карти за игра "Аз откривам света"

  • 6 913
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 391
ГитаОг, явно има различни талони - на моя си пише 4,50 + разходи за доставка (2,90) - точно така е изписано...
Catty m - много благодаря за информацията   bouquet Моля те, кажи колко са картите ба брой - 20 или 60 ?


# 46
  • Мнения: 3 219
И на моя пише 4.50+2.90лв, сега ходих да видя

# 47
  • София
  • Мнения: 6 268
ГитаОг, явно има различни талони - на моя си пише 4,50 + разходи за доставка (2,90) - точно така е изписано...
Catty m - много благодаря за информацията   bouquet Моля те, кажи колко са картите ба брой - 20 или 60 ?




Не знам къде съм оставила отрязъка от талона да видя какво пише за доставката.

Разделителите са 10 бр., а картите май са към 60, преброих до към 30 и се отказах, че много се слепват и ме изнервиха. Иначе са с картинки от двете страни, шарени, надписи на български, ама са тънки, това не ми допада много. Дано малкия не ги надъвче  Rolling Eyes Кутията е с големина на кутия за обувки. В неделя ще снимам и ще покажа.

# 48
  • Мнения: 521
и аз ги получих.Миналата година имаше тези талони пак.Аз пусках и ми изпратиха утешително писмо и 4 бр пастели - свършили промоциоаналните комплекти.Даже бях пуснала тема, но модераторите я бяьа изтрили. Сега се обадих по телефона и ги получих.Та наистина има две цени - едната е 3.90, без абонамент, другата 4.90. В описанието забравяте играчката. Не са лоши
Спам - аз много харесах Атласа за животните. Мъжът ми е фен на подобни издания.
П.С. Рийдърс Даийджест верно се позагубиха

# 49
  • София
  • Мнения: 6 268
Ето снимки: http://www.azzurra.snimka.bg/album.php?album_id=364261&pid=11567884

Опитах се да снимам колко са тънки, но май не си личи много, че ми треперят ръцете и изглеждат като по-плътни  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 14:58 от catty m

# 50
  • Варна
  • Мнения: 391
CattyM - страхотна си   bouquet На мен ми се струват прилични за тази цена.Ще взема да поръчам и аз. Струва ми се, че ще му е интересно на дребчо. И аз мислех, че са картонени, ама нищо - ще ги преглътна и така Simple Smile

# 51
  • Мнения: 328
catty m Благодаря ти аз за снимките  Hug  bouquet,найстина май си заслужават паричките.Аз най накрая се наканих да пусна листчето и го дадох днес на мъжо да го пусне ей ся.Давидим и ние кога ще си ги получим  Flutter

# 52
  • велико търново
  • Мнения: 585
Разгледах снимките изглеждат прелични карти и скромен подарък играчка .нямам търпение да ги получим ,че от кога ги изпратихме вече не помня.чао

# 53
Днес и аз получих кутията с картите плюшената играчка и моливи. Успях и да се свържа с фирмата. Цялата колекция ще излезе около 240 лв като вътре  е и цената за доставка. при 2ра и 3ра доставка ще пращат по 20 карти на цена общо 10 лв. , като в 3-тата има и линеал. След това от 4 до последната 12та ще се получават по 60 карти на цена общо 26 лв.

# 54
  • Мнения: 3 219
Смяташ ли да ги поръчваш всичките ? Аз вчера взех моя пакет, не са лоши, но честно казано,ми се виждат много парите.
Много странно ми се видя, че всъщност не са с наложен платеж, аз даже не съм пуснала още записа .

# 55
  • София
  • Мнения: 8 932
Aз също си получих картите вчера. Малката много и харесаха, постоянно си ги реди и разглежда. Говори си разни неща по тях. И аз мислех, че ще са по-дебели, единствено това не ми хареса. Мисля да получа още няколко комплекта, едва ли ще съберем всичките. Не са с наложен платеж, даже лична карта не ми искаха, което е супер странно, как ще докажат после, че съм ги получила?

# 56
  • Мнения: 2
Zdraveite! Az sushto gi polu4ih i to predi 2-3 sedmici.Ne sum o4arovana ,kakto ve4e kazaha ne sa kartoneni kakto izglejda na broshurata.Az i otkazah polu4avaneto na sledvashtite pratki ( koeto stava sled kato si izplatish tova koeto si polu4il), zashtoto v moq grad nqma ING bank,a prevoda ot druga do tazi banka e ot porqdaka na 5- 8 lv.Bqh izpratila i talon  za gotvarski recepti i kutiq -podobni na detskite karti - za tqh nqmam oshte informaciq.

# 57
  • Мнения: 109
ЗДРАВЕЙТЕ АЗ ПОЛУ4ИХ ПЪРВИЯ ПАКЕТ БЕЗ НИщО ДА СЪМ ПЛАщАЛА ,4ЕСТНО КАЗАНО НЕ МИ ХАРЕСАХА, ДАЙТЕ ИДЕИ КАК ДА ОТКАЖА СЛЕДВАщИТЕ

# 58
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте, и аз получих картите. Честно казано много ми е интересно защо не ми поискаха пари.Мислех, че е наложен платеж. Сега какво - трябва да направя банков превод ли? В писмото са си оставили сметката.Нито пише в какъв срок си искат парите - нищо??? Мисля да ги пратя естествено, не мисля и да се правя на интересна, но ми стана странно - на вас не ви ли искаха пари също?

Елена - в писмото е написано как може да се откажеж - по телефона, по e-mail, с писмо.

# 59
  • Мнения: 3 219
Пуска се запис, аз така направих, взеха ми такса някакви стотинки. После им написах имейл, че не искам останалите. Отговориха ми,че са спряли следващи пратки към мен. Картите никак не са лоши като замисъл, но много им е калпав материала.

Общи условия

Активация на акаунт