Любими приказни герои - какво се харесва най-много на децата ни?

  • 11 828
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Вкъщи на почит е Мечо Пух и останалите герои от филмчето и то от доста време, чак се чудя как все още не са му омръзнали.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 230
Колкото и да учудващо, Трите прасенца се чете до откат. Отделно се харесват Скуби Ду и Мечо Пух но като цяло тя нито гледа много ТВ, нито иска да й чета друго освен за Трите прасенца.

# 17
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
от анимационните герои ,Алекс най-много харесва Мики Маус.А от приказките"Грозното пате",на ден я четем поне по 15 пъти. Tired

# 18
  • Мнения: 678
Когато беше на 1г. и половина харесваше Мики Маус,но сега е Мечо Пух,Тигира и Прасчо.Започнахме първо със стаята,всичко е с Мечо Пух,-завивките,пердето,декоративни възглавници,всички плюшени герой,филмчета на дискове,книжки,килимчета,списания,чаши,чинии,четка и паста за зъби,шампоани,четка за коса,лепенки по скрина, кошарата,,раничка,нощничка още да изброявам ли?
Така се сега.......

# 19
  • Мнения: 346
Когато беше на 1г. и половина харесваше Мики Маус,но сега е Мечо Пух,Тигира и Прасчо.Започнахме първо със стаята,всичко е с Мечо Пух,-завивките,пердето,декоративни възглавници,всички плюшени герой,филмчета на дискове,книжки,килимчета,списания,чаши,чинии,четка и паста за зъби,шампоани,четка за коса,лепенки по скрина, кошарата,,раничка,нощничка още да изброявам ли?
Така се сега.......

Пепито, вие сте страшни! newsm20 У вас е истински "свят на Мечо Пух" Grinning Ще ви дойдем на гости...

  bouquet

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Франклин й е най-любимия.

Иначе Ягодка от Ягодов Сладкиш, Пепеляшка, Малката Русалка.

# 21
  • Мнения: 10
ние в момента сме на франклин, мечо пух и поредицата на дисни .

# 22
  • Мнения: 9 814
Детето ми харесва много героите на Ханс Кристиян Андерсен и Шарл Перо.
От анимационните е фен на Барби, Бартс, Уинкс и Ягодов сладкиш.

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Дъщеря ми обожава Мечо Пух и компания, разните принцеси. Тази година хитът й е да се прави на Аврора. Това са общо-взето любимите й герои. Иначе харесва кукли Барби, но за голяма моя радост въпросното Барби не е сред любимите й образи. Приема я просто като една от куклите.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 861
Хееей, а има ли и други заклети фенове на Шрек, Фиона, магаре и "кутурака Чизминг"? Grinning И на "цар лъвчетата", естествено.. Е, верно е че не са толова приказни, колкото филмови, но.... имаме си ги всичките като играчка и навсякъде си ги носим и искаме още и още...

# 25
  • Мнения: 5 255
Зададох въпрос на дъщеря ми /4г 7м/кои са и любимите герои  Wink
Отговори ми в тази последователност : Мечо Пух, Франклин, Бамби, Дора, Чарли и Лора.
Принцеси не толерирам, съответно не гледа такива филмчета  Whistling

# 26
  • Мнения: 480
Извинете за офф-а: mam@, кои са Чарли и Лора?  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 255
Извинете за офф-а: mam@, кои са Чарли и Лора?  newsm78
Ще потърся филмчето из торентите  Peace
Това е сайта им   Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 768
1. Пипи Дългото чорапче
2. Мини Маус
3. Пепеляшка

Дъщеря ми е на две годинки и три месеца. Peace

# 29
  • Мнения: 148
Мечо Пух и всички около него,Том и Джери,Бен 10,Пинокио,Спортакус

Общи условия

Активация на акаунт