Dressed to kill

  • 2 973
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Като ми кажат, че съм хубава обикновено се вглеждам дали се подиграват. Има и един тип, който винаги като му се прави секс казва, че изглеждам страхотно днес.

Девойко, положението със самочувствието наистина не е добро. Никой не казва, че трябва да си "космо дама", но да си мислиш, че ти се подиграват, когато ти правят комплимент не е признак на




И аз това имах предвид!

# 16
  • Мнения: 17 546
Селтакис, уou killed me! Но не с дрешките си, щото не те виждам.
Човече, аз съм средностатистическа, не особено грозновата госпожа с наднормено тегло и да ти кажа, че доста от аудиторията, прочела темата ти се облича доста марково от... second hand. Mr. Green
Ще ти призная, че е имало случаи всичките дрехи по мен, барабар с обувките, нищо че са Gabor, да струват по-малко от бельото ми. И 'найш ли к'ва съм маркова тогаз!
Тук няма да те оценим подобаващо. Тази тема трябваше да я отвориш в КМ. Там са класните потребителки.
Шефът ти е глупак. А ти верно работиш за твърде малко пари. Laughing

# 17
  • Мнения: 5 370
Ама вие верно ли му се вързахте за парите?  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 448
Ама вие верно ли му се вързахте за парите?  Mr. Green

А не е ли това дневната му надница?   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 107
Що се хванахте на човека за парите? Всичко ли трябва да знае жена му?
Добре, че жените можем да постигаме достатъчно и без да наблягаме на дрехи.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 891
Точно, Рони! Ние наблягаме на свалянето и липсата им  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 17 546
А не е ли това дневната му надница?   Mr. Green
Виж, не помислих, че тук, у нас, може да работи за толкова на ден  thumbsup

# 22
  • Мнения: 1 217
Аз и "натОкана" паплач съм виждала,не знаех,че дрехите извисяват Crazy Като всеки нормален човек се радвам на новите си дрехи,но според мен по-важно е да си чист,спретнат и ведър.Чувствам се щастлива,когато погледна някой в очите и той ми се усмихне,или предизвикам позитивно(не насмешливо,а позитивно Grinning) изражение у някой,който допреди секунди е бил със смръщени вежди.Бронята срещу парвенющината и простотията си я имам по рождение Grinning

# 23
  • Мнения: 2 386
 Joy Born to make me laugh

# 24
  • Мнения: 4 300
Извън конкретиката на марки, цифри и заплати, най безсрамно ще заявя, че да- материални неща ме карат да се чувствам по добре понякога.
По добре ми е да се придвиждам с колата, отколкото да мръзна по спирките. По добре ми е да ми е топло, отколкото студено. По ведро ми е на душата, когато не мисля как от 2 и 2 да направя 7.

В този смисъл използвам обувките, палтото, колата като щит срещу околния свят.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 415
Случва ли ви се да ползвате новите си, скъпи дрехи като броня срещу несгодите и несправедливостите в околния свят? Да се натокате от глава до пети и да се чувствате, сякаш летите над околната паплач, пременена с анцузи от битака и дънки „Boos”… Ритуално да обличате всяка една част от парцалките си, сякаш сте морски пехотинец преди акция и да си казвате „Да, да, да, ще ги смачкам!”...и въпреки, че реално погледнато сте възгрозновата лелка с наднормено тегло, стягайки се ...

тук спрях да те чета, не отговарям на описанието  Naughty


иначе често ми се случва да съобразявам дрехите си с обстоятелствата и предвид резнородните ми дейности понякога хич не ги уцелвам  Laughing 



# 26
  • Мнения: 3 405
Сел, що говориш глупости? Laughing

# 27
  • Мнения: 2 759
Предлагам дълги процедури на СПА... масажи... тричасово пазаруване... и накрая фризьор
                       На дълги масажи ходя честичко, спа процедурите си ги провеждам вкъщи, ходя на 2хтричасови пазарувания (т.е. шестчасови), но не си купувам нищо, на фризьор ходя два пъти годишно, освен когато ме ядоса фризьора - тогава само по веднъж. Болна ли съм  Thinking? А, и в живота си не съм виждала паплач. Ще си взема номерче за очен след празниците, ако мислите че проблема е в мен.

# 28
# 29
  • Мнения: 2 401
Мдааа, хубавите дрешки наистина правят чудеса, особено в наши бг условия.  И факт е, че много хора практикуват упражнението

..да ползвате новите си, скъпи дрехи като броня срещу несгодите и несправедливостите в околния свят?

Парцалките наистина се отразяват на душевното състояние, дори да не се осъзнава от всички. Аз съм се научила къде какви парацалки са ми необходими, за да се чувствам добре и съответно да постигам съответните цели.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт