05 април, 11.00 часа - софийска среща на двойните майки

  • 5 125
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 649
За нас е по-удобно към 16ч, защото тогава ще са се наспали и няма да са кисели. Сутрин стават рано и преди обяд пак няма да са в настроение. Но, ако пък решите друго, пак ще дойдем за малко, като последния път Tired.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте!Ще дойдем при всички положения!!Днес отидох на работа с идеята ,че ще помоля на 05.04 да не съм на работа.Е прибрах се и сетих.
Ще дойдем.За нас часа е без значение ,в колкото решите!Няма да гласувам.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 727
Сега като се замисля обаче, май са по-подходящи следобедните часове. Другата събота се сменя времето и може децата - тези, които имат режим - да не са се нагодили добре. Сутринта в 11.00 часа ще е все едно 10.00 и може да е още хладно. Пък като гледам, повечето гласове са за 10.00, значи 9.00 часа по зимното време, много рано бе хора, неделя сутринта е!
От друга страна, следобед вместо 16.00 ще е 15.00 и си е екстра за следобедна разходка и биропиене.

# 33
  • Мнения: 1 092
В неделя, на 5.04., сме там за когато се събере мнозинство.Става и в 11.00 за което гласувах, но става и за 16.00. Hug

# 34
  • Мнения: 88
И ние сме там, няма значение от часа Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 1 951
За съжаление ,мен ме устройва по -късния час,тъй като съм на работа .
Обещавам ,да се видим!
Има ли вариант да отидем на заведение?

# 36
  • Мнения: 8
момичета, бройте и мен! аз се записвам, макар коремчето ми да е още много малко! Wink Hug

# 37
  • Мнения: 1 895
Има ли вариант да отидем на заведение?

За мен лично не е удачно. Запазването на заведение или клуб предполага капариране, а бройката на хората никога не е сигурна. Повечето са с малки дечица и винаги съществува вариант нещо да им попречи в последния момент. На мен лично не ми се занимава със събиране на пари и разни твърде ангажиращи предварителни подготовки. Това са си просто срещи в парка, нямат официален характер и аз лично не се наемам да организирам друг тип сбирки, защото просто нямам време за подготовката им. Ако на някой му се занимава нямам против, но личното ми мнение е, че е излишно главоболие  Peace

# 38
  • Мнения: 3 634
Познавам лично управителите на няколко клуба и в случай, че не ги ангажираме с консумация на храна (която се плаща и поръчва предварително) няма да имаме проблем. Ако повече майки предпочитат този вариант мога да организирам нещо.  Peace

# 39
Абе времето се оправя, дайте по парковете да бродим, стига сме се затваряли вътре.... Току-виж някой ни глобил за пиене на бира в парка и пак ще влезем в новините.... Joy

# 40
  • Мнения: 1 092
Оооо, аз също не се наемам с ходене по заведения.Не и когато съм с децата Mr. Green
Тия филми съм ги гледала...... ooooh!

# 41
  • Мнения: 517
Оооо, аз също не се наемам с ходене по заведения.Не и когато съм с децата Mr. Green
Тия филми съм ги гледала...... ooooh!

И а3 така. А моите сега се учат да ходят и сте ми е трудно да гу удържа. Само се надявам да не 3адухат 3имни хали, че днес тук валя пак сняг.  ooooh!

# 42
  • Мнения: 412
и ние идваме;по-добре като че ли следобеда..не знам, няма да гласуваме а ще се съобразим с другите;само да сме здрави и дано да се позатопли че в момента навън фърчи сняг ooooh! ooooh!

# 43
Ще се оправя времето, в неделя го дават 20 градуса  Shocked

# 44
  • Мнения: 517
А кога Ще се ра3бере точния час? От утре мога по рядко да вли3ам, а в БГ нямам Интернет... Радвам се, че Ще се 3апо3ная с някои от вас...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт