Какво мислите за временната раздяла?

  • 7 935
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 559
Мисля ,че доста хора объркаха понятието раздйла ,в смисъл -командировка,работа...Или раздяла -защото двама души имат някакви пробелми,и са се разделили временно.
Също така,прочетох и мнения,как някои са имали временни раздели с гаджетата си.Това  за мен е съвсем различно от ситуацията и в момента-брак,дете.Едно е да имаш гадже,дето да живee при мама и тати..и съвсем друго е,да делите жилище и да имате общо дете.
Аз вече дадох мнението си по горе...та няма да се впускам пак в него..

# 76
  • Мнения: 398
 Понякога една временна раздяла е много полезна. И в давата случая - ако осъзнаеш ,че е края  или ако разбереш ,че това е любовта за теб.
 
 Има случаи , в които временната раздяла не е физическата раздяла.Тоест вие живеете на едно място , но в мислите си сте далеч един от друг.Може дори другият да не разбере ,че в момента сте в т.нар. "духовна временна раздяла".

 При всеки е индивидуално.Но със сигурност понякога връзките се нуждаят от такава , за да продължат малко "помъдряли" или пък за да приключат завинаги.

# 77
  • Мнения: 411
Здравейте,момичета!
Какво мислите за временната раздяла?
Мислите ли,че когато връзката не върви е нужна временна раздяла?
Мислите ли,че тази раздяла може да поправи нещата?
Или да докаже,че всичко е свършило?
Как бихте се държали ако ви се наложи да си дадете временна раздяла,време за двамата,да преосмислят всичко?
Изобщо смятате ли,че подобен вид раздяла има смисъл?


когато се скъса конеца,каквото и да правиШ възела винаги ли4и.изпитана марка
а и един мъж оставиШ ли го пове4е от три дни сам по4ва да мисли за 4ужди задници.извинявам се за израза ,но това е голата истина,колкото и да се правят на божа крави4ка.

# 78
  • Мнения: 4 965
Лично аз мисля положително за временната раздяла, когато не е причинена от липса на любов или от неразбирателство, а от необходимост и двамата партньори да останат известно време насаме с мислите и чувствата си. Не е нужно да се натоварват взаимно и така да предизвикат конфликт. Възможно е подобна временна раздяла да даде нужната себеоценка, както и оценката на човека до теб - да изпиташ необходимост да загърбиш дадена тежест, за да си с човека до теб.
Имали сме момент, в който бяхме разделени за 10-тина дни и това даде време на всеки от нас да изживее болката си, без да засилва болката на другия.
Не се е отразило на любовта, доверието и приятелството помежду ни.

# 79
  • Мнения: 1 289
Ами аз лично не я разбирам. И не мисля, че би оправила нещо, по-скоро е нещо като по-плавна прелюдия към окончателна раздяла. Не говоря от опит, така мисля. Може и да греша.

# 80
  • Мнения: 90
До сега слава Богу не ни се е налагало да взимаме двамата решение за раздяла, или с други думи-да си починем един от друг.
Налагало се е да сме разделени за около 2, 3 седмици...и след това сме много по-сплотени, показваме си много повече любов..не знам защо се получава..НО както се казва, като изгубиш нещо(било то и за кратко) осъзнаваш какво си загубил..след това полагаш двойни усилия за да го задържиш и да освежаваш връзката..  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 289
Това "да си починем един от друг" ми звучи несериозно. Хем искаш да си с някого, хем пък да си почиваш от него.  newsm78 Grinning

# 82
  • Мнения: 90
Това "да си починем един от друг" ми звучи несериозно. Хем искаш да си с някого, хем пък да си почиваш от него.  newsm78 Grinning
Да, така е...за жалост съм го чувала много пъти от мои приятели..

# 83
  • Мнения: 4 965
Това "да си починем един от друг" ми звучи несериозно. Хем искаш да си с някого, хем пък да си почиваш от него.  newsm78 Grinning

Стигне ли се до там да искаш "почивка" от другия, раздялата рядко е временна.
Да, можеш да искаш да си починеш от ежедневието и от битовизмите, но тогава не е пречка да заминете някъде заедно или да идеш някъде за 1-2 дни сама или с приятелка. Ама да си починеш от човека до теб...

# 84
  • Мнения: 673
Началото на края - това е за мен временната раздяла.

# 85
  • Мнения: 593
Все си мисля , че стигне ли се до временна раздяла , нещата отиват към ... постоянна  Confused

И аз така мисля   Sad

Общи условия

Активация на акаунт