Има ли други като мен?

  • 2 617
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Здравейте, пиша рядко, чета често. Предстои ми за 1 път от 10 години брак да съм без съпруга си на празника.Причини - финансови Аз и дъщеря ни в Търново, той в София. Супер гадно е . Когато сме истинско семейство 3 дни в седмицата е страхотен съпруг и родител, но сега е трудно? Имали други като мен , на които мъжете им работят в друг град и се прибират само за почивните дни? Как се справяте със самотните вечери? А с ревността ???

# 1
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
 Заминава след седмица на 2-3м.командировка ,не е първата и не ми е приятно ,но той се грижи за нас с детето,а такава му е работата.Не ревнувам,и това не са просто празни приказки -просто не се натоварвам да си мисля ;кво ли прави,или с коя ли е ;-това е грозно ,особено ако той не ти дава поводи за ревност. При теб кое наделява -липсва ти той или ревността newsm78

# 2
  • Мнения: 159
тежи ми когато го няма и детето спи. говорили сме 1 час по тел. и го оставих да ляга

# 3
  • Мнения: 702
Не знам дали е същото, но със сигурност е подобно. Моят е пом.капитан по корабите SadИ да ви кажа 4естно липсва ми много...Но понякога си по4ивам от него/най-вероятно и той от мен/. И го няма по месец два...Тъпо, тъпооо...ама аз съм си го избрала!Искам си го/засега/.И не го давам на никоя, даже да го помирише  Mr. GreenМой си е и той не се оплаква/засега/.Даже се радва Simple SmileСпокойно наяите празници винаги са по сами! ConfusedТъпо е за6тото вси4ки други са със семействата си,а моето е някъде на майната си, но като се върне си наваксваме Simple Smile

# 4
  • Мнения: 21
От 13 години сме заедно, от 8 сме семейство,мъжът ми е музикант свири в чужбина за това време сме били заедно на нова година / първата от познанството ни/, от тогава той винаги е или в чужбина или в Бългаеия , но на работа. В момента пак не е тук, а освен  8 март на 17 март имам рожден ден. Да ти кажа, че се свиква-ще те излъжа, но уви това е живота. Това, което успяхме да направим е да оценяваме времето, в което сме заедно и не изпадаме в конфликти за дребни неща, а се радваме един на друг и на децата в последствие.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ма за 8-ми март ли говориш? За тоз соц. празник, на който освен пияни мъже друго не се вижда?
Бе я си живей живота... излезте с детето някъде и се забавлявайте на воля.

# 6
  • София
  • Мнения: 15 913
Празник е когато си го направим. Взимай си детето и се разходете из града, кино, пица или каквото там поиска. Прави го сега, защото като порасне си тръгва с компании и няма да има време да сте заедно.  Я сега да излеза с  дъщеря ми/19/ - само ако купувам нещо може. Като беше малка постоянно се мотахме из града. Изкарайте си добре почивните дни без да мислиш за глупости.
Празник с мъжа ще имаш като си дойде.  То пък 1 празник - 8 март, измислен ми се вижда.
Има много като тебе, не си сама. Ние като сме в 1 град почти не се виждаме. Скъпия 3 дни работи от 10 до среднощ. Като се прибере аз спя, като се събудя той спи.  Когато почивния му ден съвпадне с моя/събота и неделя/ добре, като не има телефони.
А за ревността - според мене е болестно състояние. Не съм страдала никога, не си заслужава.  Ако има нещо да става ще си стане, жената последна ще разбере/или мъжа/.

# 7
  • Мнения: 2 388
ма за 8-ми март ли говориш? За тоз соц. празник, на който освен пияни мъже друго не се вижда?


А не така, виждат се и много пияни жени Mr. Green

# 8
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Мимито Hug
Споко бе душа има като тебе. Моя със месеци го няма. За ревност не мисля, че ако се замисля става мамата си трака.
Твоя поне тука. Моя се търкаля по света.
Така, че горе главата и се усмихни. Много пъти ми се е случвало да съм сама по празници. Даже като ходих да раждам сама се заведох, че го нямаше отново Simple Smile
Може би понеже съм много позитивна, много весел човек съм. Това ще да ми е помогнало и ми помага.
Хайе кураж, мила Hug
И още нещо-може да си със много хора и да се чустваш самотен- и да си сам и сам да си направиш да ти е весело. А не си и самичка. Грабвай детенце и със него си направи купона newsm10
ВАГАБОНД- нашите да не са на един кораб бе???

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 12:39 от DELTA_DELTA

# 9
  • Мнения: 159
Може би сте прави, че трябва да гледам позитивно на нещата. За 5 месеца не можах да свикна с тези временни раздели. Трудно ми е да бъдем семейство от петък на петък. Не искам да погледна от добрата страна . Сега разполагам с много време за мен и дъщеря ни през седмицата. Понякога дори не ми липсва, но през почивните ми дни, празници е ужас. Изпадам в депресия, мисля си само за глупости и изневери / от негова страна/ ... А той постоянно звъни, говорим, виждам , че му е трудно и на него. Сега дори сме финансово независими, а на мен не ми се харчат пари без него. Ако съм честна той е добър баща и съпруг и прави всичко за нас, но защо не мога да погледна от добрата страна ???

