Гоблени в хола-модерно или не?

  • 39 292
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Имам ушити гоблени,но все още се чудя дали да ги окача на стената.Когато  видя в чужд дом окачени гоблени,много ми харесва.Чувала съм обаче мнения,че вече било демоде да имаш гоблени по стената.И затова искам да чуя повече мнения по въпроса.  bouquetМоля споделете вашето виждане.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Ушила съм до сега 3 гоблена, единият е в хола, другият в кухнята , третият е в детската.
Не ме интерисува дали е модерно, аз се гордея с тях.

# 2
  • София
  • Мнения: 23 072
Какво значи демоде - пука ли ти изобщо? За мен е красиво!
Виж снимките по-долу!  Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246833&pid=10058254
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246833&pid=10058252
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246833&pid=10058256
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=246833&pid=10058258

И само да вметна, че цената на гоблените, които имам, е повече от тази на апартамента ми  Wink Гоблените са изкуство, а в изкуството няма нищо демоде, така че действай!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 844
не е въпросът дали е модерно-окачи гоблените,щом ти харесва.все пак това е твоят дом,важно е какво ти допада на тебе и какво те кара да се чувстваш комфортно..
ако робуваш на модата,обаче и ти се иска да спазваш тенденциите-не,не е модерно. Laughing
и лично на мен гоблените изобщо не ми допадат.

# 4
  • Мнения: 293
На мен лично не ми допада. Но това не значи,че е демоде Simple Smile Ако си ги харесваш няма нищо лошо да си ги окичиш  Hug

# 5
  • Мнения: 672
Според мен трябва да се съобразиш със стила, в който е обзаведен домът. На дом обзаведен в класически стил, гоблените ще бъдат едно много приятно допълнение. Но ако обстановката е ултрамодерна, гоблените някак не ми се връзват. Имам гоблени, включително и собственоръчно ушити, стоят си прибрани, защото не си пасват с останалото обзавеждане.

# 6
  • Мнения: X
На мен ужасно много ми харесват,но нямам...нямам и търпението да ги шия,ако имах бих ги закачила...Но аз не се съобразявам много-много с моди и подобни глупости,за мен е важно в моя дом да ми е уютно и да ме кефи,а модата...да я следват тези,които нямат собствен вкус.
Нищо лично към никого.

# 7
  • София
  • Мнения: 23 072
На мен ужасно много ми харесват,но нямам...нямам и търпението да ги шия,ако имах бих ги закачила...Но аз не се съобразявам много-много с моди и подобни глупости,за мен е важно в моя дом да ми е уютно и да ме кефи,а модата...да я следват тези,които нямат собствен вкус.
Нищо лично към никого.
Абсолютно споделям! Аз съм израснала, заобградена с гоблени. Възприемам ги като картини, като изкуство, а аз съм почитател на почти всички видове изкуство. За мен гоблените имат изключителна сантиментална стойност, защото са от най-любимия ми човек - моята баба! Внасят уют и една неповторима атмосфера (поне за мен де). Защото за мъжа ми гобленът е просто още една дупка в стената и дупка в сърцето му, защото лично той е шпакловал и боядисвал стените  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 54
  На мен лично ми харесва. Ако искаш да е стилно и модерно зависи от самото изображение на гоблена как се вписва в интериора, а също и от вида на рамката.

# 9
  • Мнения: 721
не зная дали е демоде,но зависи от интериора на дома.трудно ми е да си представя интериор подчинен на минимализма с окачени гоблени

# 10
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Имам гоблени и си ги харесвам. Работя върху последното ми творение, един ден ще стане това

Въобще не ми пука дали някой го смята за модерно или не.
Има гоблени, които изглеждат кичозно и аз също не ги харесвам, но има и страхотни гоблени. Рамките също за важни за общия изглед. Гоблена е картина, изкуство, а това не е за всеки. Както и не всеки ходи на опера или балет, например. Трябва да имаш усет за това.
Важно е в къщи да ти е уютно и ти да се чувстваш добре, щом се прибереш. Какво ти пука дали някой си е решил дали е модерно или не.
В твоят дом е твоята енергия, твоето излъчване, твоята аура. Там си си ти и е важно на теб да ти е добре без да се съобразяваш с това, дали за някого е модерно или не.
За мен пък сляпото следване на модата и незачитането на индивидуалността на другия си е жив снобизъм.

# 11
# 12
  • Мнения: 721
 newsm10,съгласна съм.просто като прочетох,,гоблен,,и в съзнанието ми изникна мадоната с младенеца,воденица.....и тн

# 13
  • Мнения: 15 168
Подкрепям казанато от Caraline и Unknown_lady.
С подходящ избор може да се направи така, че хем да е в рамките на модата, хем да си е уникално. Харесвам гоблените и старите и новите.

# 14
  • Мнения: 54
Нали. Има за всеки вкус. Стига вкус да има! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт