Отговори
# 45
  • Мнения: 510

една виртуална почерпка
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА
НЕКА ВСИЧКО КОЕТО СТЕ МИ ПОЖЕЛАЛИ ВИ СЕ ВРЪЩА

# 46
  • София
  • Мнения: 1 098
Краси, тези Линдовски бонбони са ми от любимите. Хмммм.... . smile3508 

# 47
  • Мнения: 226
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,  krasa !
ОТ СЪРЦЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ДА СИ ЩАСТЛИВА!

# 48
  • Мнения: 329
 bg bg bg Честит Празник, момичета!!!!
Честит Рожден ден, Краси, сбъдни мечтите си!!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, кажете ми бабин лек за запушен нос ако знаете.... ooooh!  Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 7 110
Вазелин в ноздрите. Или солена водичка. Инхалации. Пробваш да дишаш върху топъл котлон.
Момичета, кажете ми бабин лек за запушен нос ако знаете.... ooooh!  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 329
Вазелин в ноздрите. Или солена водичка. Инхалации. Пробваш да дишаш върху топъл котлон.
Момичета, кажете ми бабин лек за запушен нос ако знаете.... ooooh!  Hug Hug Hug

Благодаря , Ронка, ще пробвам със солена водичка....

# 51
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Краса, честит празник! Бъди щастлива и нека всичко, което е натъжавало сърцето ти, е останало назад, в миналото! От тука нататъка - само радост и много усмивки!!   bouquet

Мацки, честит празник! Аз съм на вълна "Българо-австрийска дружба"  Mr. Green

ТИХ БЯЛ ДУНАВ СЕ ВЪЛНУВА
Ив. Вазов

Тих бял Дунав се вълнува,         Капитана – немец същи –           Парахода веч наваля
весело шуми                              отказа – тогаз                            на милия бряг,
и “Радецки” гордо плува            Ботев люто се намръщи,             Ботев шапката си сваля,
над златни вълни.                      вика с буен глас:                       че говори пак:

Но кога се там съзирва               -Туй го искам, не се моля:          -Хайде, братя, излезнете,
козлодуйски бряг,                      всички сте във плян.                   тука ще се спрем
в парахода рог изсвирва,           Тук се гледа мойта воля,             и земята целунете,
развя се байряк.                        аз съм капитан!                           дето ще да мрем!

Млади български юнаци             Чуй, там днеска мре народа         И от радост упоени,
явяват се там,                             в бой с ужасен враг!                      пред левския стяг,
на чела им левски знаци,            Карай бързо парахода                 всички падат на колени
в очите им плам.                         на българский бряг!                      на светия бряг.

Горд отпреде им застана             И гласа му става страшен            -Братя! – вика им войвода
младият им вожд –                      при тия слова,                                със гръмовен глас –
па си дума капитану,                   немец бледен и уплашен,            Скоро радостно народа
с гол в  ръката нож:                    преклони глава.                            ще посрещне нас!


-Аз съм български войвода,         Бърже парахода плува                Скоро с гръм ще поздравиме
момци ми са тез;                          към желаний край,                       Стара планина,
ний летиме за свобода,                Дунавът се по-вълнува,               кървав бой ще заловиме
кръв да лейме днес.                     весело играй.                               с турски племена!

Ний летиме на България               Много време се измина,              Ний във битки не сме вещи,
помощ да дадем                           как не бе носил                            малко сме на брой,
и от тежка тирания                      храбра българска дружина –     но сърца ни са горещи,
да я отървем.                               товар за него мил.                        жадни сме за бой!

Парахода остави ни                      А дружината запява                  Скоро турчин ще изпита
и по начин благ,                           песен зарад бой                         грозната ни мощ:
та дружината да мине                   и байряка се развява                правдата е нам защита,
на родния бряг.                            гордо с лева свой.                      левът ни е вожд! 

 
                                                                                                            И по цяла околия 
                                                                                                            глас екна съгрян: 
                                                                                                            “Да живее България, 
                                                                                                            смърт на злий тиран!”

# 52
  • Мнения: 1 163
 bdbaloni newsm51Краси,пожелавам ти много щастие и  txtlovesВесел празник Hug

Фивче лек път мила  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 53
  • Мнения: 604
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ !!!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КРАСИ!! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ВЪВ ВСИЧКО!!!
                                                ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!!!


Вчера подарих на учителката на дъщеря си мартеничка·И днес бях много приятно изненадана от факта, че тя влязла в интернет и прочела всичко за Баба Марта· Стана ми много приятно от факта, че някой се интересува от българските обичаи и традиции·

# 54
  • Мнения: 1 008
Честит празник на всички   bouquet
krasa, честит рожден ден! Жива и здрава бъди и много щастлива   bouquet
Бени, много неприятно  Hug Бързо да се оправяш.
Лоритка и тя бързо да се оправя и да минава хремата Heart Eyes
Зори, забравих да те питам може ли да сложа снимката в блога?  Heart Eyes Жорито как е? Дано леко се е разминало и не е лепнал някое вирусче...
исе  spoko Съжалявам много, че си тъжна по такъв лош повод....
Силви, ако не е съвпадение, е нещо много по-добро. Батко Криси е намерил начин да си
   Hug
фивче, мислено съм с теб и ти желая от сърце всичко леко и успешно да минава  Hug

Ето малко несполучливи снимки от нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=348189 Явно не ми се отдаде да съвместя няколко дейности и като фотограф тоя път се изложих... Поне да се бях сетила да събера децата и майките да снимам... Карай... догодина  Laughing
Ние 3ти ден празнуваме. Все някой се мъкне вкъщи и вече съм адски уморена  Tired Вики пък се превъзбуди и лигави мноооого. Не знам утре как ще е на яслата. Вкъщи не ляга ако поне половин час не четем книжки. Днес май няма да спи, защото съм и сърдита и я наказах - няма да чета... понеже ме изложи страшно много сутринта в един магазин, тръшка се като магаре и я чуха на всичките 3 етажа.... И от половин час се въргаля на килима и но не иска да ходи да спи  Tired

# 55
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Шерче, представям си, ако не се беше изложила какви снимки щеше да ни покажеш  Hug Страхотна е! Да е ви е жива и здрава!   bouquet

# 56
  • Мнения: 3 621
Честит празник на всички
Фивърче , пожелавам ти успех и чакам да се включиш с добри новини
Лейди дано не е това което си мислиш
Шерче, голяма хубавица си имаш пу-пу

# 57
  • Мнения: 226
Честит празник на всички
Шерче, голяма хубавица си имаш пу-пу
 
    хубавица е като мама, няма съмнение - за теб и твоята Вики е този поздрав    http://www.sibir.bg/?page=videoAlbumPreview&albID=110955&VideoID=63440
изгледахме всички снимки с моя син, много ни харесахте, всички. Прекрасни сте!Бъдете здрави и винаги така усмихнати и щастливи!
 ....не се ядосвай за дребни неща  Hug

# 58
  • Мнения: 1 008
Е, благодаря ви  Heart Eyes Рожденичката наистина беше много сладка, въпреки импровизирания в последния момент тоалет. Всички много й се радваха. И беше супер емоция. По едно време толкова се превъзбуди от радост, че тичаше в кръг и крещеше с все сила....
Илче, много ти мерси  Heart Eyes Тя Убавицата много не прилича на мен. А аз пък точно на рождения ден бях много зле. Един такъв уморен вид имам на всички снимки... И определено установих за пореден път, че с права коса не ме бива хич  ooooh!
Всеки ден си го повтарям това за дребните неща  Peace Въпреки това на моменти съм голям перко...
Моята щерка все пак не спа днес ... Пере си бибите в момента... Тая пералня и пеещата ютия ми станаха "любимите играчки"

# 59
  • Мнения: 1 163
 cher,прекрасни снимки си направила.Аз винаги съм завиждала на хора,които са фотогинични като вас,защото аз излизам ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!или не съм попадала на професионалсти.Шоколадка е страхотна Heart Eyesда я нацелуваш.

Искам от сърце да ви благодаря,че ми помагате в този пореден труден момент-ОБИЧАМ ВИ Hug Hug Hug Hug Hugи май сега съм по-добре Wink

Общи условия

Активация на акаунт