Това благотворителност ли е ?!

  • 8 531
  • 186
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Т.е. проблемът е, от че  всички изпратили смс-и ще бъдат избрани хора за по малко предавания от очакваното? Че шансът ти да участваш е по малък отколкото ако всички предавания бяха само с обикновени хора?
Събират се всички смс-и и от тях се теглят участниците или всяка седмица се "нулират" така да се каже и участват само изпратилите смс през текущата седмица?

Който и да е вариант никога не знаеш кога ще включат обикновените защото предаванията вървят на запис и според мен смс-ите само пълнят на касичката им.

# 46
  • Мнения: 4 892
Каква благотворителност ще е "Малкия Мук" да играе за варненското семейство, вместо без показност да си им даде парите Peace

Популяризиране на нещо си не означава само да си  бръкнеш в джоба. Николай Василев си има деца, има си чуден дом в чуден квартал, може да се чеше по цял ден и да не се занимава изобщо да се показва по телевизии.
Известна личност да застане зад кауза не е недостойно. Посланието може да е - имам приятели, които имат проблем, какъвто имат много други семейства у нас. За тях кой да си бръкне в джоба?
Каква конкретно е показността при Николай Василев? Айде, обяснете ми?

Нарича се пиар или реклама, ако щеш. А идат избори... Колко е хубаво да се направиш на добродетелен пред цяла България, като хем не извадиш нито лев, хем помогнеш на лични приятели, хем подпомогнеш предизборната си кампания.


E, това са разсъждения в сферата на условностите, които по никакъв начин не могат да подкрепят Вашата теза, нито пък е ясно дали са истина.

Мнителността е доста по-досадна, неприятна и тежка за притежателя, от колкото наивността. И за околните също.
Това по принцип, между другото и ей така го пльоснах.....

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 171
     Много сте изостанали! И дребнави на всичкото отгоре! Изобщо не сте наясно с принципите на благотворителността. Следващото предаване ще работи за следните каузи:

-известна фолк-прима събира пари за уголемяване на бюста си
-на симпатичен шоумен не му достигат малко пари да си смени колата с по-нов модел
-друго известно лице си е харесало една скромна вила на морето,но не му е все още по джоба

 Да им се помогне на хората,викам аз,бъдете благи!

  202uu

# 48
  • Мнения: 12 662
Неам думи.  Мога само да кажа, че Ирен Онтева се е снимала около 8 часа, за да се изкара умна.  Искала още, но на хората им писнало.

# 49
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
     Много сте изостанали! И дребнави на всичкото отгоре! Изобщо не сте наясно с принципите на благотворителността. Следващото предаване ще работи за следните каузи:

-известна фолк-прима събира пари за уголемяване на бюста си
-на симпатичен шоумен не му достигат малко пари да си смени колата с по-нов модел
-друго известно лице си е харесало една скромна вила на морето,но не му е все още по джоба

 Да им се помогне на хората,викам аз,бъдете благи!
  Peace
 Смях през сълзи, но тази благотворителност  е толкова блага - една идея преди диабета  Crazy.

# 50
  • Мнения: 12 662
Популяризиране на нещо си не означава само да си  бръкнеш в джоба. Николай Василев си има деца, има си чуден дом в чуден квартал, може да се чеше по цял ден и да не се занимава изобщо да се показва по телевизии.
Известна личност да застане зад кауза не е недостойно. Посланието може да е - имам приятели, които имат проблем, какъвто имат много други семейства у нас. За тях кой да си бръкне в джоба?
Каква конкретно е показността при Николай Василев? Айде, обяснете ми?

Николай Василев може да си бръкне в джобчето и да помогне на приятелите си. Но друго си е с чужда пита помен да правиш. Че и популярност да спечелиш. 

# 51
  • Мнения: 982
 Няма нищо лошо в това да имаш кауза, за която се бориш, без значение каква е!
Дразнещото е, че споменатите хора са избрани да играят не по обичайния начин /смс-и ли се пращат/.

Нямам  против, минават си по каналния ред, сядат на стола срещу Ники Кънчев, и спечелените пари ги дават за каквото си поискат!

Ако аз искам да помогна на приятел в нужда, последното, което ще чакам е да отида в "Стани богат".
Колкото мога - толкова!

# 52
  • Мнения: 2 161
А приятелят в нужда,как ще приеме милостинята?Ей така да му подхвърлиш една пачка?По-фин начин е избрал Николай Василев.

# 53
  • Мнения: 4 892
Николай Василев може да си бръкне в джобчето и да помогне на приятелите си. Но друго си е с чужда пита помен да правиш. Че и популярност да спечелиш. 

Добре, така да бъде. Но пък в конкретния случай и две думи да се кажат по проблемите на стерилитета, пак е нещо, та ако ще и Крали Марйко да играе, не Малкия Мук. Аз се абстрахирам от физиономията.
Нека да започне предаването, пък ще видим.

# 54
  • Мнения: 982
А приятелят в нужда,как ще приеме милостинята?Ей така да му подхвърлиш една пачка?По-фин начин е избрал Николай Василев.

Начин ще избера според приятеля.

Е, точно по този "фин" начин на Ники Василев едва ли ще мога, признавам си!

# 55
  • Мнения: 2 478
Разсмяхте ме с това,че Лора Караджова ще издава албум?Защо?Че тя може ли да пее?Аз също не мога ,ама не се излагам.

# 56
  • Мнения: 7 837
Миналата седмица наблизо имаше организирана мобилна автомивка, събираха пари за дете болно от рак. Беше пълно с коли. Подобна проява у нас, сигурно би предизвикала възмущение.

# 57
  • Мнения: 2 161
Защо?Аз по-скоро два пъти ще си измия колата,отколкото да ги гледам по благотворителните коктейли,как плющят сърми и хапки.

# 58
  • Мнения: 4 892
Защо?Аз по-скоро два пъти ще си измия колата,отколкото да ги гледам по благотворителните коктейли,как плющят сърми и хапки.

Защото преди време най-обикновени хора, възрастни, пенсионери, всякакви, които сигурно не знаят значението на думата коктейл, си бяха вдигнали болните и стари кокали и занесли дрехи пред Народния театър, за домове за сираци и не им спестиха унижението, като ги обвиниха, че ностя боклуци и си изхвърлят вехториите.
Нека сега малко пачки да се поразвяват, за незадоволените. От други кампании. Да има за всички. И да има винаги недоволни.

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 15:41 от NinoTino

# 59
  • Мнения: 7 837
Защото, много хора ще си помислят - Гледай го, наредил се да му измият колата за 5 лв. вместо да отиде и да внесе по сметката на детето 10 или 20 лв. На какъв се прави. Пък и с тая скъпа кола...и т.н и т.н.

Пак е част от криворазбраната благотворителност.

Общи условия

Активация на акаунт