Курс по рисуване?

  • 1 032
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 277
Издирвам добро място, където синът ми да ходи на рисуване, много обича, а и му се отдава.Ще ми се да е в района на Борово, за да ми е удобно да го водя и вземам.
Ако някой има впечатления, моля да сподели.Благодаря!

# 1
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Аз съм чувала добри отзиви за Арт и хоби клуб Импресия, но лични впечатления нямам.

# 2
  • Мнения: 1 225
За кой квартал ?
Мога да препоръчам в Младост и в центъра  Peace
МОже и на лични  Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ще ми се да е в района на Борово, за да ми е удобно да го водя и вземам.
В краен случай става и центъра Grinning

# 4
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
И аз се интересувам от курс по рисуване за малчугани, но през седмицата - следобед или надвечер. Ако е през почивните дни - да не е повече от час и половина.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 996
За кой квартал ?
Мога да препоръчам в Младост и в центъра  Peace
МОже и на лични  Hug

Моля за препоръка в Младост. Благодаря!

# 6
  • на път
  • Мнения: 2 804
Издирвам добро място, където синът ми да ходи на рисуване, много обича, а и му се отдава.Ще ми се да е в района на Борово, за да ми е удобно да го водя и вземам.
.....

В Борово има много хубава съботно-неделна частва школа (в началото на годината май беше 80лв на срок newsm78) ... утре ще питам за телефон. Не знам обаче дали не работеха с деца от 5 до 12 години ....

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
В Борово има много хубава съботно-неделна частва школа (в началото на годината май беше 80лв на срок newsm78) ... утре ще питам за телефон. Не знам обаче дали не работеха с деца от 5 до 12 години ....
Ще бъда много благодарна за телефона, а и той скоро ще стане на 5, така че едва ли ще е проблем.И къде точно в Борово?

# 8
  • Мнения: 7 263
За кой квартал ?
Мога да препоръчам в Младост и в центъра  Peace
МОже и на лични  Hug

Моля за препоръка в Младост. Благодаря!

И аз искам препоръка за Младост, също така като jd ми се иска заниманията да са  1 до 1 и половина часа.

# 9
  • Мнения: 1 225
Заниманията са два часа - от 10 до 12 ч., събота - в читалището в Младост 2, до блок 220.
В един момент имаше повечко деца и се обмисляше вариант да се раздели групата на две.
Мога на лични да ви дам телефона на госпожата.

# 10
# 11
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
От една друга тема
http://svetlina1940.org/ - Стрелбище
http://www.prikazensvjat.biz/contact.html - Зона Б5
Темата

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
За Младост...
Мисля, че и в Арената има някакви подобни занимавки... Или пък бъркам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт