Имотен балон-4

  • 13 999
  • 240
  •   1
Отговори
# 15
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А някой случайно да чете след утрешния вестник и да има прогноза какво ще се случи когато въведем еврото Mr. Green
Криза, не криза - влизането в еврозоната ни предстои.

# 16
  • София
  • Мнения: 17
Влизане в еврозоната не е толкова лесно. И от известно време взеха да се появяват разни статийки как лева бил надценен, как щял да девалвира лева. Имам чуството, че някой се опитва да смени курса на лева.

И по темата. Ето какво ги чака старите анелки. Дали някой ще си купи апартамент в този блок?

# 17
  • Мнения: 497
Абе при тези сделки еврото е въведено още през 2003 плюс минус няколко месеца, когато замени долара. Така че не очаквам да умножат цените по две, когато то стане официално валутата на страната, ако това питаш.
Следя темата е така, за спорта, иначе приключих със сделките. Ако обаче наистина стане по 300-400 евро квадрата, може и да ги възобновя, е така пак за спорта, хи, хи.
Платихте ли си данъците вече за 2009. Забелязвате ли бавно и полека как ни ....... тези които са в зона "Ц". Егати и сметта, егати и чудото. Ще удвоя хвърлянето - да не ме е яд за парите, които искат.

# 18
# 19
  • Мнения: 3 416
запис...

# 20
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
На този етап аз не виждам да има някакъв спад на цените на имотите и честно казано до края на годината промяна почти няма да се усети в това отношение. Ще следя темата, барем от тук се информирам кога е настъпил момента да се ориентирам към покупка.  Crazy

# 21
  • Мнения: 452
от статията по= горе стана ясно ,че в Бургаска област луксозните имоти на първа линия държат цените си - така че мога да спя спокойно

# 22
  • Мнения: 0
За мен дилемата е дали цените на имотите ще паднат с 40, 50 или 60% ! Може би трябваше да има и такива опции в анкетата.
Обещавам да се включвам активно в темата и да давам ценни безплатни съвети.  Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 14:39 от aleko 1

# 23
  • Мнения: 452
хихи направо сложи едно 100 процента

# 24
  • Дъ Биг Вилидж
  • Мнения: 100
Влизане в еврозоната не е толкова лесно. И от известно време взеха да се появяват разни статийки как лева бил надценен, как щял да девалвира лева. Имам чуството, че някой се опитва да смени курса на лева.

И по темата. Ето какво ги чака старите анелки. Дали някой ще си купи апартамент в този блок?

Ицо - не се излагай. При едно земетресение ще паднат доста повече нови сгради отколкото панелки. В София падат още докато ги строят пък смятай ако има земетресение

# 25
  • Мнения: 274
Влизане в еврозоната не е толкова лесно. И от известно време взеха да се появяват разни статийки как лева бил надценен, как щял да девалвира лева. Имам чуството, че някой се опитва да смени курса на лева.

И по темата. Ето какво ги чака старите анелки. Дали някой ще си купи апартамент в този блок?

Ицо - не се излагай. При едно земетресение ще паднат доста повече нови сгради отколкото панелки. В София падат още докато ги строят пък смятай ако има земетресение

Новите сгради може да паднат и при малко по силен вятър дори, но цените им - НИКОГА!!!  Mr. Green

И моля тези, които започват постовете с нещо подобно на "така като гледам, не виждам цените да са паднали...." да казат къде всъщност гледат. Вървят си по  улиците и гледат ли, някой техен приятел ли им е казал.... кво правят всъщност? Как го разбират?

# 26
  • Мнения: 2 388
Марадона, само заради теб следя активно темата.

# 27
  • Мнения: 274
Сестро,  Praynig

 Hug

# 28
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
от статията по= горе стана ясно ,че в Бургаска област луксозните имоти на първа линия държат цените си - така че мога да спя спокойно
За някой добре - за други зле ...  Whistling Whistling Whistling

# 29
  • Мнения: 672
Влизане в еврозоната не е толкова лесно. И от известно време взеха да се появяват разни статийки как лева бил надценен, как щял да девалвира лева. Имам чуството, че някой се опитва да смени курса на лева.

И по темата. Ето какво ги чака старите анелки. Дали някой ще си купи апартамент в този блок?

Хайде стига глупости. Нееднократно е идвала комисия да оглежда блока. Проблемът е само в дясната секция. Експертите са на мнение, че няма опасност от събаряне. По-скоро секцията щяла да се катурне на една страна, отколкото да се срути. Мислите ли, че ако има опасност тези хора ще стоят там, рискувайки живота на децата си и своя. Блокът се вижда от прозорците на моя апартамент Mr. Green Мога да ви го снимам още веднъж ако искате. Също така ще ви кажа, че апартаменти в този блок се купуваха преди кризата. /Както знаем сега и в читавите блокове не се купува. /Цените бяха с около 7-8 000 евро по-ниски, но все пак сделки имаше.

Общи условия

Активация на акаунт