СЕДМОКЛАСНИЦИ - олимпиади, състезания и други изпитания

  • 24 503
  • 362
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 355
Да не си признаваме пред СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ, че ще ни спукат от майтап. Мен и без това девойката ме смята за абориген в областта на компютъровладеенето (вижте каква дума сътворих!)


Синът ми казва, че на компютъра пишело: "No indians!" hahaha

# 16
  • Мнения: 639
Да не си признаваме пред СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ, че ще ни спукат от майтап. Мен и без това девойката ме смята за абориген в областта на компютъровладеенето (вижте каква дума сътворих!)


Синът ми казва, че на компютъра пишело: "No indians!" hahaha
E, поне не си написала на спейс бара с големи букви "ANY KEY" Mr. Green

# 17
  • Мнения: 258
 
БРАВО ЗНАТОК! Линковете са хубави и полезни! Успехи!
  202uu

# 18
  • София
  • Мнения: 5 828
Поздравления и от мен за хубавата тема    bouquet
Ние също още не сме ориентирани точно накъде да поемем, разглеждаме опциите и мислим  Thinking

# 19
  • Мнения: 65
Честита нова тема  newsm53 Smile thumbsup

# 20
  • Мнения: 389
Здавейте в новата тема
ето и няколко полезни линкове
http://www.regalia6.com/
http://www.math10.com/bg/
http://www.math.bas.bg/smb/kenguru/2008/22mar2008/index.htm

# 21
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
И аз - тук. В последно време само чета, че няма време за писане...  Sad

# 22
  • Мнения: 2 716
Добавих линковете на  borondy

# 23
  • София
  • Мнения: 4 867
Благодарско, Знаток, за новата тема!

Аз вече не смея да пиша, че да не ви заразявам с домашната ни суматоха. Виктория тръгва на курс по рисуване - в допълнение към курса по български, уроците по английски, школата по математика и всички олимпиади и състезания, на които се е втурнала да ходи. Не знам откъде намира идеи и енергия за толкова неща.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Много полезни неща научавам от вас, така че продължавам да чета Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 339
Пак имам питане. Едва сега разбрах, че децата вадят лични карти при навършване на 14 години (а не на 16, както си мислех). И въпросчето: Трябва ли да ходят и двамата родители, както е при международните паспорти. Ако някой е вадил да сподели каква е процедурата. Моля

Радина, не е честно - хайде и ти пиши. Колкото повече, толкова повече (някой го беше казал........)

Янита, вие да не би да сте си харесали фотография или дизайн. И моята госпожица нещо мърмореше, че иска да учи подобни неща, но като че ли не й се ходи и на уроци по рисуване.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 563
Прекрасна, на нас това ни предстои, живот и здраве, но процедурата я знам. В срок от 1 месец след навършване на 14 години, детето заедно с един родител отива и подава заявление за лична карта. Не е необходимо двамата родители да ходят, но е задължително родител + дете (не може само родител или само дете). Хайде, действайте!  Grinning Ние сме след няколко дни.

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Декември месец питах за личните карти и понеже на близка детето е без родител в България и ме уведомиха, че личните карти може да се издадат и без родител - достатъчно бил само детето да е там.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Вчера ходихме за лична карта. Искат единия родител и подпис от него на заявлението.

# 29
  • Мнения: 2 716
Янитаааааааааааааа  Hug имаш си по-приятно занимание сега и ни забрави. Скоро се сещах за теб. Как е бебето на Вики? (така го нарича Лили)

Ние чакаме личната карта за да се прехвърлим в Лууп. Не знам дали Лили или баща й е по-нетърпелив.

Общи условия

Активация на акаунт