Ароматизатор за дрехи?

  • 14 888
  • 29
  •   2
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 952
Трябва ми препарат, който да се впръсква директно върху сухите дрехи за ароматизиране.
Има ли такова чудо и какво е то?

# 1
  • Мнения: 233
Аз слагам във гардеробите си ,,Райд'' против молци и дрехите ми едно че са защитени друго че са ароматизирани.Омекотителите,,Ленор'' също ароматизират много.

# 2
  • Мнения: 5 207
Трябва ми препарат, който да се впръсква директно върху сухите дрехи за ароматизиране.
Има ли такова чудо и какво е то?

Febreze, но го няма в България.

# 3
  • Мнения: 1 952
Трябва ми нещо, което да ароматизира дрехите без пране. Става въпрос за магазин.
Ленор не става.

# 4
  • Мнения: 87
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.

# 5
  • Мнения: 1 952
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.
Откъде го купуваш?

# 6
  • Мнения: 2 498
Аз ползвам розовия от снимката

# 7
  • Мнения: 1 632
Sano Maxima-омекотител за сушилня,спрей.Аз ползвам синия,повече ми допада като аромат,има и розов,но е по-сладникав.Пръскам основно върху сухи дрехи,което е упоменато и в упътването.
Откъде го купуваш?
И аз към питащите!

# 8
  • варна
  • Мнения: 564
Чудя се с какво ли пръскат в Бенетон,че дрехите и след изпиране миришат на бонбони Laughing newsm78

# 9
  • Мнения: 1 632
Вижте какво намерих:
 • Ароматизирай прането си като капнеш няколко капки натурално етерично масло в резервоарчето на ютията или върху памучно парцалче в сушилнята, ако все пак я използваш. Не само прането, но и домът ти може да замирише на истинска мащерка, лавандула или портокал и канела.
От тук http://gorichka.bg/index.php?p=10&l=1&id=99

# 10
  • Мнения: 3 294
Чудя се с какво ли пръскат в Бенетон,че дрехите и след изпиране миришат на бонбони Laughing newsm78
По скоро са попити с ароматизаторите , които се намират в самия магазин , и на мен ми се е случвало не само като пазаря от там  Peace

# 11
  • Мнения: 87
Купувам го от специализиран магазин за препарати в Несебър.

# 12
  • Мнения: 87
Това са другите,златистия е нов продукт,не съм го пробвала,но и трите съдържат парфюм.

# 13
# 14
  • Мнения: 3 830
Хм, ще купувам и аз такова нещо. Laughing

# 15
  • Мнения: 1 952
Нищо не виждам на тези снимки, име имат ли тези препарати?

# 16
  • Мнения: 87
Sano Maxima-обясних в по-горен пост,сега само прилагам снимки за ориентация при търсене.

# 17
  • Мнения: 1 632
Намерих този ароматизатор на Сано, и умишлено погледнах съдържанието, защото имам разни алергии.
Дестилирана вода и парфюм... и струва близо 9лв!
Така че, ако не ви се дават толкова пари, можете и сами да си го направите!

# 18
  • Мнения: 4 433
Добре де,моите дрехи миришат страшно много от омекотителя.
Това защо се пръска Thinking

# 19
  • Варна
  • Мнения: 975
Не се ли смесват ароматите ако при прането е използван омекотител?

# 20
  • Мнения: 87
Трябва ми нещо, което да ароматизира дрехите без пране. Става въпрос за магазин.
Ленор не става.

# 21
  • варна
  • Мнения: 564
Намерих този ароматизатор на Сано, и умишлено погледнах съдържанието, защото имам разни алергии.
Дестилирана вода и парфюм... и струва близо 9лв!
Така че, ако не ви се дават толкова пари, можете и сами да си го направите!

а от къде се купува този Сано?Никъде не го намерих Thinking

# 22
  • Мнения: 15 379
Аз слагам във гардеробите си ,,Райд'' против молци и дрехите ми едно че са защитени друго че са ароматизирани.Омекотителите,,Ленор'' също ароматизират много.
Абсолютно съм съгласна, и аз процедирам по същия начин Peace.

# 23
  • Мнения: 511
Аз слагам във гардеробите си ,,Райд'' против молци и дрехите ми едно че са защитени друго че са ароматизирани.
Абсолютно съм съгласна, и аз процедирам по същия начин Peace.
И аз,и аз Laughing  Има приятен и ненатрапчив мирис на лавандула Peace

# 24
  • Мнения: 1 632
Намерих този ароматизатор на Сано, и умишлено погледнах съдържанието, защото имам разни алергии.
Дестилирана вода и парфюм... и струва близо 9лв!
Така че, ако не ви се дават толкова пари, можете и сами да си го направите!

а от къде се купува този Сано?Никъде не го намерих Thinking
Елитис до Практикер. Peace

# 25
  • Мнения: 1 165
И на Чаталджа има 2 магазинчета.В белите алуминиеви магазинчета, които са на новото кръстовище
Аз много искам да си взема от тези Yumos,но май никъде ги няма във Варна

# 26
  • Мнения: 561
Така и не разбрах в София къде да го търся този Сано? Ароматизатор трябва, защото ако дрехите се сушат в сушилня, всички аромати на омекотители изчезват!!

# 27
  • Мнения: 3 641
Не ползвам, миришат си от омекотителя за пране

# 28
  • Мнения: 87
Ароматизатор трябва, защото ако дрехите се сушат в сушилня, всички аромати на омекотители изчезват!!
Точно!И на самият ароматизатор пише-за сушилни.

# 29
  • Мнения: 15 379
Така и не разбрах в София къде да го търся този Сано? Ароматизатор трябва, защото ако дрехите се сушат в сушилня, всички аромати на омекотители изчезват!!
В Пикадили има няколко вида ароматизатори за сушилня Peace.

Общи условия

Активация на акаунт