Музикален идол 3

  • 2 684
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Обърнахте ли внимание на момичето/15год/,което рапира с най-вулгарния текст който съм чувала напоследък?Какво мислите за родителите/купонджии/.А дали бабата е чувала какво пее внучка и,и какво пише/момичето било написало текста/.Искате ли подобен идол за децата си?Редно ли е родител да се оправдава с телевизията и радиото,нета и вс.ост. а да не обърне внимание на това което пее и пише детето му?

# 1
  • Мнения: 7 263
За жалост всичко, което видяхме тези два дни е плод на всеобщата тенденция към опошляване и към тоталния срив на родителски контрол Twisted Evil
Направо съм потересена от видяното  Tired Shocked

# 2
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
И за жалост ще става по-зле.Представяте ли си пък  hahaha децата на тези деца  Praynig

# 3
  • Мнения: 7 263
И за жалост ще става по-зле.Представяте ли си пък  hahaha децата на тези деца  Praynig

Ами да проблемите геометрично се трупат и прогресивно нарастват. Мен лично пък ме потресе синът на композитора.
Човек вече в зряла възраст - със самочувствие базирано на една кръгла 0 и крепящо се на името на таткото - абсолютно незаслужено!
Този човек най-вероятно или вече е създал свои деца или скоро ще ги създаде, с чии ли резултати ще се пъчат тези деца Confused - на дядо ....
Много ми стана тежко и тъжно гледайки повечето празни и повърхностни създания. Вината далеч не е само тяхна, родителите трябва да си дадат сметка за това, че децата им - нямат ценности, нямат реална самооценка, нямат задълбочени познания в областта, за която претендират да спечелят слава.
ТРУД - това е думата, която почти никой не спомена, а тя е ключова за мен!!!

# 4
  • Мнения: 25 562
Да, мен също не ме шокира толкова "рапърката" - това е нейният начин да се прави на интересна, нито криворазбраният либерализъм на майката, а изобилието на младежи с огромно самочувствие без никакво покритие. Вярно, някои бяха отишли само за шоуто и да се гледат после по телевизора, но имаше немалко, които се възприемаха съвсем сериозно и "отрязването" им от журито ги съсипа. Ето, това не мога да проумея. Толкова ли няма нищо друго в тези деца, въз основа на което да градят самочувствие, толкова ли нямаха близки, които да им кажат, че не стават за пеене?
Особено ме шокираха два случая - момичето, което беше студентка по пеене, а имаше тотална липса на глас и слух (наистина преподавателите и са за убиване!) и малкото момиченце от Варна, което пя невероятно, но не можа да продължи, заради регламента. Повярвайте ми, идваше ми да убия майка и! Не знам какво си е въобразявала тази жена и какво е внушила на детето си, но сълзите му на огорчение и разочарование в момент, когато цяла България го гледаше потресена и който би трябвало да е от най-щастливите в живота му, трябва да тежат на съвестта и цял живот!

# 5
  • Мнения: 7 263
Да и двата случая бяха много фрапиращи и посвоему демонстрация на липсата на родителски такт и внимание.
Момичето учещо платено джаз и попмузика, едва ли плаща само сметките за обучението си. Нима родителите не са наясно, че то няма никакви данни. Дори и да не са специалисти, трябвало е да поискат поне 2-ро мнение преди да прахосват парите си, но по-важно бъдещето на детето си. Какво ще стане с това момиче, като завърши?! Та то не можа да изпее един верен тон, не става дори и за преподавател по музика, за музикална кариера и дума не може да става.
Колкото до невероятното детенце от Варна - мисля, че Ралица се казваше. Направо се разплаках ......
Наистина тази майка демонстрира на цяла България, какво означава болна родителска амбиция.
Детето е меко казано талантливо, то е просто музикален гений .... Но регламента е пределно ясен. Да в миналите предавания направиха изключения, но за момичета и момчета на 15-16 години. Какво точно искаше да постигне майката на това 8 годишно прекрасно създание?! Вместо да му изпише вежди на практика му извади очите, както се казва. Защо беше нужно да го огорчава и наранява по този начин?!Да, само след 6-7 години то ще има страхотен шанс с невероятните си данни, но защо сега трябваше да бъде наскърбено и разочаровано. Според мен трябва да се предвиди клауза в регламента и изобщо да не се допускат участници, за които поне да има вариант за разумен компромис и да е възможно да бъдет допуснати до участие, ако се окажат с нужните качества.

# 6
  • София
  • Мнения: 62 595
Ами, щерката като е тропнала с краче на татко си и е казала "искам", тръшкала се е известно време и родителите са кандисали. Но не са виновни и родителите. Къде е дрямала комисията на изпита не зная. Явно парите не миришат, независимо, че такава студентка е лоша реклама на факултета и университета.

За младите изобщо не съм изненадана. Повечето сериозни младежи не се занимават с такива глупости като МИ.

# 7
  • Мнения: 7 263
Andariel не съм съгласна с тази част от поста ти
За младите изобщо не съм изненадана. Повечето сериозни младежи не се занимават с такива глупости като МИ.

За млад човек имащ истински амбиции и музикални качества МИ би могъл да бъде страхотен трамплин и реклама. Особено за деца нямащи гръб на татко композитор или пък девойки с чичко-паричко зад гърба си, които и без това ще пробият. И в двата предишни формата имаше определно талантливи деца. Имаше таланти, които си струваше да се видяти и чуят.
А иначе за студентката платено - верно парите не миришат  ooooh! ooooh! ooooh! то бива, то може ама ..... дано скоро не въведат и медицина платено, че тогава наше чудо та ничие Shocked #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 403
Синът ми няма нито глас, нито слух, но много обича да пее, както доста от нас. От сега казва, че иска да се пробва в MИ, като порастне. Вчера дори ми се разсърди като откровено му казах, че няма качества и не става за там. Обясних му, че има други таланти и може да се изявява някъде другаде. Още ми е сърдит, но по-добре да се сърди сега на мен, отколкото след някоя година да му се смее цяла България.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Беше много гадно. Най-шокирана останах от реакцията на майката.
Заради такива майки, днешните деца са на този хал  Tired.

# 10
  • Мнения: 6 031
Абсолютно съм възмутена не само от това момиче, а въобще от цялото предаване.
Те всъщност не показват децата които могат да пеят, а показват всякакви кандидати за мимолетна слава.

# 11
То това момиче, че беше невъзпитано беше, ама реакцията на тая Мария, дето не мога да я понасям още повече ме издразни. Точно пък някаква чалгаджийка, където не може да преброи креватите, през които е минала на кастинга за чалгаджийка, да ми чете лекции по морал ми се вижда смешно и елементарно. А и до колкото ми е известно точно пък тя е пробила с други качества (които са повече от очевадни), а не с много гласови умения.  smile3511 #2gunfire #Cussing out Sick

# 12
# 13
  • Мнения: 25 562
Ох, и тази вечер имаше майчунгел за връзване. Горките деца!  Tired

# 14
  • Мнения: 7 263
Ох, и тази вечер имаше майчунгел за връзване. Горките деца!  Tired

Тази си беше направо луда, предишната поне я гонеше само амбиция. Хората и казват, че ще си разсипе детето - а на нея не и пука. Едно е да гледаш момче, съвсем друго момиче, ама защо да слуша специалистите - нали детето го дават по телевизията и нея също.
Колкото до Мария, Сашо ААУС е напълно прав. Може и да има глас, но и други имат. Явно други са били решаващите данни за да заеме първите места в бранша.

Общи условия

Активация на акаунт