ИЗРАЕЛ 26

  • 16 165
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13

  כל עוד בלבב פנימה
נפש יהודי הומיה
ולפאתי מזרח קדימה
עין לציון צופיה

עוד לא אבדה תקוותנו
התקווה בת שנות אלפיים
להיות עם חופשי בארצנו
ארץ ציון וירושלים

Старите ни теми  :
smile3529 Любопитно     



# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
преди малко писах в страта тема и гледам Израел 26 Hug
Анди, благодаря за новата тема  bouquet прекрасно оформена Peace

# 2
  • Мнения: 232
Ей,този път съм втора!
Ментова,ще сложиш ли линк,за датите?
Кате,за байряма бях на гости в Турция,толкова заклани животни ,не съм виждала през целия си живот!Въздуха миришеше на месо,без малко да спра да ям месо!Колеха ги в дворовете си,по улицата буквално имаше реки от кръв!Наистина потресаваща гледка,за такива които не са виждали такова нещо.

# 3
  • Мнения: 490
  bouquet Честита темичка!
        Анди браво newsm10
       Засега, запис само от мен.

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Браво Анди,страхотно си се справила  Hug

# 5
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Анди, благодарност за прекрасната тема!   bouquet Справила си се великолепно, с кеф ще си лафим в нея  Hug

Банда, пробвайте дали се отваря този документ: http://docs.google.com/ViewDoc?docid=dqqc6f7_8d66fqfdp

Резервен вариант е: http://media.snimka.bg/2284/010822541-big.jpg
но в снимка.бг не се вижда добре какво е написано, така че се надявам google documents да се отваря  Praynig
В снимка.бг е обновен списъка на този линк: http://media.snimka.bg/2284/010822977-big.jpg  Peace  А първия линк: Списък на рождените дати и годишнините го обновявам автоматично, така че него го гледайте  Grinning

Наина, прати ми ги на лични, ще ги допиша  Peace

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 17:00 от Mentha

# 6
  • Мнения: 110
наина, и аз така! Много страдах, понеже по аид-а = баряма бях в Мароко и - там се падаше да 09.12 - нашите бяха купили овен ... страшна сделка, голяма работа. Че и ние двамата като семейство участвахме в купуването - да ни покажат агнето ...И ще го колят в двора - моят мъж и братовчед му. А аз направо - от страх имам чувството, че ацетон отделяше дъха ми, а те всички "какво ти има? Ела - гледай! Ние не сме джелати и няма да се мъчи!" А аз ти казвам - то блеят навсякъде по дворовете, но на "заколено" не се чува звук - на доумиращо животно, но аз се крих в коридора, по едно време - на прага зад свекърва ми. Застанах зад нея и мижам в рамото й, а тя ми казва "Прибери се, усещам, че ще ти изскочи сърцето!" И казаха "Аллах акбар" /не го пиша за провокация това/, за секунди стана - аз не гледах де .. мижах и се стисках, и ми казват "Ето, готово е, сега ще му изтече кръвта!" .. и така, и после още едно агне колиха, че ходиха и на съседите в махалата да помагат, а те после носят месо, че си нямаме!

Наистина, въздухът замирисва на месо. После имахме още един повод - мъжът ми коли агнето сам, умря от радост, че така умело се справя ... а аз.... като обезумяла ти казвам - според тях. Те ме карат да влизам в стаята де - не се занимавам с чистене и транжиране. Само като измият двора, аз го доизмивам, че да не съм съвсем без участие, а и разни отпадъци - не ги оставят у нас, че наистина видяха, че ми става много лошо.                  

# 7
  • Мнения: 232
Голяма съм,шматка dohПонеже ,Мента пуска темите,въобще не погледнах,кой е пуснал новата!
Анди,справила си се страхотно!  bouquet
Кате,за тях може би,е нещо съвсем нормално,но за мен беше ужасяваща гледка.Само,че в Турция колеха,телета,а овца никъде не видях!

# 8
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Мър-мяу.

# 9
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Мента, на мен ми се отвори 1 документ Peace

# 10
  • Мнения: 232
Аз нали съм споменавала,че срещу нашия блок се намира стария град!Запалиха голям огън,и след малко като се стъмни,ергените ще започнат да мятат стрели!В който двор,или тераса падне,от него ще си вземе булка Joy JoyНе знам само,ако падне в нашата тераса,какво ще прави ергена Mr. GreenИначе ,в момента играят народни танци и пеят,такъв народ се е насъбрал!Жалко,че си забравих фотоапарата в магазина,щях да направя снимки и да покажа.
Айде,аз отивам у свеки,да взема леки пости,и най-вече да се наядем,че от мотане днес,неможах и да сготвя!
Ментова,писах ти на лични!

# 11
  • Мнения: 28
Анди, супер е темата[smilie=smile3525.gif]
Връщам се да дочитам,че много сте писали Simple Smile
 Hugна всички

# 12
  • Мнения: 12
*Hard difence*,страхотна темичка!Браво на теб,много добре си се справила! Heart Eyes
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА   на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 263
*hard_defence*, отличник си в оформянето на темата, а музикалният анонс е допълнение точно на място !  Peace  Heart Eyes
Mentha, страхотни снимки на Ментов. Златният павилион е голяма красота.  Hug
За списъка могат да ли да участват и такива като мен, на които единствената връзка с Израел сте вие и вашата темичка.
Прегръдки за всички!  Kissing Heart
 

# 14
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Да ви се похваля,мисля,че си намерих работа,но вероятно ще започна чак след месец  Sad В един разсадник за цветя за който така си мечтаех   Peace Съгласиха се да е почасово заради Улпана ,незнам какво ще е заплащането,но и не ме интересува все пак ще е нещо което да ми харесва в условия удобни за мен  Peace Разсадника се намира в нашето село така,че няма да се налага да пътувам,просто след даскало се преобличам и се мятам натам  Grinning така ще мога да изкарам и Бет нивото  Peace Момичето което работи сега там трябва да влиза в казарма та веднага като се освободи мястото ще се обадят.Много съм доволна  Hug

Общи условия

Активация на акаунт