Кога сменяте памперсите?

  • 12 612
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зависи от ситуацията , колко е спала , дали се събужда нервна и е нетърпелива да се храни , ако е свежа и иска да будува преди хранене , ако не след това различно. Peace

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Когато беше на вашата възраст след ядене Peace

# 17
  • Мнения: 236
В повечето случаи след хранене, не за друго, но е много нервна, когато е гладна и предпочитам да не я мъча допълнително. Иначе сменям винаги, когато е наакана, независимо дали съм го направила преди 5 минути или преди час. Както е казала една мама по-нагоре, това е по-важно в твоя случай - а  за съня не се притеснявай - той ще си го навакса, когато има нужда Peace

# 18
  • Мнения: 422
Винаги съм го сменяла като се наака-независимо дали преди,по време или след хранене но не я оставям насрана.Дори скоро имах слу4ай в 6 сутринта я угадих като се изака и я преобух,независимо 4е беше сънена-после цицка и нани нани Laughingпо добре ли е да се изрине?

# 19
  • Мнения: 2 011
В твоя случай най-добре ще е да го сменяш по средата на храненето

# 20
  • Мнения: 2 015
В твоя случай най-добре ще е да го сменяш по средата на храненето
И аз така мисля Peace

# 21
  • Мнения: 1 168
Е как така ще го държиш 3 часа с насран памперс?  ooooh!
Сменям, когато трябва, ако трябва и през две минути. Винаги съм сменяла след ядене, но дори и да съм го сменила преди пет минути, щом е наакан, сменям пак!
Чак такова  чудене.....

Ами, жал ми е за него... Така сладко спи след кърмене, а иначе просто пропуска този сън. Сънят също е важен, нали?
Напълно те разбирам, но в крайна сметка по-добре някой друг пропуснат час сън, отколкото подсечено дупе Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 817
След хранене разбира се. То иначе си губи смисъла, дай да отчетем дейност, пък после да стои наакано бебето щтото сменяме пелените по час  ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 965
Не мога да си представя да оставя дете 3 ч. с пълен памперс. Естествено, че ще се подсече.
Когато моите бяха бебета, сменях памперса, когато е пълен - веднага. Не съм се съобразявала дали са нахранени или не.
И го сменях не само след акане, а и ако е много напишкан.
Честно казано, представям си какво е да стоиш няколко часа в "собствен сос". Не бих го причинила на никого.
Не съм имала проблеми със заспиването на децата - дори и да се поразсънят, после бързо им се доспиваше, а и си е друго да спиш с пълен стомах и чисто дупе...

# 24
  • Мнения: 134
Когато се наака веднага  сменям, защото иначе дупенцето става жива рана. А на вашата възраст според мен е просто задължително веднага да се смени памперса след акане.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Общо взето сменям преди ядене .Ако се наака докато яде, изчаквам да уригне и веднага сменям ,защото много повръща. Сменям когато  усетя , че е много напишкана или  наакана в останалото време.Не спесттявам от памперси , за  сметка на дупето и.Понякога сменям за три часа няколко пъти

# 26
  • Мнения: 197
Естествено ,че след хранене 3 часа е много време да седи  наакан, не ще се подсече ами и нещо повече Naughty .След като усетя ,че е наакана веднага сменям няма значение колко време е минало от предишното сменяване  Peace

# 27
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Винаги след хранене - от новородено до ден днешен. В 90% от случаите девойката ака на някое ядене.

# 28
  • Мнения: 6 713
Сменяй го , когато го напълни. Няма значение, че малко ще се разсъни, още е малък и ще му се доспи бързо.

# 29
  • Мнения: 2 110
Ако е пълен памперса го сменям независимо на колко време.

Общи условия

Активация на акаунт