ПЛЕВЕН - 86

  • 14 710
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 238
Атракция аз махнах петната с Тео бебе,но повечко сипах и ги пуснах на най-дългата програма на пералнята на 80 градуса май и се махнаха.Знам че много майки не го харесват,на аз съм доволна даже и петна от пюрета изпира без проблем. Peace
А Бужи ще бъде много грижовен батко на бебето.
Здравко и Ивайла са прелестни  Hug
И Митко е голям сладур
А за цикъла малката беше на 7 месеца и заместих хранене,тя спря да се буди нощем да суче и ми цъфна  ooooh!

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 16:05 от *Краси*

# 46
  • Мнения: 5 026

Момичета,къде правят хубави баници по поръчка?

Питай до поликлиниката тук, на Сторгозия в баничарницата.
А за цикъла-не е до кърменето-аз и след 1г го кърмех нощем, пък на  4 м цъфнах. Индивидуално.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
А за цикъла-не е до кърменето-аз и след 1г го кърмех нощем, пък на  4 м цъфнах. Индивидуално.
Аха.....и аз кърмех до 7 месец и през нощта,а ми дойде на 2 месец.

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
след раждането,но защото не кърмя нощем откакто Симона направи 1 месец.Знам,че който си кърми активно и през деня и през нощта,му идва по-късно.

Момичета,къде правят хубави баници по поръчка?

Зад Стоматологията (правят чудни закуски, има и кафене). 6лв струва. Аз поръчвах преди два дни. Peace

# 49
  • Мнения: 220
Също на петте кюшета -там също правят хубави неща -пити ,баници.

Много хубави дечица!


Ааа,сега хванах  края за ТЕЦ-а ,причината не е била в тях -гръмнали са два трафопоста и затова не е имало ток .Но се е отразило и при тях ,че им спират торбините и парата отива в атмосферата.

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 17:18 от tony25

# 50
  • Мнения: 248
Валя, сапуни Касиопея мисля, че вече няма в Плевен. И за мен те са по-добрите от Рефан.
Дикси, Митко е много атрактивен, голям сладур.
Атракция, Бужи е мнооооооооооого грижовен батко. А как го гледа само малката принцеса.
Джина, дечицата са ти страхотни. Много са красиви и двамата.

# 51
  • Мнения: 2 070
Да се отчета за цикъла и аз - С Яна ми дойде на вторият месец и ми идваше после редовно всеки, нищо, че я кърмех още
С Ели ми дойде на шестия, два месеца подред, сега ми закъснява, доколкото знам, може и да не ми идва известно време и е нормално да е нередовен.. Ерота, при мен първият път не е имало връзка с нощното кърмене, до много голяма я кърмих нощем, а виж почти след локхиите ми почна менструацията

Чудесни малка булка и малък булчо!

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 17:25 от ДеЩоВиди

# 52
  • Мнения: 1 951
Валя, Касиопеята ги няма вече. Бяха в търговския комплекс срещу фонтаните. Определено нямат нищо общо с Рефан. рефан не ми харесват. Освен на миризма на друго не са ги докарали.

Ерота, много са хубави витите баници от там където са ти казали Атракция и Валя. Зад Стоматологията и до поликлиниката на Сторгозия. Една и съща фирма са. Аз съм поръчвала и от двете места.

Джина, много са ти хубави децата  Heart Eyes

А Божидар е готов за бебето  Laughing

# 53
  • Мнения: 5 277
Момичета,благодаря за комплиментите Simple SmileАма някой да беше казал нещо и за майка им  Wink
Шегувам се,ей Simple Smile
Ние още сме болни,че даже и нас с таткото ни прихвана Sad И се чудя като минат празниците да ги пускам ли пак на ясла или да изчакам.Здравко има АБ до събота  newsm78 Но пък ако чакам пак ще отвикнат,не че много са свикнали и пак ще има рев.
Нади,ти като си спряла Миши за цял месец как отиде след това на ясла?
И да питам - някой знае ли дали е проблем кръв в акото? Ивайла по принцип много трудно ака и рядко и вчера имаше кръв. Обаче не каза,че я боли и се чудя дали е само от напъването или може нещо по-сериозно да е  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 9 857
Джина,Мими имаше кръв в акото преди време.Тогава я заведох на лекар и ми казаха,че е нормално ако детето ака твърдо да се "цепне" ануса и да потече кръв.ако кръвта е ярко червена и е върху акото не било проблем.Проблем става ако се намира вътре в акото и е тъмно червена,това значи,че идвала някъде отвътре от организма на детето.Така ми го обясниха разбираемо,по научному доктор може да ти разясни. Peace
иначе да яслата-не бих си пуснала детето,докато е още на АБ.Най-малкото защото пиенето на АБ срива имунитета на детето за даден период от време и то става много податливо на вируси.Изчакай поне да го изпие докрай.

# 55
  • Мнения: 1 951
ако кръвта е ярко червена и е върху акото не било проблем.Проблем става ако се намира вътре в акото и е тъмно червена
Да, така е.
Джина, ако ходи като Митко дарадонки  Sick , нищо чудно да се е разранило малко мястото.

# 56
  • София
  • Мнения: 9 857
Благодаря,Дикси,значи правилно съм разбрала. Peace
Валя,не знам дали ти допада миризмата на роза,но аз си купувах много хубави сапунчета от магазина на Българска роза срещу Дома на книгата.
А ако имаш път към Сф,в ЦУМ има един магазин за сапуни на килограм,за разни соли за вана и подобни чудесии-е те такъв аромат не бях срещала.Направо невероятно!не знам на коя фирма са,братовчедка ми преди все оттам си купуваше и ми е подарявала.Не зная дали още съществува магазина.

# 57
  • Мнения: 765
Ани, три дни на ясла и вече болнички. Много неприятно.  Sad
Габи пък е попресипнал нещо. Ама той не спира да пее човека.
За баниците и аз да кажа, че са много хубави тия тук на Сторгозия.
Като сте почнали да питате за петна, аз пък за друго да питам.
Чисто нови блузи изпрах и сложих да съхнат и след пет часа бяха избелели на половина - направо щях да припадна.  лева направо в кофата. Мога ли да ги оправя с нещо? Да ги боядисам ли и аз не знам.

# 58
  • Мнения: 2 070
Джина, аз щях да спомена баща им, но се разсеях и забравих, много му е закачлив погледа.
Ти че си мацка е ясно  Heart Eyes

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, хареса ми ризата на таткото. Wink
Реших за 8-ми март да изненадам колежките с ароматни сапуни. Както изглежда ще избирам от колекцията на Рефан. Няма да мога да стигна до София до 7 март.

Общи условия

Активация на акаунт