Сокчета от втория месец?

  • 2 503
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 215
Ванката си е много лаком и се оглежда като хапвам и пийвам пред него .....

Наистина добро чувство за хумор.  Joy

Даването на сок на 2-месечно бебе е грешка. Не бих те съветвала да я правиш.  Peace

# 16
  • Мнения: 9 973
не давай сок

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Към 7-и месец пробвах да дам сокче,категорично отказа.После пробвах през различни интервали от време,докато преди седмица вече започна да пие!

# 18
  • Мнения: 284
Не давай сок!На малката ми дъщеря дадох,когато беше на 5 месеца и коликите й започнаха отново.
Не виждам защо трябва да се дразнят червата на такова малко бебе със сок.

# 19
  • Мнения: 179
По най-различни причини съм привърженик на целите плодове, а не на соковете. Засега съм давала на сина ми сок два или три пъти /той е на година и пет месеца/, не го хареса и въобще нямам намерение да настоявам.

# 20
  • Мнения: 1 305
Дадох сок на малката за първи път към 10-11 месец но не и хареса, и досега не иска да опита . А плодове си яде всеки ден.
Аз не бих дала на 2-3 месечно бебе сок според мен е много рано.

# 21
  • Мнения: 2 587
За пръв път дадох сок на две години и сега давам рядко - предпочитам плодовете в натурален вид.

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 997
От 4-тия месец, но без особен интерес към него.

# 23
  • Мнения: 471
И аз не искам да давам ама тези педита......
според мен най дебре си е сега на кърмичка поне до 6-я месец

аз на лекарите вяра им нямам защото от лекарска грешка съм с перфорация на матката
А се радвам че има форуми та да обменяме опит и да споделяме мнения

Даже след операцията пак го закърмих а педито вика" стига с таз кърма давай АМ то по полезно"
а аз  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

От кърмата по хубаво за мен няма

# 24
  • Мнения: 1 372
Няма нужда от сокчета. А иначе сок от пресно изцедени плодове дадох след 6тия месец.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 529
Сокчета мойта щерка не е кусвала Peace Не страда, засега Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз бях чела много, и си казвах "Абе мани ги тези глупости бе, те ще ми казват как да си храня детето. На мен като са ми давали сокчета на 3 месеца какво ми е?" Обаче дадох веднъж и не повторих. Появиха се страшни колики и слуз в акото. Стана ми ясно, че детето не е готово за това и спрях. Мисля, че хората които са отдали живота си в проучвания и изследвания, не са го направили напразно. Трябва да им вярваме повече. Дадох сок на 11 месеца, обаче изобщо не го хареса. И до днес пие много малко, и много рядко

# 27
  • Мнения: 1 512
Ами за да не гледа лакомо просто не пии и не се храни пред детето.Ами ако прояви интерес и към бира или някакъв друг алкохол ?Още е рано за сокове.Има време и за тях.Стига да харесва соковете цял живот ще пие.Права е Miss Dior Cherie с това че учените не са правили изследвания и проучвания просто за да си убиват свободното време.

# 28
  • Мнения: 2 960
В никакъв случай сокчета на 2 месеца ..,на три,четири,пет.......Аз дадох за първи път сок след 1г.2-3 месеца.
На такова малко бебе ,освен да му задълбочиш коликите-друг ефект няма да постигнеш май ooooh!

# 29
  • Мнения: 590
За пръв път дадох на моето дете сок срлед 6 месец. и откакно започна да пие сок спря да пие вода.Изобщо. Та и до днес.Разреждам сока с вода, иначе не иска.

Общи условия

Активация на акаунт