Покажете детските си стаи -5

  • 46 081
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 294
duhi_puhi много свежо решение , хареса ми  Heart Eyes

Tess много ми хареса разпределението и това че сте се спряли на белия цвят за мебелите  Peace

ivana33 и Зоя , отваря ми се заглавната страница  Rolling Eyes

# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 24
няма достъп до албума, иска парола

# 49
  • Мнения: 8 242
Продавач не мога да кажа, защото беше единствено това Simple Smile То и не съм виждала други на търг де  Blush
Взех го за 84 лв с доставката, а са около 110-120 иначе..
Ето тука гледайте http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trksid=m38&_nkw=Makeo … ee-All-Categories Има много различни модели Simple Smile

# 50
  • Мнения: 7 319
a-uuuuu измъчих се ще пробвам пак,но на меhttp://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=351856н ми се отваря Twisted Evil Twisted Evil

# 51
# 52
  • Мнения: 7 319
момичета,чвно няма да стане ако искате да видите паролата ми е----- inata6   -54321

# 53
# 54
  • Мнения: 45
duhi_puhi тези стикери не са ли твърде малки? пък и са 79 за такава цена?!  Tired Thinking

# 55
  • Мнения: 7 319
леле DUHI КА ГО НАПРАВИ МОЛЯ ТЕ КАЖИ    newsm78   ЧЕ така и не стана без моята парола-благодаря ама все пак ако ме открехнеш ще съм ти много благодарна...

# 56
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi тези стикери не са ли твърде малки? пък и са 79 за такава цена?!  Tired Thinking
Ами не са малки Simple Smile Виждаш ги как са разположени на стената, ето и подробни размери:
Mother sheep 16.3cm high
Lamb & fence 21.5cm high
3 Leaping lambs 11.5 - 14cm high
Pretty pony 37.5cm high
2 Trees 18 - 21cm high
6 Tufts of grass 5cm high
Donkey & stable 90cm high
Wheat sack 15.7cm high
Hen coop 48cm high
Ruffled rooster 17.5cm high
5 Cheeky chicks 5 - 9cms high
Farmyard pond 31cm high
Mother hen 19.5cm high
Messy kittens in milk 25cm high
2 Geese 8 - 15cm high
Billy goat & duckling 17.5cm
high 2 Racing rabbits 11.5cm high
Barrel, cartwheel & piglet 27cm high
Muddy pig 15.5cm high
White chicken 15.5cm high
Funberry farm sign 14.2cm high
Daphne the cow 23cm high
Blossom the calf 39cm high
7 Pieces of horizon hedge
Bales of hay, piglet, mice & kitten
27 pieces of fence
5 Flying birds
9 Fluffy clouds
5 Butterflies
4 Mice

леле DUHI КА ГО НАПРАВИ МОЛЯ ТЕ КАЖИ    newsm78   ЧЕ така и не стана без моята парола-благодаря ама все пак ако ме открехнеш ще съм ти много благодарна...
Трябва да дадеш на "оченцето" (в режим разгледай албума да стане) и оттам даваш линк Simple Smile Иначе го даваш от твоя акаунт и няма как да се види, освен с парола Simple Smile

# 57
  • Мнения: 45
ами незнам за мен са малки, можеше поне най - малката да е 20 см....  Thinking така си мисля аз  Blush

# 58
  • Мнения: 8 242
ами незнам за мен са малки, можеше поне най - малката да е 20 см....  Thinking така си мисля аз  Blush
Е кой те кара да купуваш .. За мен са перфектни. Има и огромни (магаренцето и кравичката примерно) .. Големи доста..
А другите са малки, защото са само завършващи, акценти (пеперудки, облачета, тревички..) То не може всичко да е огромно .. Нито ще е красиво, нито ще има място..

# 59

Общи условия

Активация на акаунт