Въпрос към банковите служители

  • 991
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
ще съм ви благодарна ако можете да ми отговорите на един въпрос.
На картата,на която получавам майчинството си пише валидна до 02/2009г.,това означава ли,че ако тръгна да тегля пари сега с нея,няма да мога?И каква е процедурата по получаването на нова?
Благодаря ви   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 155
Мда, няма да можеш. Новата карта те чака в офиса на банката, която ти я е издала. Просто трябва да отидеш до там и да си я вземеш с/у лична карта. Трябва да върнеш и изтеклата.

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
На каса в банката също можеш да изтеглиш

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз мисля, че е валидна до края на този месец. Трябва да отидеш до края на месеца да си я подновиш.

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
валидна е за целият 2-ри месец,вече не можеш от нея да теглиш.отиваш в банката си и си получаваш новата,вече ти е готова.

# 5
  • София
  • Мнения: 749
Със сигурност вече не е валидна ии не можеш да я използваш.
Останалото (теглене, подновяване...) зависи от банката, която ти я е издала. На гърба на картата има телефон, звънни и попитай преди да се разкарваш.
Успех Hug

# 6
  • Мнения: 19
Със сигурност вече не е валидна ии не можеш да я използваш.
Останалото (теглене, подновяване...) зависи от банката, която ти я е издала. На гърба на картата има телефон, звънни и попитай преди да се разкарваш.
Успех Hug
така е! Всяка банка действа по различен начин  Peace Отиваш в банката от която ти е картата и ще ти кажат какво да направиш....в повечето случай картата ти трябва да е подновена и новата да те чака на касата  Peace
Но пари винаги можеш да си изтеглиш от някой на фронта  Party
Успех

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Срокът на моята дебитна карта е изтекъл през април 2008, но още си я ползвам!

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
Срокът на моята дебитна карта е изтекъл през април 2008, но още си я ползвам!
Shocked

# 9
  • Мнения: 19
Срокът на моята дебитна карта е изтекъл през април 2008, но още си я ползвам!
За мен това е много странно, та дори и невъзможно  Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 749
Срокът на моята дебитна карта е изтекъл през април 2008, но още си я ползвам!
Shocked

От коя банка е?  Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 3 099
Срокът на моята дебитна карта е изтекъл през април 2008, но още си я ползвам!
Shocked

От коя банка е?  Mr. Green


Si Bank

# 12
  • Мнения: 17 546
ivonska, ти ме уби! Да не е дата на издаване това "април 2008" Rolling Eyes До сега не съм чула почти година да е активна карта с изтекла давност. Та те ги блокират няколко дни преди края на месеца, който е обозначен на картата!

# 13
  • София
  • Мнения: 749
И според мен не е възможно.
На магнитната ивица/чипа на картата е кодиран срокът на валидност и той винаги се проверява от терминала.
Единственото обяснение, което имам е да има разминаване на срока на валидност изписан върху картата (той е само за информация) и този, който се проверява в момента на транзакцията (кодираният на картата).

Кога е издадена картата?

Общи условия

Активация на акаунт