в къщи  Hug


Някой вече получи ли тези обувки
, че ми се изчака чакането  Mr. Green Да ме успокои, че не са уголемени, каквито са отзивите...

# 43
  • Мнения: 491
да ,дънковата пола е с номер напред....

Това означава че трябва да се поръчва с един номер по голяма или идва уголемена и трябва да се поръча един номер по малко ?
Съвсем се обърках сложила съм в коша 38 номер , а мерките ми са :талия – 74 , Ханш – 99 , кажете ми за кой номер съм от тази пола ?


Означава , че е уголемена и трябва да си поръчаш по-малък номер.
аз относно тази пола пак да питам, който я беше вече получил - как стои - широка ли е в ханша - като клош или по тялото.
Защото виждам, че има набор отгоре.

Ето ти реална снимка, дано се ориентираш:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=10745226
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318257&pid=10745231

Малко до над ханша стои по теб, надолу се разширява.

# 44
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Искам да попитам нещо.....
С риск да подразня много от вас искам да попитам как става поканата към приятел. Прегледах първия пост ,но не открих това,което търся.
Благодаря предварително!
Ето ти подробно описано за поканата на приятел! Успех!
http://www.pazaruvane.com/search/label/laredoute

Общи условия

Активация на акаунт