Трябва ли да почерпят на празника...

  • 2 906
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 183
Така, да попитам- трябва ли да почерпят жените за 8-март??
Оставете цветята и подаръците които трябва да им се подарят-това си едно на ръка  Laughing След като е празник на жените и те го чувстват като такъв ( е има и изключения ) трябва ли да почерпят по този повод? И не се изхитряйте да кажете- да ще почерпя,ма еди кой си ще плати .... Peace Laughing Laughing

# 1
  • Мнения: 686
Да,естествено,че трябва да почерпят Laughing

# 2
  • Мнения: 2 374
ЕМи не мъжете трябва да ни  почерпят.

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Задължително е да СЕ почерпим, а дали ще почерпим мъжете, зависи от подаръците. Laughing

# 4
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Традицията повелява да почерпят. Поне в офиса е така. В къщи .... според зависи.

# 5
  • Мнения: 183
ЕМи не мъжете трябва да ни  почерпят.
Интересно,ако имаше меж.ден на мъжа дали щеше да ни  почерпиш  newsm78  Grinning Grinning  Wink   bouquet

# 6
  • Мнения: 139
Мъж на женски празник не бива да се черпи. Причините са анатомично-физиологични.
Разрешено е милото да индулгира почерпката с хубав вибратор.
Алтернативно милото може да бъде заведено на сладкарница и почерпено с плодов шейк.

# 7
  • Мнения: 1 210
На 8 март винаги  черпя аз. Имам рожден ден   ura

# 8
  • София
  • Мнения: 13 204
Традицията повелява жените да си спретнат банкетче с колегите, а мъжете им да им гледат децата. Това, обаче не се отнася за колегите. За тях е задължително присъствието на банкетчето. Жените им да се оправят! Какво ме интересува  Crossing Arms

П.С. работя в колектив, състоящ се 90% от мъже  hahaha

# 9
  • Мнения: 372
Знаете ли имам една позната, чиято компания имат много хубава традиция. Всеки, който има някакъв повод за черпене бива изненадан от останалите приятели с почерпка на вън. За да не се чуди човекът може ли, не може ли, затруднен ли е и др, такива.
Така приятелите му го извеждат на вън и си поделят сметката му.
Мисля, че е супер така всеки повод е отпразнуван без тежест, за този който трябва да почерпи.

Та така и за 8 март. Мисля мъжо да ме изведе и да си поделим сметката ми  Joy

# 10
  • Мнения: 194
Както дойде, ама аз от този празник не се впечатлявам много де Laughing

Днес например ми се обадиха колежките, че ще празнуваме. Да ама милото е на работа точно тогава.

Няма кой да черпя значи Whistling

# 11
  • Мнения: 2 448
Не, черпя на рождения си ден и именния ден. 8 март е ден за по специално отношение към жената, към майката , а не ден за черпни. На този ден само получавам - подаръци, почерпки, усмивки, цветя, любов, кой каквото му е на сърце да ми даде. Аз съответно към майка ми и баба ми като по млада и задължена спрямо тях.

# 12
  • Мнения: 2 388
Няма да черпя никого, освен себе си, ако празнувам с приятелки.

# 13
  • София
  • Мнения: 137
Как така да почерпя половинката си? Че в нашия случай ще означава от единя джоб в другия  Grinning За черпенето не мога да определя кой кого ще черпи, по-скоро ще излезем непременно на хубав ресторант и ще се поглезим взаимно.

# 14
  • Мнения: 3
Естествено че ще почерпим.А тези които правят изключения си е тяхна работа  Laughing.

# 15
  • Мнения: 1 447
Тъй като не ходя в момента на работа и нямам колеги които да почерпя остава единствено да почерпя съпругът си. Wink/е това не значи,че и да бях на работа пак нямаше да го почерпя/

# 16
  • Мнения: 1 554
не знам дали аз ще го почерпя,но знам,че той трябва да ми подари подарък Mr. Green

# 17
  • Мнения: 2 127
Не, няма да черпя!На деня винаги получавам огромен букет от съпруга ми и дъщеричката!!!Вечерта сме на ресторант Peace.А там ме чака подаръка Whistling.

# 18
  • Мнения: 647
Така, да попитам- трябва ли да почерпят жените за 8-март??
Оставете цветята и подаръците които трябва да им се подарят-това си едно на ръка  Laughing След като е празник на жените и те го чувстват като такъв ( е има и изключения ) трябва ли да почерпят по този повод? И не се изхитряйте да кажете- да ще почерпя,ма еди кой си ще плати .... Peace Laughing Laughing

Разбира се, нали е женски празник, друг е въпросът, че не всички го празнуват.  Wink

# 19
  • Мнения: 156
Да, ще се почерпим с приятелки Peace

# 20
  • Мнения: 1 447
не знам дали аз ще го почерпя,но знам,че той трябва да ми подари подарък Mr. Green
Ако няма подарък,няма почерпка Mr. Green

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
8-ми се пада в неделя .... лошо

# 22
  • Мнения: 1 447
8-ми се пада в неделя .... лошо
Защо  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 554
не знам дали аз ще го почерпя,но знам,че той трябва да ми подари подарък Mr. Green
Ако няма подарък,няма почерпка Mr. Green
newsm48 по добре да има...

# 24
  • Мнения: 183
не знам дали аз ще го почерпя,но знам,че той трябва да ми подари подарък Mr. Green
Ако няма подарък,няма почерпка Mr. Green
newsm48 по добре да има...
Подарък или почерпка  Laughing Laughing Laughing

# 25
  • Мнения: 1 447
Е как,подарък разбира се Mr. Green

# 26
  • Мнения: 11 747
Този ден е за признание постиженията  и зачитане правата на жените. Не е ден за черпня и подаръци, букети...  Thinking

# 27
  • Мнения: 133
много тъп празник #2gunfire

# 28
# 29
  • Мнения: 372
Е как бе Pina, защото тук във форума като се пусне тема за някой празник и се започва: "Защо само 1 ден да сме влюбени, защо само 1 ден жената да се чувсва жена, защо само един път да си патрот и да празнуваш 3 и март?!"

Една съфорумка много хубаво го беше казала, половината от хората тук, които все им се струва лицемерно и тъпо трябва да имат график за чувствата си през деня. От еди колко си часа да са влюбени, после патриоти, после жени и така за да не бъде лицемерно.

Все ни е тъпо и все лицемерно.

Аз пък се кефя на всеки повод мъжа ми да се сети, че има и цветя извън саксиите и не защото не ме обича, а защото е романтично осакатен.

# 30
  • София
  • Мнения: 38 410
Още един повод за една женска среща със шопинг и похапване ще ми дойде добре!
Може би не точно в неделя, на празника, а през седмицата.

# 31
  • Мнения: 1 632
Ще си платя само моето!
Ако се напия може и да почерпя някого, защото съм пинтия. Mr. Green
Този празник го празнувам само с жени.

# 32
  • Мнения: 1 554
не знам дали аз ще го почерпя,но знам,че той трябва да ми подари подарък Mr. Green
Ако няма подарък,няма почерпка Mr. Green
newsm48 по добре да има...
Подарък или почерпка  Laughing Laughing Laughing

подарък разбира се Laughing

Lia,всяка жена го усеща по различен начин празника,аз например не харесвам букети с цветя,миришат ми на умряло,предпочитам ако е цвете да е в саксия,затова и не ми подарява цветя Peace

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Мен всяка година ме изнудват да черпя. В офиса колегите ни винаги сутрин ни подаряват цветя и подаръци и после се почва с мрънкането "Айде сега да видим с кво ще почерпите" и ние си черпим подобаващо. После като се прибера в къщи се почва "Айде сега да излизаме, да почерпите за празника"... Сега съм по майчинство и ще мина метър с почерпката в офиса  Wink А за вкъщи ще видя как ще е... Писна ми от тоя празник  Tired

# 34
  • Мнения: 1 226
Не, не искам да ме уважават само един ден в годината.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт