колко често бебеправите

  • 10 418
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
на моменти доста често  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 257
И при нас е така. Embarassed Но като цяло всеки ден или през ден около овуто.

# 32
  • Мнения: 361
и ние уж действаме за бебе. обаче през повечето дни сме много изморени и направо си заспиваме:-). на всичкото отгоре стартирахме собствена фирма и има толкова много неща да се вършат, които ни "изпиват" енергията. та сега се радвам, когато успеем да правим секс през 4-5 дни... /засега на 3-ти и на 8-ми март- дано се получи нещо/. мъжът ми все казва, че не е нормално да се изчисляват дните и ако трябва да стане, ще стане. наистина, преди година и половина забременях само с един път секс за месеца /завърши с мисед обаче/, но не ми се иска да разчитам само на съдбата....

# 33
  • Мнения: 2 110
В момента на 2-3 дни не по-често .

# 34
  • Мнения: 560
Аз незнаех за тези схеми.Иначе и аз се бях юрнала с тестовете за овулация,с меренето на температура(вече си знам признаците на овулация и без тест),ходене по доктори и нищо.Само мъжът ми ми се скара,че го тормозя и му казвам кой ден какво да прави,това му създава напрежение явно.Сега сме си дали малко почивка 1 месец и после започваме безразборни хаотични опити без тестове,без нищо,както между другото,се получи с Гергана от първия път.
Ами ние вече година се "мъчим" с безразборни ,хаотични опити,но не става.В началото се хукнах за тестове...и точно когато бяха положителни или аз бях много изморена или той, или все нищо ни болеше.Така 3 месеца ,накрая ми писна и минахме на когато ни падне.Обаче взех да се притеснявам вече за дългия период от време.
От този месец съм на мерене на БТ.Половинката сам предложи-Казвай кога е момента и ще действаме.
Та до предполагаемата овулация когато си искаме ,като наближи ще правим 4-5 дни последователно и после пак когато ни се иска.

# 35
  • Мнения: 3 294
Когато забременях , не съм следяла колко често сем правили секс и кога точно , но явно сме улучили момента  Mr. Green Правихме си секс когато ни се иска , нямахме някаква норма задължително всеки ден или през ден  Whistling

# 36
  • София
  • Мнения: 23 036
Понякога е въпрос на чист късмет, както стана при нас! Решихме да си имаме бебе, мъжът ми обаче нещо се спече и за цял месец правихме секс "цели" 2 пъти - непосредствено след цикъла ми и малко преди него (само дето така и не ми дойде). Резултатът от "усилията" ни е на аватара ми  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 370
Ние го правихме всеки ден и стана на вторя месец  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 885
ОО започвам и аз сериозно..
Аз си мисля, че от 2-3 пъти става, но явно не е така

# 39
  • Мнения: 560
ОО започвам и аз сериозно..
Аз си мисля, че от 2-3 пъти става, но явно не е така

Само ако имаш късмет.Което ти пожелавам.
Повечето жени мерят Т. ,тестове за Ову. и т.н.

# 40
  • Мнения: 879
здравейте отново момичета. Относно бебеправенето, тоя месец сме си дали почивка, аз се лекувам и го правим само с презерватив. забелязах, че сега много повече ми харесва от преди, когато следях графики и т.н. Първо естествено пробвахме без тестове, без графики, но нищо не се получава, сега като ги правя тези неща, пак нищо  newsm78 Не знам каква тактика трябва или мъжо да си изследва спремата, това май е следващата стъпка...  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 10 692
когато забременях го бяхме правили 3 пъти само Shocked и за моя огромна изненада беше положителен резултат....верно за кратко,но беше станало....а има месеци в които преди Ову 3 дни,по време на О всеки ден и поне два дни след.....

# 42
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
ние правихме опити за бебе около година,имаше месеци в кото н пропускахме нито 1 ден за бебеправене,но в последствие се отчайяхме че не се получава и зи взехме котенце,казахме си явно бебе няма да си направим скоро то поне тая душичка да ни радва така и стана само това коте ни беше в главите-храни,ваксини,играчки,още на слдващия месец цикъла ми закъсня и се оказа че съм бремена  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 695
ние правихме опити за бебе около година,имаше месеци в кото н пропускахме нито 1 ден за бебеправене,но в последствие се отчайяхме че не се получава и зи взехме котенце,казахме си явно бебе няма да си направим скоро то поне тая душичка да ни радва така и стана само това коте ни беше в главите-храни,ваксини,играчки,още на слдващия месец цикъла ми закъсня и се оказа че съм бремена  Grinning
успокойли сте се и се е получило, така е най добре  Laughing

# 44
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
да определено не мислехме за бебе а само за котето,когато после казах на гинеколожката ми за това тя каза че не го чува за първи път

Общи условия

Активация на акаунт