Никога в хотел и апартаменти Флора, Боровец

  • 4 435
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
Резервирах ВИП апартамент в хотел Флора Боровец за празниците,имахме намерение дапътуваме с 9 годишният ни син и бебка на 1 г и 7 месеца. Обявиха ни промоционална цена от 543 лвза 4 нощувки, което ни се стори прилично и платихме авансово.В последниян момент се отказахме от варианта да возим и бебето и отидохме само с големияни син.
Потресена съм от разминаването между оферта и престой:
- При платен 100% престой пристигнахме 1 ден след началото на платения ни престой /вместо в петък пътувахме в събота/.На рецепцията ни посрещнахамило със следната фраза "Имате резервация,ама това не е гаранция, че има места" Shocked
Както и да е, настаниха ни. "ВИП" апартаментът се оказва извън хотела, в апартаментни комплекси, които нямат топла връзка с хотела.
- Рум сървиса. Карахме ски, около 16 ч се прибрахме и се опитах да поръчам храна за детето.Първо не намерих меню в стаята,обадих се в ресторанта и вместо пояснения за менюто /поне по телефона/ получих подкана "Е, поръчвайте де, не знаете ли какво може да има" Rolling Eyes Поръчах два таратора, скара за детето  и пилешка пържола за мен. Пържолата, която донесоха  беше от бут, пържена  /не бях поръчала пържено/ , мазна и...миришеща на развалено. #2gunfire Не си късах нервите с връщане,вече бях  платила  35 лева за развалената храна.
-Вечерта питахме  на рецепцията до колко работи басейна - отговориха ни до 20 ч.Отидохме около 18,40, облечени с якета, ботуши и шапки,  заради липсата на топла връзка. Посрещна ни девойка,която ядеше семки и ни заяви "Няма време, работим до 19,30 , а и нямаме кърпи. Mr. Green Тук не издържах, развиках се, че това не е обслужване, а девойката каза "Ами аз какво да направя, като работя за една мизерна заплата" Shocked #Cussing out Качихме се със съпруга ми на рецепцията, вдигнахме скандал, пратиха някой за кърпи и успешно влязохме в басейна с кърпи и без нерви. Басейнът се оказа подземен, мрачен и малък. Ако плуват двама души, третият е напълно излишен.
- На следващия ден в басейна имаше кърпи, но пък ни заявиха,че в цената е включен само басейна, за джакузи и сауна трябвало да се доплатят по 10 лева на спа-удоволствие на човек. Не ни ги поискали първия ден като компенсация за кърпите. ooooh! #2gunfire #2gunfire
Това преля чашата, останалите два дни просто се качвахме на колата и пътувахме до хотел Боровец хилс за басейна. Там поне, като плащахме, знаехме за какво....
А, като казах "колата" -в хотела паркингъте се намира на игрището за волейбол или каквото е там игрище, и паркирането е лукс - вътре стоят паркирани колите на персонала и на "който от гостите успее да изпревари другите".

В заключение- НИКОГА повече не бих отишла там на каквато и да е цена.

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 13:51 от Енита

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
А дано от въпросния хотел ако правят мониторинг чрез google видят това. И тази работа за ВИП Shocked

# 2
  • София
  • Мнения: 1 724
Ако се интересуваха, щяха да правят мониторинг на собствения си staff, очевидно не ги е грижа, продали са достатъчно на достатъчни цени и не ги интересува имидж. Впрочем, както е изписано с дебели букви на входа, комплексът е на Главболгарстрой.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 950
Е, нямам думи ...т.е. имам, но те са  #Cussing out

И аз съм чувала лоши отзиви за този "хотел". Имаше някъде черен списък, пиши и там за да го видят повече хора. За съжаление има много такива хотели-недоразумения. Вместо човек да си почине и поглези, си скъсва нервите и се трови с развалена храна...

Общи условия

Активация на акаунт