Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 4

  • 73 796
  • 378
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 311
След като правихме с партньора ми опит за секс се оказа, че явно не съм се излекувала, макар да не усещам през деня дразнене.
Нямаше парене или болка, която да е нетърпима, но си имаше непривично усещане, по-скоро дращене, ако мога така да се изразя.

Сега съм решила да не ходя пак на лекар, а да пия в продължение на месец пробиотик. Спрях се на Ентеросан S-V и Ентеросан S 2.
Успоредно си продължавам със сребърната вода. Сутрин, на гладно по 1ч.л.

Ако и след това няма подобрение, ще се наложи да ходя пак да си правя микробиология.
На моменти не издържам психически вече. Cry
Цяла зима лекувам гъбички безуспешно. Confused
Ще чакам с нетърпение отзивите от пробиотиците  callme
Успех!  thumbsup

# 2
  • Мнения: 256
записвам се пак

# 3
  • Мнения: 1 196
ох, много не ми се иска, ама пак съм с вас   Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 6 697
И аз съм с вас Mr. Green

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Запис и от мен!  bouquet

# 6
  • Мнения: 4 344
и от мен!при това отново гъбясала след манипулация и профилактичен еднократен антибиотик..ще си довърша макмирора..

# 7
  • Мнения: 17
i az dnes bqx na lekar.Poznaite!!!!
zapisvam se i az!!!Predlojenoto mi le4enie e: Mycosyst 150 ednokratno i Gynazol ednokratno.Komentari?

# 8
  • Мнения: 4 344
 passionmila ,гиназола-на таблетка или глобула?

# 9
  • Мнения: 561
Случайно попадам в тази тема и искам да споделя своя опит:нищо не ми помагаше, преди да започна да пия Цитросепт.
Въобще не се губете времето по лекари, намерете това, което ще помогне на имунитета ви да се справи сам.

# 10
  • Мнения: 1 516
За какво да се сърдя  Hug! Темата не е моя , а на всички, които я ползват...
 Това вместо запис ...

Аз съм на антибиотици заради ухото, пия Лактофлор, но се чудя дали има много смисъл, след като антибиотикът избива всичко.... На третия ден от приема на антибиотика пих  Микомакс 150 мг. Смятам да изпия още една таблетка след края на приема на антибиотика....

# 11
  • Мнения: 7 201
Аз съм на антибиотици заради ухото, пия Лактофлор, но се чудя дали има много смисъл, след като антибиотикът избива всичко.... На третия ден от приема на антибиотика пих  Микомакс 150 мг. Смятам да изпия още една таблетка след края на приема на антибиотика....
Добре си решила за Микомакса.Иначе хапвай повече кисело мляко-естествените лактобацили(доколкото ги има). Peace

# 12
  • Мнения: 606
благодаря за новата тема Peace

# 13
  • Мнения: 302
Mam4e, браво за темичката, аз съм информатик и обичам всичко да има граници, по лесно се преглежда по този начин  bouquet Hug

# 14
  • Мнения: X
здравейте, искам да ви питам, колко дена след лечението, след мазането с клоритмазол хубаво да отиде човек на котролен преглед?

Общи условия

Активация на акаунт