05 април, 11.00 часа - софийска среща на двойните майки

  • 5 124
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 225
  Аз съм за април месец, защото тогава вече ще съм и в отпуска.
  Креми хубаво е да сложиш да може да се изберат поне две или три от предложените опции  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 895
Вече имате опция да дадете два гласа - тоест да избирате между две предпочитани дати Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 803
Този път се надявам , да не ви изпуснем  Hug Hug Hug
За 28.03 и ние  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 727
И аз се отчетох - 28 или 5 април, но сме на линия за всеки от другите дни.

# 19
  • Мнения: 3 376
И на мен ми се идва  Hug Гласувах за априлските дати

# 20
  • Мнения: 116
Здравейте и от нашата голяма банда - аз гласувах за 5 април - предпочитам неделята т.к. в събота имаме доста ангажименти с каките...

Чакам с нетърпение да се видим Simple Smile Grinning Laughing Joy

# 21
  • Мнения: 1 895
Според приключилата анкета за дата мнозинството избра 5 април, неделя! Моля ви сега да гласувате за най-удобния за вас час на срещата Flutter

# 22
  • Мнения: 3 634
Съобразено с нашето хранене и като имам предвид кой час за повечето беше най-удобен за срещата в МОЛ-а, предполагам че интервалът 10-12ч. е най-подходящ. Нас лично и 16-18ч. също ни устройва.

Понеже сигурно после ще решаваме и мястото, а знам че обикновено се срещате в Борисова градина... Аз си мислех като вариант някой детски клуб с двор. Притеснява ме единствено лошото време за среща в парка.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 727
Гласувах за 10:00. Към 12:00-12:30 се хоризонтираме, понеже от 7:00 сме на крак - няма събота, няма неделя  #Cussing out
Може и към 16:00, стига да е подходящо времето.

# 24
  • Мнения: 1 165
Аз не знам за кога да гласувам, като че ли следобед е по-добре, защото ние към 12.00 сме заспали и не искам да ми спят в колата 20 мин. и после  #Crazy.

# 25
  • Мнения: 517
Гласувах 3а 15 часа, но и в другите часове Ще сме там. Радвам се, че Ще имам Шанса да ви видя на живо... Hug В момента децата се опитват да ра3опаковат едни колети, които баЩа им вчера така старателно опакова  ooooh!

# 26
  • Мнения: 1 744
Гласувах за 10часа. Предполагам, че април вече ще е по-топло в този час или поне няма да вали.
Ще се радвам да се видим! Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 1 022
За мое съжаление, ние отпадаме - аз съм в командировка точно тогава... "нищо, нищо дугия път"- както казват децата  Laughing

# 28
      Здравеите,на всички!Много се радвам за предстоящата среща,на нас ще ни е за първи път.Ние сме на 4 месеца и половина.Харесва ми датата 5 април-неделя,защото тогава моите момчета навършват 5 месеца,а пък е и неделя и мъжът ми ще ни закара до Борисовата градина.Много ми е удобно в 11 часа,но ако има някаква промяна,за деня и часа,ще направя всичко възможно да дойдеме.Пожелавам на всички страхотни бебенца и на техните родители,много много здраве!

# 29
  • Мнения: 50
На 5-ти април в 11ч. искрено се надявам да бъда на уреченото място football  piasyk  sun Дано всичко да е по план и да ви видя всички! Винаги ми е много приятно, когато Креми ни организира тия срещички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт