Пролетните ви парфюми 3

  • 27 835
  • 387
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 152
 Laughing Laughingще я пробвам тази бомба и ще ти кажа какво мисля и аз често намирам странни прилики Blush

# 346
  • Мнения: 733
Аз даже и не влизам в мъжката част от парфюмерията. Simple Smile Иначе най-много харесвам на Готие един с мъжко тяло но чисто бял, Диор Higher Еnergy и един на Версаче (синьо беше шишето, но не знам име). И Azzaro са мноого добри за мъже

Кажете моля ви нещо повече за Азаро Praynig и то за мъжките  Wink Незнам защо винаги ги подминавам, а сега гледам във Фрагранса цените им са безумно ниски. Дали ще допаднат на мъж, който харесва по сладникави аромати (като повечето аромати на Ив Сен Лоран, например)? Не са ли прекалено младежки и свежи ароматите? А като трайност как ги намирате?

# 347
  • Мнения: 13 624
На Aзаро ги харесвам почти всичките. Супер мъжествени са ми. А за YSL за женските ли? Защото мъж със сладникав аромат много не ми се връзва...

# 348
  • Мнения: 4 152
Stefoni Simple Smile, гаджето има Chrome, май е един от най -харесваните на Азаро, но може и да греша, ароматът е доста свеж, но аз усещам и лееека дървесина и сякаш някакви сушени треви, не е безличен, въпреки, че е лек. Определено обаче не е сладък и тип ''мачо'' Peace

# 349
  • Мнения: 13 624
Моя приятел има Azzaro Silver Black.  Аз лично харесвам още Chrome и Vizit

# 350
  • Мнения: 4 152
а на Азаро съм имала Азура и много ми харесваше Heart Eyes

# 351
  • Мнения: 2 590
Stefoni Simple Smile, гаджето има Chrome, май е един от най -харесваните на Азаро, но може и да греша, ароматът е доста свеж, но аз усещам и лееека дървесина и сякаш някакви сушени треви, не е безличен, въпреки, че е лек. Определено обаче не е сладък и тип ''мачо'' Peace
Точно и аз за Хром щях да пиша, съгласна съм по-скоро е свеж и може би има нещо аква в него, но определено не е сладникав.

# 352
  • Мнения: 4 152
Да, даже сега лекинко си пръснах -нищо сладко наистина. Много е ''хладен'', има нещо пронизващо в него, за лято е идеален Peace

# 353
  • Мнения: 214
Azaaro  Peace,но ако този мъж харесва сладки аромати виж задължително Magnetism Escada.

# 354
  • Мнения: 4 152
Мъжкия Ултравиолет също май беше по -тежичък и сладък

# 355
  • Мнения: 2 590
Тес, какво съвпадение и аз щях да я насоча към Пако Рабан. Имам спомен , че и Единия милион и той беше сладичък.

# 356
  • Мнения: 13 624
Това дали може да се поръча от бг сайт?

Мноого хубави опаковки...защо тука не докарват такива аромати незнам  Thinking

# 357
  • Мнения: 2 590
Виж какво открих, само, че е дезодорант.

# 358
  • Мнения: 2 590
Това дали може да се поръча от бг сайт?

Мноого хубави опаковки...защо тука не докарват такива аромати незнам  Thinking
Виж какво открих, само че е дезодорант : http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6822

# 359
  • Мнения: 13 624
Можеха и парфюмите да внесат Sad ...странно, че ги няма тука. В Douglas ги продават. Аз до колото знам има магазин на Витошка и имат някои от дрехите им.

Ама ето намерих на този сайт и парфюма Simple Smile http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6820
Не го знаех този магазин, поръчвала ли си от тях?

Общи условия

Активация на акаунт