Колко песни знаете наизуст ???

  • 2 577
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
Чебурашка - день рождения.

# 31
  • София
  • Мнения: 309
И аз се дивя на разните певачки,дето един текст не могат да запомнят,а искат да са звИзди!
Влудява ме и така популярния в България плейбек-доколкото знам в другите държави такива филми няма/особено след ''Мили-Ванили"/.Излизаш и пееш наживо!Много се дивих,когато на участие с плейбек преди години на "Антибиотика" диска им засече-щяха да се пребият тичайки да се скрият зад сцената...
А по въпроса-и аз бързо запомням текстове на песни-тВа Мадона,тВа Шер,Джордж Майкъл,Майкъл Болтън,Уайтснейк,ХИМ...и още куп други-кълна се,знам всичките им песни наизуст!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 176
Много.
Помня текстове.

# 33
  • Мнения: 27 524
аз пък си мечтая да науча песента ТЕЗ ЧЕРВЕНИ ДИМАТИ.
ако някой има желание да ми прати текста, ще съм благодарна.
представям си го така. аз пея, детето танцува.............

Заповядай. И да снимаш изпълнението си, ще си струва да се види, барабар с танца  Joy Hug

Мама на Радка думаше, Радке ле, мила, мамина
и мама нещо щa попита,недей я мама ти лъга.
Защото:

Тез червени домати, кой ги мама разклати?
Тез червени домати, кой ги мама разклати?
Кой та мама измами, кой та мама излъга?
Кой та мама излъга, кой ти го мама на …………?
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.

Тази чушка без семи как я лапа без времи.
Тази чушка без семи как я лапа без времи.
Кой та мама измами, кой та мама излъга?
Кой та мама излъга, кой ти го мама на …………?
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.

Тази риба без кости, как я лапна през пости.
Тази риба без кости, как я лапна през пости.
Кой та мама измами, кой та мама излъга?
Кой та мама излъга, кой ти го мама на …………?
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.

Първия път как беше, много ме мали болеше.
Първия път как беше, много ме мали болеше.
Кой та мама измами, кой та мама излъга?
Кой та мама излъга, кой ти го мама на …………?
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.

Втория път как беше, кат по релси вървеше
Втория път как беше, кат по релси вървеше
Кой та мама измами, кой та мама излъга
Кой та мама излъга, кой ти го мама на …………
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.
Шът дума да не става, всичко скрито да остава.

Ето да почерпиш и опит от извора  Laughing

# 34
  • Мнения: 27 524
А, и едно питане към тези, дето казвате, че знаете хиляди песни  Shocked - под "знам хиляди" имат предвид, че като чуете една песен може да тананикате и припявате с нея или наистина може да изпеете (рецитирате) хиляди песни, без да ги слушате, от край до край  Wink

Като пеех знаех над 500 наизуст, а имах в тефтери над 2000 текста. Сега съм ги позабравила Blush

# 35
  • Мнения: 3 447
А, и едно питане към тези, дето казвате, че знаете хиляди песни  Shocked - под "знам хиляди" имат предвид, че като чуете една песен може да тананикате и припявате с нея или наистина може да изпеете (рецитирате) хиляди песни, без да ги слушате, от край до край  Wink
Да, и на мен ми е интересно  Simple Smile Като се замисля, аз може би дори не съм чувала хиляди песни, камо ли пък да ги знам наизуст.

# 36
  • Мнения: 3 634
Помня ги дума по дума, Блонди, предимно текстове на английски език.

# 37
  • Мнения: 4 138
Блонди, пич си.........................  bouquet  bouquet  bouquetауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 20:34 от matakosmata

# 38
  • Мнения: 27 524
Помня ги дума по дума, Блонди, предимно текстове на английски език.

Радвам се  Hug Понеже знам какво е да знаеш от раз 500 песни и не мога да си представя някой да знае наистина наизуст хиляди  #Crazy

Блонди, пич си.........................  bouquet  bouquet  bouquet

Много ми се иска, ама сигурно не съм  Laughing (тук ми липсва кискащото се човече от Скайп, любимо ми е, М&Т да се замислят да сложат такова  Heart Eyes) Но мога да друсна с теб един танец в ритъма на тоз шедьовър  hahaha
 Hug Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 4 138
пич си щото даде текста. а инак, за танците, или вие идвате до мюнхен, или ние до брюксел Mr. Green
аз имах някъде нещо............един невероятен превод. ша ровя..................

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 20:43 от matakosmata

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Абе май помня, но не чак толкоз.и повечето както казва Блонди, като я слушам си припявам. Или трябва да си я мрънкам под нос, за да се сетя текста, а не да я рецитирам.
matakosmata, извинявай, ама житата са блеснали пред нас, а комунистите изграждаха родината.

# 41
  • Мнения: 4 300
Няколко, но съм най добра в акапелата на Always  Mr. Green

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хиляди са, ако ги пея, мога сама, най обичам с хубав инструментал. Не мога да ги рецитирам, без мелодия мигновено забравям всичко.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз мога да кажа, че знам огромно количество песни наизуст. Просто музиката е огромна част от мен, когато някоя песен ми направи силно впечатление веднага отварям lyricsondemand.com и се почва Wink

# 44
  • Мнения: 4 138
Абе май помня, но не чак толкоз.и повечето както казва Блонди, като я слушам си припявам. Или трябва да си я мрънкам под нос, за да се сетя текста, а не да я рецитирам.
matakosmata, извинявай, ама житата са блеснали пред нас, а комунистите изграждаха родината.

съм за..................

Общи условия

Активация на акаунт