Родилна черта на корема!?

  • 10 776
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имах съвсем бледа черта вторият път и изчезна за около 1м след раждането

# 46
  • Мнения: 133
И моята се махна сравнително бързо - три месеца след раждането. Иначе те разбирам - и мен ми бодеше очите  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 1 447
Първият път ми се махна доста бавно около 6 месеца след като родих/имах чувството,че няма да се махне,доста тъмна беше/.
Вторият път се махна след около 2 месеца,но тя беше и много по-бледа от първата.

# 48
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 852
Моята беше доста бледа и се появи чак към осмия месец.Изчезна напълно около 4-5 месеца след раждането. Ще изчезне и твоята, спокойно. Чувала съм, че при по-светлите хора е по-бледа и се мах Peaceа по-бързо.

# 49
  • Мнения: 210
Моята изчезна към 2 месец

# 50
  • Мнения: 142
извинете ме, но каква е тази черта??? кога се появява??
много ме изненадахте

# 51
  • Мнения: 4 555
Ето тази черта - http://images.teamsugar.com/files/upl1/10/109609/18_2008/a0056-000150.jpg
Появява се различно, аз имах още от 5-ти месец, а на някои изобщо не им излиза или е много бледа и въобще не се забелязва. Изчезването също е различно.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Кожата увеличава производството на пигменти по време на бременност,
като се появява т.нар. линеа негра – тъмната линия, която свързва пъпа и пубисната кост,
а също и потъмняването на ареолите на гърдите. Това е строго индивидуално и при мами
с по-малко меланин тази линия си остава линеа алба /бяла линия/.
Изчезна след 5 месец при мен.

# 53
  • Мнения: 4 433
Една година си стоя.

# 54
  • Мнения: 1 712
И с двете бременности нямах такава черта

# 55
  • Мнения: 285
През първата бременност имах и то много изразена,и се махна 3-4 месеца след като родих.А през втората нямах.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма как да я махнеш.ще изчезне,спокойно

# 57
  • Мнения: 718
Моята е вече почти незабележима, след 3 месеца Peace

# 58
  • Мнения: 1 240
Моята се махна около 4-5 месеца след раждането. Сега отново съм бременна, все още не се е появила, но сигурно и това ще стане скоро. Ще се махне сама, не се притеснявай!

# 59
  • Мнения: 3 092
Мисля че линеа негра се казва и не се маха до като не си реши сама , както и сама се появява . Simple Smile
Изобщо не я мисли .

Общи условия

Активация на акаунт