Вече нямам бебе:(((

  • 5 780
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Започни да се следиш за овулация от 10 ден,за всеки случай.Най добре си купи така наречениете ОВУ-тестове.Има ги по аптеките,може и с поръчка.И не се отчайвай.Пак ще забременееш.Simple SmileАпропо коя е тази лекарка,ако не е тайна?

# 16
  • Мнения: 11 003
Проблемът е, че не мога да си определя дължината на цикъла, но със сигурност е повече от 28 дена. Ще пробвам с тест.
Лекарката не е от София, но не ми се говори какво стана, прекалено е фрапиращо!  #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Изчакай да се нормализира цикъла.Ако не се усатнови на определени дни,започни да пиеш хапчета,за да го регулираш.От пиене на противозачатъчни 3 месеца нищо няма да ти стане( имам в предвид,бучки по гърдите,тромбози и прочие)Но е хубаво за нови опити за бебе да изчакаш поне 6 месеца.И се успокой,разтовари се някъде,дали с мъжа ти,дали с приятелки.Поработи,отвличай вниманиетоси с нещо друго и не мисли.Simple Smile) Аз от един аборт по желание си изплаках очите,пък да не говорим за препоръчан.Изобщо не исках да правя,но обстоятелствата ми го наложиха.Цяла година плачех нощем.Намразих мъжа си,че не ме подкрепи,изобщо беше ужасно.Ако тогава имах възможност да ида някъде и да се поуспокоя,но карай мина и замина.Так че горе главата и не се отчайвай и смени докторката!
 Peace

# 18
  • Мнения: 5 140
Искрено ти съчувствам за загубата. Cry
Но бъди силна,чакаме хубава новина скоро! Praynig

# 19
  • Мнения: 8 460
Съжалявам!Друго не мога да кажа!
Бъди силна,животът продължава!
Чакаме хубави новини!  bouquet

# 20
  • Мнения: 993
Благодаря ви, мили мои Tired
Най-странното е, че днес мензисът ми се върна Shocked
Опитвам се да си изчисля овулацията, от фертилните дни кой ден е на овулацията? Embarassed Embarassed

Миличка, при положение, че същата сутрин ти е било абразиото, това НЕ Е МЕНЗИС. Не те ли предупредиха, че ще кървиш десетина дена (при мен бяха 15). Това все пак си е оперативна намеса. Ама какви са тези лекари, на които попадаш!!!
По отношение на овулацията, най-точно се определя с тестове за овулация (продават се в аптеките). А за да определиш кога приблизително да започнеш да се тестваш, виж календара в www.pregnancy.org - много е удобен.
И не се хвърляй веднага да забременяваш - лекарите препоръчват да се изчака между 3 и 6 месеца, но твоите май и това са пропуснали да ти кажат...
Успех!

# 21
  • Мнения: 4 212
О, да  Naughty в никакъв слу4ай не бързай. Разбира се неозна4ава 4е ако сега забременееш ще имаш проблем, напротив, има много забременели още първият месец след спонтанен. Но по-добре за теб и за бебето да поиз4акаш мъни4ко.  Heart Eyes

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Mila,znam kak boli.Ne se ot4aivai,6te ima6 drug 6ans da dade6 givot Hug

# 23
  • варна
  • Мнения: 1 830
Искрено съжелявам!Ние всички сме с теб  newsm17

# 24
  • Мнения: 3 932
Кураж мила!
Сигурна съм, че всичко ще е наред и скоро ще имаме добри новини от теб.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 302
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Искрено се надявам скоро пак да си бременна  Hug

# 26
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Много съжалявам, че ти се е наложило да преминеш през това нещастие.
Колкото и да боли гледай напред, намери си добър лекар, на когото да вярваш и скоро да се похвалиш с добра новина!
Иначе по въпроса с овулацията тук можеш да намериш много информация, ако искаш мини през библиотеките на форумите Искам бебе и проблемно забремняване.

Успех и не се предавай!

# 27
  • Мнения: 177
И аз искрено ти съчувствам  smile3518
само в никакъв слувай не се отчайвай,
надежда винаги има и вярвам че при втория път всичко ще е наред,
трябва да вярваме в това, настрой се положително и гледай напред newsm10

# 28
  • Мнения: 11 003
Момичета, днес ходих при 3-ти лекар и се оказа, че вече съм направила спонтанен аборт заради кухо яйце, но зародишът не е изхвърлен напълно и утре ще ми правят кюртаж - за рожденния ми ден Cry Направо съм шокирана, че преди 2 дена това не се видя на видеозона, а днес лекарят го установи newsm78
Страх ме е от болката, че упойката няма да хване, какво ме чака след това:crazyeyes:

# 29
  • Мнения: 4 244
Момичета, днес ходих при 3-ти лекар и се оказа, че вече съм направила спонтанен аборт заради кухо яйце, но зародишът не е изхвърлен напълно и утре ще ми правят кюртаж - за рожденния ми ден Cry Направо съм шокирана, че преди 2 дена това не се видя на видеозона, а днес лекарят го установи newsm78
Страх ме е от болката, че упойката няма да хване, какво ме чака след това:crazyeyes:
Миличка, много съжалявам за случилото се с теб.  Hug
Помня как нахлу пълна с надежда и опияние сред нас и търсеше живо информация за всичко
Не се безпокой щом е било кухо яйце, по одобре че е станало така. Ще мине време и ще се похвалиш отново с хубави новини

Сега за кюртажа - да те питам с каква упойка ще ти го правят. Ако е с пълна изобщо няма да боли и след това не боли да знаеш - моя го правеха с пълна и след това имах само малко кървене и всичко се оправи
Ако е с местна  обаче не знам как ще е, но каквото и да е, да знаеш че е за твое добро  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт