33-Австрийки с усмивка на уста-чакат с нетърпение пролетта!

  • 12 455
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Добро утро!
  food010  food010  food010

Честит празник на всички страхотни мацки от нашата темичка!
Бъдете живи и здрави, все така красиви и много обичани!!!


Уомбатче честито!
Много елегантен ъгъл! Страхотно попадение си направила! Със здраве да си го ползвате!

Пате, съжалявам за Макси! Скорошно оздравяване му желая на душичката!

Коте и ти да се оправяш бързо!

Честит имен ден на патерица на Теди и на малкия юнак на Мондфазе!
Да са живи и здрави и с гордост да си носят името!

Приятно изкарване на срещата днес! Аз за съжаление пак няма да мога да се присъединя към купона.

Лек и приятен ден на всички!

# 46
  • Виена
  • Мнения: 725
Добро утро и от мен  Hug.




fat.wombat  Peace,супер,браво!И ние си търсим нещо подобно.Пък и за 200 евро,няма какво да говорим изобщо.Тази фаза с рисуването,се надявам да е преминала вече при нас  Blush.Ела да видиш стените в детската  ooooh!.
И аз няма да мога да дойда на срещата  Crossing Arms.Моят мъж се прибра много късно сутринта.Легна си в 8,и няма как да го събудя в 12,че довечера пак ще работи най вероятно...Съжалявам,другият път  Wink.Приятно изкарване ви пожелавам и да направите по някой друго фото  smile3509.

# 47
  • На Дунава
  • Мнения: 268
И аз пропуснах събирането...  Sad Обаче мъжът ми ме изненада по случай празника  Hug и просто не можех и не исках да му откажа! Надявам се (и съм сигурна), че сте изкарали страхотно! Дано някой пак пусне снимчици! Весел празник на всички!  bye  Kissing Heart

# 48
  • Мнения: 533
честит 8ми март!
Бъдете много щастливи и обичани жени, майки и съпруги!


# 49
  • Мнения: 580
Дали да не продължим с шампанското?  Thinking

# 50
  • Мнения: 214
4естит 8 март, 4естит ни праzник на вси4ки нас.
Да сме zдрави и много оби4ани.
Как мина партито днес? 4акаме снимки.
Ние семейно иzкарахме прекрасен обяд в хубав рестрант със супер стейк. Препоръ4вам го - Maredo среЩу операта.

# 51
  • Мнения: 580
Maredo го знам от едно време Simple Smile Хубаво е, че още го има.

На мен ми се яде бягащо суши  Mr. Green, има ли и други желаещи?

# 52
  • Vienna
  • Мнения: 261
Аз го продължих с партита. Имахме гости. Едно познато семеиство с детенце колкото Мира. Не съм си мислила, че двама малчугана могат да направят толкова бели за отрицателно време! Банята бе опустошена! Къде е шампанското?!

# 53
  • Мнения: 580
Това са бели кахъри, моятa проклетия преди да заспи ми каза, че съм Vollpfeiffe  Rolling Eyes

Хайде наздраве Simple Smile



Снимката е на GreenPro (Flickr)

# 54
  • Мнения: 153
Честит 8ми март на всички   bouquet Живи и здрави и много обичани   bouquet
Партито по женски беше както винаги... Много  lalalala и  blahblah blahblah blahblah
И аз продължих с партитата, много празничен ден  smile3539
Суши не обичам, но има бягащи китайско и суши на едно, е на такова съм съгласна  Peace
И на шампанско не отказвам  Drunk не знам дали не прекалих, но малкият нищо не каза
Долче, цум вол  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 580
Защо не обичаш бягащо суши?  Thinking То не е само сурова риба (такава и аз не обичам, но маки например много).

Цум Вол  Grinning Мен не ми се спира да празнувам

# 56
  • Мнения: 153
Ами айде де, защо не обичам, малко темерут си падам, като видя нещо и без да пробвам знам, че няма да го ям  Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 580
Напразнувахме се. И на съседите обясних какво е 8. март. Добре, че не залитах и не фъфлих, че щяха пак да помислят, че става въпрос за някакъв екзотичен езически обичай   action032 ...горките... Но удариха по едно вино за мое здраве  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 957
Няма ли снимки от веселбата? Гледам оргия се е позаформила  Mr. Green
Долче , яд ме е че не можах да те видя, ама ще ми дойдеш на гости  Grinning

# 59
  • Мнения: 580
Няма ли снимки от веселбата? Гледам оргия се е позаформила  Mr. Green
Долче , яд ме е че не можах да те видя, ама ще ми дойдеш на гости  Grinning


Има снимки, Патенцето беше в така фотографска еуфория, че апарата и хвана мускулна треска и Джиджи снима и още някой, но нали не съм фотогенична, забравих кой беше  Stop

За гостито -  само казвай и тръгвам , но като вече си се нанесла в новото жилище, че не мога да нося тежко  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт