Възможно ли е умората да подтиска желанието?

  • 1 534
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Щом си ляга в 9 вечерта, при 8 часов сън, което за възрастен си е повече от достатъчно, значи в 5 може да е на линия.   Crazy  Да не говорим, че точно по това време обикновено на мъжете им се събужда най важния атрибут за секс. Просто до грабваш докато само тази част от него е будна и готово, Ще разбереш умора ли е, друго ли е.  Wink
Само внимавай, защото често органът им е буден просто,
защото им се ходи по малка нужда.
Изчакай, докато се увериш, че е съвсем буден и адекватен Whistling

# 16
  • Мнения: 2 375
Уффф, не искам да те плаша, но аз познавам 2 семейства, при които след раждането на детето се е получил такъв проблем. ooooh!
Едните правят секс веднъж годишно, другите въобще не правят. Дано при вас се оправят нещата. Peace

# 17
  • Мнения: 940
Да, разбира се. Случва се и на нас от време на време за около седмица. Все пак умората понякога е наистина голяма и при двама ни.

# 18
  • Мнения: 96
Когато забременях ,правихме секс до 4 месец.След това, докато родих не сме имали близки отношения,защото съпругът ми смяташе ,че секса е гавра с малкият човек в мен .Родих и продължихме да се обичаме без секс ,защото съпругът смяташе ,че съм уморена и имам нужда от почивка.Поговорихме ,но той заяви ,че му било жал за мен и не иска да ме тормози въпреки моята готовност за близост,и така докато беба направи 3 месеца.Нещата се успокоиха и вече всичко е наред.Просто говорете на тази тема, иначе не може да знаете нуждите какви са ви.

Общи условия

Активация на акаунт