от кога навън с бебе?

  • 2 732
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
От 20 ден сме навън даже и в духащо време , защото нямахме избор и се налагаше .

# 31
  • Мнения: 425
Изкарвай го,тъкмно му е време Simple Smile,но слагай дъждобранчето Peace

# 32
  • Мнения: 9 776
Авторката  и бебето вече бяха на разходка.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 591
Ако на теб ти е приятно, за него е ОК, стига да няма мъгла или дъжд.

# 34
  • Мнения: 7 201
Ако температурите са положителни , няма мъгла, дъжд и силен вятър времето е за разходка Peace
Peace

да,но по-далеч от деца,че грипа чука на вратата
Добър съвет! thumbsup

# 35
  • Мнения: 1 428
Щом температурата е над 0 градуса и няма вятър можеш да го изкараш.

# 36
  • Мнения: 228
Можеш да го разхождаш, но предвид грипозното време, ако имаш найлон за количката, слагай го задължително. Хем да не се врат любопитни муцуни Mr. Green.
напълно подкрепям  Peace

# 37
  • Мнения: 1 629
можеш дам по 1 час съвсем спокойно... стига да е хубаво времето разбира се Peace

# 38
  • Мнения: 2 447

Ако температурите са положителни , няма мъгла, дъжд и силен вятър времето е за разходка Peace
Но,аз лично при тези темп.навън не бих сложила дъждобрана,само ще го спариш детето.аз го слагам само при силен вятър.

# 39
  • Мнения: 128
Времето на вън е приятно и според мен можеш да излезеш с бебето на разходка. Аз на някъде на 20 ден купих количка и хукнах на разходки.

# 40
  • Мнения: 69
Мисля, че всеки ден ще го изкарвам.... , но има още време ...  Praynig

# 41
  • Мнения: 9 429
Моето е на 1 месец и чак вчера го изкарах за първи път за десетина минути. Laughing
Пустия му страх  Tired

# 42
  • Мнения: 4 668
Извеждай детето , времето е хубаво  Peace
Моят син го изведохме за първи път навън , когато беше на 5 дни ... беше май месец , но баба ми щеше да умре , като ни видя  Laughing

# 43
  • Мнения: 374
Извеждай детето, времето е хубаво. Просто не позволявай на разни хора да се врат в количката Peace

# 44
  • Мнения: 2 334
Можеш да го извеждаш спокойно особено сега тези дни като е хубаво времето. Peace

Общи условия

Активация на акаунт