# 10
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Мимитоооо,
Стига бе Душааа, я се вземи във рецеее. Казваш, че постоянно ти се обажда.  Това ясно ти показва, че ти си неговото момиченце!
А някои немогат да се обаждат постоянно, даже и да искат.
Ами нали за вас момчето е хукнало да печели. Ти да не мислиш, че му е голям кеф да е далече от вас Peace
Ти се радвай, че има работа и се грижи за вас!!!
Като не ти се харчат пари без него, ще ги трошиш когато си дойде Hug
По ли е добре да напишеш тема- Не му се работи и ме бие за закуска, обяд и вечеря? А така и той се чуства горд, че печели за вас Peace
Чуства се силен и полезен!!!
Такъв мъж ти трябва не няк
ой комплексар без работа на който останалите са му виновни.
Хайде дай ми усмивка и спри да мислиш глупости за изневери Hug

# 11
  • Мнения: 3 216
Здравейте, пиша рядко, чета често. Предстои ми за 1 път от 10 години брак да съм без съпруга си на празника.Причини - финансови Аз и дъщеря ни в Търново, той в София. Супер гадно е . Когато сме истинско семейство 3 дни в седмицата е страхотен съпруг и родител, но сега е трудно? Имали други като мен , на които мъжете им работят в друг град и се прибират само за почивните дни? Как се справяте със самотните вечери? А с ревността ???

Моя милост ! Сьпруга ми работи вече 3-та година в друг град ,идва си само за почивните дни всяка седмица. Но на официални празници НЕ почива-напротив тогава най-много работи. Няма Нова година,8-ми март и подобни. Сама сьм с детето ни. Самотните вечери казваш.... ами свикнала сьм може би. Намирам си всевьзможни занимания,а и с детето никога не ми е скучно. Когато го няма си вьрша всичката домакинска работа-чистене ,готвене и т.н,уча и моята си работа си вьрша и се виждам с приятелите. Когато си е вкьщи -сьм само с него,не готвя,не чистя ,не работя,не уча. Само аз и той.
За ревността питаш- моя сьпруг работи с много жени ,винаги е било така. В началото бях ревнива. След това реших ,че колкото по-малко виждам колежките,толкова по-добре. Сега като е в друг град изобщо не ги виждам и ми е идеално. И не питам за такива неща. Но пьк и откакто е там не сьм имала поводи за ревност. В началото,когато замина много се притеснявах как ще се справ сьс ситуацията.Може би сьм свикнала вече или пьк помьдряла. Но за момента ми е добре. Липсва ми ,но знам че тези два дни ,които си е вкьщи са си за нас . Като се видим сме си много мили и драги,по-малко се караме .
Много пьти ми е идвала да кажа-Вьрни се тук,стига толкова. Но знам ,че благодарение на това живеем що-годе добре,а и не искам аз да сьм причината да спре да се развива в професията си.

# 12
  • Мнения: 159
Благодаря за отговорите. Наистина сте прави, но не ми се доказва на мен - черногледа съм. Вярно е , че се грижи за нас чудесно. Старата му работа беше в системета на МВР. Напусна и сега е много по добре,виждам , че има самочувствието на мъж който се грижи за семейството си. Тежеше му че за целия ни брачен живот аз винаги съм вземала повече пари от него.Никога не сме си делели парите на мои и твои, но сега се кефи , че най-накрая може да ни осигури такъв живот. Виждам пламъка в очите му, когато си дойде с подъръци за нас в петък, когато ни заведе на пицария и изхарчим 20 лева и не се усеща на семейния буджет. А преди беше обратно правим си сметката за 2 лева дори...

# 13
  • Мнения: 2
Значи не съм сама- има и други мами като мене! Аз откакто познавам мъжа си, сме били заедно само 5 месеца нон-стоп. През останалото време е 6 дни в месеца, понякога и по-малко. Е, да, всяка вечер сме постоянно в месинджър и говорим много, но не е същото... Аз знаех, че ще е така, още като се запознахме...Добре, че е синът ми- на 5 години е и е стахотна опора и приятел. С него скучно няма! Да не забравяме и приятелите ми, които винаги ме подкрепят! А, разбира се, и форумите, в коио мога да си изплача цялата мъка, и да се надяваме да дам някой и друг съвет, пък дори и на един човек да помогне- супер!
Дръжте се, самотни съпруги- мъжете ви  ви обичат!!!

# 14
  • Мнения: 116
абе знаете ли колко жени си мечтаят мъжете им да ги няма????????????

Общи условия

Активация на акаунт