Пол Маккена "Аз мога да те накарам да отслабнеш"

  • 70 675
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 12
Май наистина сме доста бившите дюканки тука.Аз следвах правилата на Дюкан в продължение на три месеца - от септември до ноември. Свалих 12 кг и се чувствах превъзходно. Но след това имах много голямо натоварване в работата и не можех да отделям време за приготвяне на храна. Постепенно зарязах всичките правила и ето ме сега - даже и по-зле (с две килца отгоре). На мене ми коства доста усилия да преодолея дюканската настройка да ям много. Затова и почти не мога да се похваля с резултат. Но усещам, че има промяна в настройката на мисленето ми и това за мене е най-важно. Не очаквам бързи резултати.

# 436
  • София
  • Мнения: 84
 Да се запиша и аз като бивша дюканка, за съжаление не от тези, които са запазили теглото си. Свалих много килограми, но   възстанових всичко, че и малко  отгоре  Embarassed
Сега чета Маккена и слушам диска от няколко дни. Аз обаче го слушам вечер и последните два пъти заспах непробудно...не знам има ли ефект, но ме приспива. newsm78

# 437
  • Мнения: 19 483
Малко е встрани от темата, но въпросът ми е към момичетата отслабнали с Дюкан и възстановили теглото си: Ами нали той точно това казва - че отслабваш "завинаги". Или нещо аз не съм разбрала, или има измама някаква. Аз се опитах по този метод, издържах два дни, гадеше ми се непрекъснато, вдигнах температура и се отказах. При мен разделното хранене проработи. Сега не съм на този режим, но винаги, когато мога спазвам основните принипи на РХ. Извинявайте за оф-а

# 438
  • София
  • Мнения: 385
Ох, как ми се иска и аз да сваля някое и друго килце за лятото, че в тия жеги не се живее дебел!

Ще пробвам и с хипноза!Пия чай за отслабване, правя масажи, ограничавам яденето, повече ходене...Дано все от нещо да има ефект, че вече се отчайвам! Crazy

# 439
  • Мнения: 3 576
Може би трябва да съчетавате съветите на Дюкан с тези на Макена....

Аз толкова дълбоко в себе си съм убедена (заради старите ми диети - предимно НВД и НВВМД), че здравословната храна включва месо, зеленчуци и малко мазнини, че дори сега като ям по тази система, избирам точно такъв тип храна и винаги се старая да е разделно...
Неусетно съм изхвърлила от менюто си картофи и ориз, и ми е абсолютно недопустимо да ги ям заедно с месо...

Ох, най-важното е да не се отчайвам - предполагам при мен резултата най-бавно ще дойде.... Sad

# 440
# 441
  • Мнения: 0
здравейте и от мен!!!от 1 месец ви следя и реших да се запиша и аз,и аз правих 2 месеца диетата на дюкян и свалих 4-5кила но маккена ми помогна още повече,ям вече по  спокоино и не мисля постояно  дали ще напълнея ,  bouquet

# 442
  • Мнения: 0
Супер  Grinning
Айде тогава с нас в новтата тема. Направи си запис и там ,че тук станаха много страничките Grinning  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт