Цветовете в кухнята и дневната

  • 6 735
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
Хм, и аз съм в подобна чуденка с малки разлики. Определено не съм никакъв капацитет, но смятам, че ще е добре плочките и ламината да са подобни цветове. Ламинати поне има почти каквито ти душа иска. А, относно жълтото по стените ми се струва, че е добър вариант, но да не е лимонено - избери някой по мек нюанс.

При нас дневната ще е дъбов паркет, не искам ламинат,а плочките в кухненската част искам да са тип дърво като паркета. Дотук добре, знам какво искам, но се оказва, че всяка фирма има различно виждане за цвят дъб,бреза или орех.Освен това, не знам точно какъв нюанс ще добие паркета след лакирането. Това, което виждам по паркетните фирми ми харесва, но сегашния ни паркет е с ужасен жълтеникав нюанс и незнам как да го избегнем. Затова гладам да си харесам цвят на плочките.   Все ме привличат най-светлите нюанси на дървото, но искам и шкафовете да са светло дърво и май няма да е добре и плочките да са светли, понеже е направо е невъзможно да се напаснат. Цветовия избор не е кои знае какъв. Помещението не е голямо и затова ми се ще да е по-светло. Та това е моята чуденка. Ако някой има опит с напасване на дървесните цветове... Praynig

# 16
  • Мнения: 319
Благодаря на всички за съветите и снимките Simple Smile.
Най-вероятно ще се спрем на нещо светло бежово (мляко с какао, с нес и т.н. вкусни неща)... Simple Smile, изглежда добре.
РОНГО - писала си, че искаш светли шкафове, аз исках същото, и така сме решили да бъде... Но при разходките по мебелните магазини забелязах, че тъмни елементи тук там стоят много по-хубаво, в сравнение само със светла дървесина.
Но това си е само лично мнение, разбира се  Peace

# 17
  • Мнения: 256
Да и на мен ми направи впечатление, но най вероятно само плота, ще е по-тъмен, а вратичките ги искам изчистени, без орнаменти и завъртулки.  Освен това, май предпочитам плочки за гръб на шкафовете, а не "гръбче" newsm78 , ама какви ли да са те. И ми се струва, че с нещо ще трябва да направя компромис, но с кое и от къде да почнем newsm78

Общи условия

Активация на акаунт