Пол Маккена "Аз мога да те накарам да отслабнеш"

  • 70 668
  • 442
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Аз още не съм  newsm53 , не ми се е налагало.

# 46
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Приложих второто упражнение за отказване от шоколад-определено помогна. PeaceОпитай ,ще останеш учудена от резултата.
По подобен начин преди 3 години се отказах от газираните напитки,но тогава приложих малко гадна схема-газирано=белина Sick
До този момент схемата действа.Ще видим как ще е за шоколада Wink

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 21:47 от Blue Rose

# 47
  • Мнения: 0
Браво, Blue Rose, аз също много обичам шоколад и в началото още си купих един с бадемови ядки Embarassed та когато ми се прияде - просто ям, но не мога да изям повече от едно - две квадратчета. Смуча ги продължително време, наслаждавам му се и после не изпитвам нужда да ям повече. Много странно, за първи път не ми се въртят вафлички, бисквитки и кремчета в главата.  newsm78

# 48
  • Мнения: 0
пропуснах да ти кажа, че имам още 1 квадратче - за 22 дена - толкова съм изяла - шоколад без едно квадратч(е

# 49
  • Мнения: 0
Blue Rose, БЛАГОДАРЯ за темата!  newsm51

# 50
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
При мен беше много важно да намаля или откажа шоколада-цял живот съм като зависима от него,но други сладки нещица си разрешавам-в миниатюрни количества.
miREMI,радвам се ,че има и други като мен,които искат да влязат във форма с промяна на навиците.Наистина, книгата трябва да се прочете,защото Маккена умее да внушава,всеки ред в книгата е истина,която съм чувала,но е много по-лесно някой да ти каже -днес яж това ,утре онова.Всичко,което пише е логично и си казваш-толкова ли е просто да останеш слаб!Явно,да.
Опитвам се да забравя и за кантара,примерно да се тегля веднъж на 20 дни,за да освободя психиката от вредните си навици.
Така постепенно ще отпадне постоянната мисъл за храна,за килограми,диети.В диска има едно изречение,което ми харесва и често си повтарям:"Храната е там и винаги ще бъде там",така че не е необходимо да се тъпчем като че ли след малко идва края на света.
Успех   newsm10

# 51
  • Мнения: 0
Ох, да - това с кантара май и на мен ми е най-трудно. Много трудно издържах до края на втората седмица и бях решила да се тегля в края на месеца, но онзи ден не издържах и пак се претеглих. Ами, как да издържа като не мога да повярвам, че мога да ям всичко и да не качвам, много трудно преодолявам психиката си на дебел човек, който трябва да се ограничава. Сега съм решила да не се тегля следващите две седмици, защото съм пред МЦ , та да видим дали ще издържа - НО ТРЯБВА!  Naughty

# 52
  • Мнения: 11 747
Момичета, кажете какво има на тези дискове - музика, говор? На какъв език?
Негови дискове могат да се дръпнат от тук, но си нямам идея какво има на тях и на какъв език  Thinking
http://www.mininova.org/search/?search=paul+mckenna&cat=0


п.п. ама и той обещава да ни прави богати  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 11 747
Да си отговоря сама.
Пуснах да се тегли това за цигарите, но то още не се е изтеглило. Пуснах да се тегли и това:'Easy Weight Loss'. То се изтегли много бързо. Два файла са, звукови. На английски са. Първия говори някакви неща, как да останеш слаб (аз само го прецъках, не съм го слушала), а на втория има някаква релаксираща музика и той говори отвреме на време приспивно, но отново на английски. Днес по- късно мога да си пусна да слушам, не са дълги.

# 54
  • Мнения: 203
Здравейте на всички  Peace
Ако приемате нови хора - ще се присъединя и аз към вас с голямо удоволствие  Laughing
Преди 2 дена си купих и аз книгата и веднага започнах по този метод да се храня.За тези нищо и никакви 2 дена не ми се е налагало да мисля за това какво ще ям и кога ще ям  Mr. GreenЧувствам се чудесно.И аз съм минала през режима на Дюкан с който свалих 15 кг., но за мой ужас си върнах килата и сега се чувствам гадно от това  EmbarassedНе ми остава много време да слушам диска, но се надявам това да не е фатално.Само и аз да спомена, че имам дъщеря на 13 год и тя е такава глиста, а яде всичко но .. само каквото и се яде.А то къде било разковничето  newsm78.Сега определено ще си правим компания двечките на масата    chef

# 55
  • Мнения: 0
 Stop Добре дошла, klemi! Явно е дошло времето да се учим от децата си!  newsm12

# 56
  • Мнения: 203
Дано не е късно да се поправим  Mr. Green
Stop Добре дошла, klemi! Явно е дошло времето да се учим от децата си!  newsm12

# 57
  • Мнения: 13 733
Моля за малко помощ Praynig Ето това мъча http://www.mininova.org/tor/2201499, но нищо не става. Защо така? И регистрация имам, и съм сваляла от Мининова, а сега - нищо.  Странно се държи - уж сваля (веднага newsm78), а файла го няма. Бъркам ли някъде или нещо са променили. Свалям с BitComet по принцип, днес обаче нъц.

# 58
  • София
  • Мнения: 184
Здравейте, момичета ! Аз слушам диска от десетина дни и да - намирам голяма промяна в начина по който мисля за храната или по-скоро не мисля за нея постоянно , до момента в който не огладнея:-) Преди за мен деня преминаваше в мисли, за това какво да ям, по колко калории има в онова, което съм решила да ям... На работа задължително идвах с кутии пълни със салати и пилешки пържоли, от които  ми се гадеше почти постоянно...ядях уж здравословно, на 3 часа като бебе, а в стомаха ми все зееше дупка, която не можех да запълня...имах почти непрестанен дискомфорт от всичко описано....2007 правих много стриктно Дюкан и свалих 13 кг, изглеждах перфектно, но в момента съм с напълно възвърнати кг, слава богу няма отгоре, тоест пак 76 кг, на ръст 165 см, на 44 години съм, искам да съм около 65-67 кг:-) Преди месец ми откриха занижена функция на щитовидна жлеза и един възел. Част от проблема ми с килограмите ще се окаже и това, но най-вече стреса и непрестанните диети и факта, че мислех за храна почти непрестанно...Сега съм спокойна и не съм изпадала в състояние "мога да изям света"Simple Smile Нямам и онези усещания, че ако ей сега не хапна ще припадна едва ли не, просто защото се вслушвам в тялото си и потребностите му.Simple Smile Пожелавам успех на всички ни, не съм се теглила, което за мен просто героизъм, преди стоях на кантара непрестанно, ще се претегля в края на месеца:-))) Относно броенето, аз се отпускам много бързо и броя малко:-) Бях активен пушач 20 години , пушех 1,5 - 2 кутии на ден, с няколко спирания за около година....спрях цигарите на 17 октомври 2008, след една сърдечна атака, сега съм безумно горда, че не съм зависима от тях !:-)

# 59
  • Мнения: 2 492
Пиле нали го имаш този диск ... за какво ти е да го сваляш отново ?

Иначе аз ги свалих без проблеми , без този , защото го имам .  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт