Не ми идва откакто родих

  • 773
  • 7
  •   1
Отговори
Казват че когато кърмиш има вероятност да не ти идва обаче вече минаха 6 месеца и нищо. Дали има нещо притеснително?

# 1
  • Мнения: 1 313
Аз преди малко щях да пускам същата тема! Не кърмя вече месец и половина и нищо-само чакам.

# 2
 Значи и след като спреш да кърмиш пак може да не ти дойде?

# 3
  • Мнения: 1 313
Лекарката ми каза, че до месец след като съм спряла да кърмя трябва да ми дойде, но си останах с чакането. Сега на 18 ще ходя на преглед в София при лекаря при който родих и предполагам, че ако дотогава нищо не се е случило ще ми изпише някакви хапчета.А аз така се бях притеснила миналата седмица, че даже тест си правих, но за щастие  EFN

# 4
  • София
  • Мнения: 2 686
На моя приятелка бебока й е на 9 месеца, още го кърми и все още няма цикъл. Лекарката й казала, че при такива случаи идва до няколко месеца след спиране на кърменето.

# 5
  • Мнения: 6 315
Дойде ми 5-6 месеца след раждането, въпреки че още кърмех, но тогава вече бях разредила кърменията и беше нормално. Все пак е желателно при секс да се взимат предпазни мерки, защото аменореята не е сигурен начин за предпазване от бременност. Ако има някакво съмнение - теста ще покаже Simple Smile.

# 6
# 7
  • Мнения: 1 313
прочетох, но мен специално ме интересува кога им идва на некърмещите мами.Има ли такава тема или да пускам?

Общи условия

Активация на акаунт