Готварска печка НЕО или Снайге?

  • 14 382
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 237
Трябва да купим готварска печка, но сме на квартира и не искаме да даваме много пари, защото не се знае после дали ще ни върши работа в новото жилище. Искаме да е с газови и обикновени котлони и нормална фурна. Спрели сме се на модели от тези две марки, но се чудим коя е по-добрата!
Моля, ако някой има представа или опит да сподели!
Благодаря, предварително!

# 1
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ако изборът ви е конкретно между тези две марки, определено е по-добре Снайге. На Нео-то изобщо им нямам доверие от момента, в който приятел ми сподели, че е видял в един от техномагазините строени до тавана продукти от тази марка, чакащи за подмяна или ремонт.

# 2
  • Мнения: 3 641
Нео никога по-вече за мен, просто са боклуци

# 3
  • Мнения: 5 216
Свекърва ми има печка Снаиге - около 4-5 години вече, не помня. Малка е с два котлона и фурна - доволна е, но котлоните и фурната не могат да работят едновременно.
За Нео, нямам отзиви, имам едно двд тяхна марка - до гаранцията се развали два пъти. Макар, че с техниката всичко е на късмет, вземи Снайге то - стара марка са, ако не са станали и те китайски.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 529
 Неото е евтино ,но после излиза много скъпо. Съжалявам ,че си купихме готварска печка Нео... Sad

# 5
  • Мнения: 6 029
Снайге.

# 6
# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.

# 8
  • Мнения: 6 029
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.

Моята е санг и наистина се прецака фурната, но един младеж я оправи за 5 минути  Flutter

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Беко или Санг.
Нагревателоте на фурните им са слабост, но се преодолява.

Беко!  Peace

# 10
  • Мнения: 8 999
Имам Нео - стъклокерамичен плот и фурна. На две години са, нямала съм никакви проблеми, засега. Надявам се и да нямам в близко бъдеще.

# 11
  • Мнения: 1 632
И аз казвам Беко!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 546
С печка Нео сме, с обикновени котлони. Ами само малко повече дрънчи като е на вентилатор но пък няма грешка до сега. И часовник си има и грил....всичко. Не мога да се оплача, поне за сега. Повече от година си я ползвам.  Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Имам Нео с 2 газови и 2 обикновени котлона. Е, няма такъв боклук. Вече има смене реотан, дрънчеше ужасно, боята вътре се излющи, а отвън ръждяса. Няма и 3г.

# 14
  • Мнения: 117
Не си купувай Нео! Няма по-голям боклук! От две години имам готварска печка Нео с обикновени котлони и постоянно нещо й се прецаква. Едно по едно сменихме всички копчета за котлоните и за фурната, след това нагревателите...  За новото жилище си взех Самсунг и се моля да този път да съм уцелила.

Общи условия

Активация на акаунт