Външни ролетни щори

  • 47 452
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте,

Ако някой има външни щори, моля да сподели дали е доволен, цени, видове, доставчици. Благодаря предварително за информацията!

# 1
  • Мнения: 9 467
Ми добре са, аз съм доволна...
За останалото-питай чичко Гугъл...не си писала и от кой град си... newsm78

# 2
  • Мнения: 2 803
В апартамента на баба ми сложихме, ами хубавото е, че спират вятъра и държат топло. Но за себе си не бих сложила от естетична гледна точка, просто не ги харесвам.

# 3
  • Мнения: 931
Аз също не ги харесвам имамхме от мн години на вторта зима при най малкия вятър така тракаха че беше ужас , н  с времето свикнах да не им обръщам внимание. Преди 2 години правихме ремонт и ги махнахме сега са на село на вилата там поне няма на кой да тракат.Иначе са издръжливи тези са на около 8години засега няма забележка, освен че бързо се цапат.

# 4
  • Мнения: 42
Благодаря за отговорите.

Търся фирма за София.

И се чудя какс е почистват, тъй като до едната няма да имам достъп Thinking

# 5
  • Мнения: 1 305
Ние имаме външни алуминиеви щори, вече 5г много съм доволна, нито тракат нито нищо. А като ги пусна навън колкото и да вали и гърми и да духа нищо не се чува. Мия ги в годината 3-4 пъти с четка с мек косъм, и за 1 час съм готова.

# 6
  • Мнения: 8 999
А като ги пусна навън колкото и да вали и гърми и да духа нищо не се чува. Мия ги в годината 3-4 пъти с четка с мек косъм, и за 1 час съм готова.

Е, посмали, Манго! Чак такава изолация не са.

Babygirl81 , в никакъв случай не слагай, ако имаш неотваряеми прозорци! Няма измиване, да знаеш. А прашолясват много лесно от вътрешната страна и като ги пуснеш пред стъклото, настъпва мизерия. Аз имам пред една неотваряема витрина, вече не ги ползвам, защото ме е срам.

# 7
  • Мнения: 844
И аз съм доволна понеже сме обкръжени от всякъде и това е моя избор за да съм с перде а не с вътрешни щори които се зацапват също / да не говоря ако са алуминиеви/. Определено изолират. На този етап съм доволна.

# 8
  • Мнения: 1 305
А като ги пусна навън колкото и да вали и гърми и да духа нищо не се чува. Мия ги в годината 3-4 пъти с четка с мек косъм, и за 1 час съм готова.

Е, посмали, Манго! Чак такава изолация не са.
Колко да посмаля, аз имам и хубава дограма и  щорите допълнително уплътняват у нас е тихо и не се чува.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 049
За шум - изолират малко, но зависи колко ти е шумно отвън. Ние сме на много оживена улица, шумоизолацията е нищожна, но пък зимата температурата се покачи с 2-3 градуса, а през лятото пада с 10-тина. Спасиха ме миналото лято, докато сложим климатик. Няма да ти препоръчам нашата фирма, обаче, защото са абсолютни мърльовци, обслужването е ужасно, мъжът ми вървя да оправя след тях инсталацията, а некъдърните им майстори ми пробиха дупка в пода Twisted Evil. Ако щората е цяла може да се позабърше прах с тънка пръчка с парцалче, но ако са на всяко крило щора - мисия невъзможна. Мръсно ми е, но с пердетата вътре не се вижда. А ме спасяват от жега и студ.

# 10
  • Мнения: 42
Май се спрях на щори от Ролпласт чрез един техен дистрибутор. Някой да има впечатления от техните продукти?

# 11
  • Мнения: 236
Май се спрях на щори от Ролпласт чрез един техен дистрибутор. Някой да има впечатления от техните продукти?

Нашите са от Ролпласт, общо взето съм доволна. Препоръчвам ти алуминиеви, не ПВЦ, първо са по-качествени и второ не тракат като ПВЦ-то. Нашите са в кафяво като фасадата на кооперацията, така че естетически погледнато стои много добре и отвън, и товътре, НО не сме доволни от гаранционното обслужване и от начина на поставяне. За половин година сме ги викали 2 пъти за корекции, в момента също имаме проблем с едната - от едната страна се спуска до долу, а от другата не иска ooooh! Има 10 см. процеп. Peace

# 12
  • Мнения: 3 830
Не ги харесвам, но изглеждат практични. Peace

# 13
  • Мнения: 16
Не ги харесвам, но изглеждат практични. Peace
Подкрепям  Wink

# 14
  • Мнения: 8 999
А като ги пусна навън колкото и да вали и гърми и да духа нищо не се чува. Мия ги в годината 3-4 пъти с четка с мек косъм, и за 1 час съм готова.

Е, посмали, Манго! Чак такава изолация не са.
Колко да посмаля, аз имам и хубава дограма и  щорите допълнително уплътняват у нас е тихо и не се чува.

Амииии ..... колко да посмалиш? Поне на половина. Ние също имаме качествена дограма и качествени щори, но, при затворени прозорци, не съм усетила да има разлика в нивото на шума ако щорите са спуснати или вдигнати.
Виж, от външната температура изолират със сигурност. Особено, ако слънцето напича директно в прозорците през лятото.

Общи условия

Активация на акаунт