Пиърсинг?

  • 6 578
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 100
Само от злато нямам проблеми,иначе със вскакъв друг метал се обривам.Но когато исках да си купя часовник в магазина ми казаха че титаниева сплав може да се ползва дори и от нас(проблемните).А за 8-ми март мъж ми ми подари страхотни златни обеци,но и от тях ми се възпаляват ушите newsm78?Не знам от къде ме е проблема и не намирам никакво решение вече 4 години.


Ммм...В Огледала казаха, че злато не е хубаво да се слага никъде освен на ушите.

# 31
  • Мнения: 71
Аз имах впредвид златото по принцип(пртстени,верижки,гривни).Гледах Огледала,но процедурата ми се видя меко казано неприятна.Доколкото ми известно в повечето студия слагат медицинска обеца,но незнам дали и тя ще ми понася.Чула съм че има титаниеви обеци,та си мисля че надеждата да нямам взпаления и обриви е в нея!

# 32
  • Мнения: 7 186
Обиците за пъп ги изработват главно от титан. Аз също съм алергична към разни ментета, мога да нося само сребро и злато. Имам няколко титаниеви обици за пъп- никога не съм имала проблеми.

# 33
  • Мнения: 1 100
Обиците за пъп ги изработват главно от титан. Аз също съм алергична към разни ментета, мога да нося само сребро и злато. Имам няколко титаниеви обици за пъп- никога не съм имала проблеми.


Баси, Лейди, щом и ти казваш, че титанът върши работа Flutter Ммм...сори ако не е мястото тук, ама може лииии Embarassed да те вида с коремчето и пиърсинга на пъпа Crazy #Silly tooth Сигурно е много сладко

# 34
  • Мнения: 71
Обиците за пъп ги изработват главно от титан. Аз също съм алергична към разни ментета, мога да нося само сребро и злато. Имам няколко титаниеви обици за пъп- никога не съм имала проблеми.

Значи да се пробвам,пък каквото сабя покаже.Трябва ми съвсем малко да се навия и да си бодна една обичка на пъпа.Дали ще имаш нещо против да ми пуснеш една твоя снимка,разбира се ако имаш.Поздрави!!!

# 35
  • Мнения: 1 100
Аз днес замалко с нокътче да се бодна, ама майка ми видя и каза да престана с опитите Embarassed

# 36
  • Мнения: 7 186
Значи да се пробвам,пък каквото сабя покаже.Трябва ми съвсем малко да се навия и да си бодна една обичка на пъпа.Дали ще имаш нещо против да ми пуснеш една твоя снимка,разбира се ако имаш.Поздрави!!!

Скоро ще си купувам цифров фотоапарат и ще ви пусна снимки, но в момента нямам никакъв. Tired Ама добре ми ходи на шкембето. Simple Smile
Ти се пробвай да си сложиш пиърсинг пък дори и да не ти понесе обицата не е страшно- махаш я и дупчицата ще зарастне, кво толкова. Рискувай и това е. Пък в краен случай продават и силиконови обици за пъп. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 4 176
Я кажете къде в София правят пиърсинг? И какви са цените горе-долу?

Последна редакция: вт, 09 авг 2005, 12:26 от Mamica

# 38
  • Мнения: 5 299
Днес се пооправи времето-та ще ида да преверя на място как стои въпроса.Ако намеря нещо-довечера ще се похваля Hug

# 39
  • Мнения: 4 176
Днес се пооправи времето-та ще ида да преверя на място как стои въпроса.Ако намеря нещо-довечера ще се похваля Hug
Ок. Много съм се навила да бодна една в носа:)

# 40
  • Мнения: 1 100
Еййй браво на вас, които ще си направят пиърсинга...ми аз кво' да кажа като трябва да чакам благословията на наще...накрая да взема без да ги питам да си направя newsm78

# 41
  • Мнения: 4 176
Еййй браво на вас, които ще си направят пиърсинга...ми аз кво' да кажа като трябва да чакам благословията на наще...накрая да взема без да ги питам да си направя newsm78
Кои са тия " вашите"? Ти на колко години си?

# 42
  • Мнения: 6 315
Аз съм с много обеци по ушите, което вече е остаряло и не се води за пиърсинг май  Thinking. Имах обичка на пъпа, но я махнах. Сега пак искам да си сложа, така че ако някой знае колко струва, нека сподели  Hug.

# 43
  • Мнения: 71
В Огледала казаха,че в легално работещите студия Thinking струва между 20-30 лева процедурата.

# 44
  • Мнения: 857
На пиарсинга съм ГОЛЯМА фенка.Исках да си слагам обеца ИЛИ на езика ИЛИ на Устната ИЛИ под устната ИЛИ на веждата ИЛИ на пупа.В крайна сметка наште ми разрешиха само на пъпа с мойте 13 години. Whistling Whistling WhistlingЩе си купя беца и отивам да се дупка.Все отлагам.Една ориятелка има на устата и каза че като ти я слагат не боли.Тя си я махна след време и и остана белег.Сега се мъчи да го залечи.Занам че на езика боли зверски,както и на хрущяла на носа

Общи условия

Активация на акаунт